DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #237756  autor: raver4s
 06 gru 2007, 18:33
Mam pytanie czy motorola razr2 v8 w związku z tym ze ma na pokładzie linuksa jest trochę bardziej przyjazna pod względem funkcjonalności niż poprzednie modele?

Tzn czy można normalnie załadować jakąś aplikacje, grę bądź motyw i będzie działał? Chodzi mi o to czy jest tak jak w SE. Przerzucam gdziekolwiek na komórkę, instaluję i mam?

Bo w poprzednich Motorolach to większość gier nie działała, a żeby jakąś skórkę wrzucić to trzeba się było namęczyć a i tak nie zawsze wychodziło.

 #253891  autor: xdizz69
 28 lut 2008, 13:49
sprawdz na modmymoto.com ale to raczej jest troche zabawy...

 #253896  autor: wtd
 28 lut 2008, 14:08
Z tego co się orientowałem to ze skórkami coś trzeba kombinować ale aplikacje powinny ładnie śmigać, jak na SE, zresztą skoro masz V8 to chyba możesz zrzucić coś w javie i zobaczyć czy działa bez żadnego zbędnego kombinowania.

 #253909  autor: raver4s
 28 lut 2008, 14:37
Dzięki ale post był z grudnia zeszłego roku więc już nieaktualne :P Jakby komuś się przydało: java no problem, skórki: większy problem ale do obejścia (z tym, że ja jeszcze nie próbowałem :P)