DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #7923  autor: johnq
 03 lip 2005, 23:58
Witam. Mam takie pytanie - jak laduje baterie w Motoroli v50 to wyswietlacz caly czas jest aktywny swieci sie przy zamknietej klapce (widac to). Czy to normalne? Sciagnalem instrukcje i zobaczylem jak sie sprawdza czy laduje (Funkcje polaczen -> pokaz wskaznik baterii) i pisze ze laduje baterie, ale nie wiem czy to dobrze, ze podswietlenie caly czas sie swieci?? Mial ktos juz tak?? :) Z gory dziekuje za odpowiedzi pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 30 sty 2007, 23:16 przez johnq, łącznie zmieniany 1 raz.

 #7946  autor: Shila
 04 lip 2005, 17:46
Ja mam w domu motke v50 i tez tak jest :) Wiec to chyba normalne, ale wiesz ze ja tez na to zwrocilam kiedys uwage.

Telepolis.pl

 #7949  autor: johnq
 04 lip 2005, 18:13
Aha dzieki myslalem, ze jest cos uszkodzone. Teraz juz jestem spokojny. :-D

 #8000  autor: ghost89
 05 lip 2005, 11:13
Niestety motorola nie radzi chyba sobie dobrze z ładowaniem baterii..
MAm e398-raz podłącze i pisze ładowanie rusze lekko ładowarką i ładowanie ukończone ,albo ładowanie niemożliwe(czy coś takiego).
kolega ma v300-podobny problem teraz jeszcze ty .... Chyba z większością motek jest coś zjechanego przy ładowaniu

 #8022  autor: johnq
 06 lip 2005, 00:48
To prawda! Dzisiaj pierwszy raz w mojej v50 naladowalem baterie do konca (az pojawil sie komunikat). Wczesniej caly czas wyjmowalem z ladowarki jak byla jedna kreska. Nie ruszala sie wiec myslalem, ze cos sie rozwalilo? Roznie to bywa z tymi ladowarkami. :)