DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert telefonii stacjonarnej i VoIP
Wszystko, co dotyczy ofert telefonii stacjonarnej i VoIP
 #791015  autor: tadeusz@bigos
 17 mar 2015, 07:50
W grudniu przedłużyłem umowę z Netią na telefon stacjonarny. Po kilku rozmowach telefonicznych ustaliłem z BOK:
Umowa 24 mce
22 mce - 40,00 brutto
2mce - po 1,00
Wszystko było ok do tej pory - przez pierwsze 2 miesiące było po 1,00.
Gdy ostatnio zajrzałem na NetiaOnline - zdziwiłem się , został wystawiony rachunek na 51,20 chociaż miałem tylko 2 połączenia na kwotę 1,20.
W ostatni piątek zadzwoniłem do BOK aby sprawę wyjaśnić. Pan mi powiedział , że nie ma się co gorączkować - przecież umowa jest na 50,00 a nie jak ja twierdzę na 40,00.
Powiedziałem , że to nieprawda - umawialiśmy się na 40,00, nawet kilkakrotnie dzwoniłem w tej sprawie do BOK przed wejściem umowy w życie aby na 100% się upewnić , że taka będzie kwota. Wszystkie rozmowy powinny być nagrane.
Pan po zastanowieniu - przyznał mi rację, stwierdził , że osoba , która zawierała ze mną umowę telefonicznie, celowo wpisała większą kwotę i to ja mam rację więc powinno być 40,00 miesięcznie. Pan przepraszał i zapewnił , że już robi korektę i za chwilę kwota zostanie zmniejszona.
Dzisiaj sprawdzam - jest tak jak było.
Co zrobić? Ja sie na te 50,00 zł nie zgodzę, to jest dla mnie czyste oszustwo, zaufałem firmie a tu takie rzeczy.