DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #251411  autor: kondrak
 15 lut 2008, 19:19
Witam, jak dotąd zawsze radziłem sobie z problemami sam, jednak teraz napotkałem mały chociaż dokuczliwy problem. Chodzi o pisanie SMS. Kiedy klikam na nowy i chce pisać defaultowo mam ustawione na "podstawowy" coś jak słownik T9. Chciałbym abym od razu mógł pisać "normalnie" czyli 3 razy klawisz 2 to litera "C" a nie "Aaa" jak to jest u mnie. Jest taka możliwość ustawić tryb pisania sms na "dodatkowy" czyli normalny ale chciałbym aby to było jako pierwsze dostępne. Pamiętam, że kiedyś na starym monsterku działało to normalnie. Dziś wgrałem R252211LD_U_85.99.50R oraz do tego pakiet polonizujący i zanim napisze sms muszę zmienić tryb pisania ręcznie. Może jakiś seem albo coś?

Dzięki za pomoc.
Ostatnio zmieniony 15 lut 2008, 22:10 przez kondrak, łącznie zmieniany 1 raz.

 #251422  autor: przemek910
 15 lut 2008, 20:01
wejdz do menu :arrow: wiadomosci :arrow: utworz wiadomosc :arrow: nowy sms :arrow: opcje :arrow: opcje tekstu i przy 'podstawowy' wybierz TAP Polski a przy 'dodatkowy' wybierz iTAP Polski (albo brak, wtedy będziesz miał tylko abc).

gotowe

 #251456  autor: kondrak
 15 lut 2008, 22:36
przemek910 pisze:wejdz do menu :arrow: wiadomosci :arrow: utworz wiadomosc :arrow: nowy sms :arrow: opcje :arrow: opcje tekstu i przy 'podstawowy' wybierz TAP Polski a przy 'dodatkowy' wybierz iTAP Polski (albo brak, wtedy będziesz miał tylko abc).

gotowe
Wypas, działa, dzieki kolego, naprawde mi pomogłeś

Pozdrawiam.