DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #253116  autor: slawek.u
 24 lut 2008, 08:27
Witam. Za tydzień wyjeżdżam na 5 miesięcy w podróż służbową za granicę i wczoraj dowiedziałem się, że Playu jest tak, że dzwoniąc, czy smsując z zagranicy sieć nie ściąga za rozmowy i smsy z konta abonamentu, tylko dolicza dodatkowe koszty....tak więc można powiedzieć, że przepadnie mi za te miesiące całkowicie abonament (70 zł).
Postanowiłem więc ściągnąć simocka w mojej Motoroli, kupić sobie jakiś starter w Orange, a kartę z Playa dać żonie niech sobie wygada...

I tu mam pytanie, czy można w domu jakimś sposobem samemu ściągnąć simlocka ?

Szukałem na różnych forach, są jakieś opisy do v3, ale to z przed 3-4 lat.
Z góry dzięki za podpowiedzi.

 #253123  autor: user_delete3
 24 lut 2008, 09:28
slawek.u pisze:I tu mam pytanie, czy można w domu jakimś sposobem samemu ściągnąć simlocka ?
Z tego co sie orientuje, simlocka w tej motoroli można jedynie ściągnąć poprzez poprzez wykupienie KODU lub ewentualnie za pomocą BOXA

 #253126  autor: slawek.u
 24 lut 2008, 09:51
No ciekawe jak jest z tym kodem...czy to działa, czy nie robią ludzi w balona...trochę cena duża.

 #253129  autor: krzysiek08020
 24 lut 2008, 10:16
witam

Od razu mówię do moderatorów - to nie jest reklama. Ja tylko chcę pomóc (po to jest forum). :mrgreen:
Ja korzystałem ze serwisu www.specgsm.pl (teraz nie wiem czemu chwilowo tej strony nie ma - ale zobacz kopie w google.pl).
Kosztowało to 30 zł ( taniej nie znalazłem ) i po kilku godzinach od wpłaty dostałem kod odblokujący. I telefon z orange działał bez problemu w plusie. Polecam ten serwis.
:wink:
A teraz po usunięciu simlocka kodem nie tracisz gwarancji.

Pozdrawiam

Krzysiek08020
 #265770  autor: slawek.u
 12 maja 2008, 08:58
Tak jak wyżej....ja też zaufałem pewnej internetowej firmie, zrobiłem przelew na 30 zł., dostałem kod i już po simlocku....Pozdrawiam.

 #282678  autor: MATHEUS_PL
 13 sie 2008, 10:26
A nie lepiej ściągnąć kablem przez kompa?