DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert telefonii stacjonarnej i VoIP
Wszystko, co dotyczy ofert telefonii stacjonarnej i VoIP
 #744629  autor: robertokot25
 29 sie 2014, 15:41
Witam, mam takie pytanko :

Rodzice mieli umowę z Orange na tel. stacjonarny, który obowiązywała do końca czerwca i przed 15 sierpnia byliśmy w salonie aby ją przedłużyć na abonament : "Bez Ograniczeń" na 2 lata- rozmowy stacjonarne i komórki bez limitu w cenie abonamentu i teraz pytanie czy nowa taryfa będzie obowiązywać od 1 września? ewentualnie jak to sprawdzić? na infolinii (co wybrać)? w necie (jak to zrobić)? w salonie (nie wiedzieli) mówili że Orange przyśle jakieś info pocztą ale na razie cisza i teraz nie wiem czy od 1 września można sobie dzwonić do bólu? żeby nie było skuchy że może później ta taryfa wejdzie w życie i rodzice zabulą :) chciałbym to u nich jakoś potwierdzić ale nie wiem jak

pzdr.

 #744638  autor: Orange Ekspert
 29 sie 2014, 16:00
Aktualny plan telefoniczny możesz sprawdzić w Orange On-line. Datę rozpoczęcia świadczenia usługi znajdziesz również na umowie. Możesz również napisać do nas http://pomoc.orange.pl/
i sprawdzimy to dokładnie.

 #744647  autor: robertokot25
 29 sie 2014, 16:25
Znalazłem na umowie :

- Świadczenie usługo rozpoczyna się od : 01-09-2014
- Na podstawie Umowy Orange świadczy na rzecz Abonenta Usługę w planie telefonicznym : Plan bez ograniczeń
- Umowa zostaje zawarta na czas określony, który upływa z końcem 24 miesiąca


Po zalogowaniu na Orange online mam tak :

aktualny plan taryfowy:
Plan DoMowy Na Co Dzień+
Data aktywacji: 01.09.2012

Rozumiem że 01-09-2014 zmieni się w podglądzie on-line na Plan bez ograniczeń i od 1 września będzie można korzystać z nowej taryfy.. czyli nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne? pierwsza faktura za tą nową usługę przyjdzie w październiku?




pozdrawiam

 #744731  autor: zoltan666
 29 sie 2014, 23:40
Fakturę z abonamentem za wrzesień powinienes dostać na początku września (gdzies tak max. do 10 września).

 #745357  autor: robertokot25
 01 wrz 2014, 13:28
Zalogowałem się Orange on-line i jest już aktywny Plan Bez Ograniczeń... tylko mam pytanie bo wykonałem dwa połączenia próbne na komórki i wszedłem w zakładkę - lista połączeń i chciałem zerknąć czy nie pobrało jakieś kasy za te połączenia i na razie nie są widoczne te połaczenia.. dopiero jutro będzie je widać?

pzdr,

[ Dodano: 2014-09-01, 16:53 ]
Nadal nic nie widać na Orange online, a dziś wykonałem dwa połączenia na komórki czy może lista rozmów wrześniowych będzie widoczna w zakładce "połączenia" dopiero w październiku??bo nie wiem czy już można korzystać z opcji nielimitowanych połączeń na komórki i stacjonarne.. się okaże że nie można i przyjdzie gruby rachunek do zapłaty.... niby jak się wejdzie w zakładkę "aktualna taryfa" to jest : Plan Bez Ograniczeń - data aktywacji 01-09-2014,, więc chyba już można dzwonić nie płacić nic za połączenia.. wsio w ramach abonamentu 69zł - proszę kogoś o info... dzięki

"W podanym przez Ciebie zakresie dat nie posiadamy listy połączeń"
01-09-2014 <->02-09-2014

 #745589  autor: zoltan666
 01 wrz 2014, 23:39
Lista nie jest odświeżana na bieżąco. Te dzisiejsze połaczenia pewnie będą widoczne w ciągu 2-3 dni.

 #746293  autor: robertokot25
 04 wrz 2014, 18:56
zoltan666 - dzieki za info- już się odświeżyło.. aż miło wsio za 0zł fajna taryfa.. można dzwonić do bólu za free oprócz infolini

[ Dodano: 2014-09-15, 15:45 ]
Mam jeszcze pytanko o Plan bez Ograniczeń w Orange jest tak :


- połączenia lokalne i międzystrefowe w dni robocze, weekendy i święta i o każdej porze - bez opłat
- połączenia międzynarodowe na numery stacjonarne do Unii Europejskiej, Szwajcarii, Norwegii, USA, Kanady i Australii (strefa I) oraz międzynarodowe na numery komórkowe do USA i Kanady (strefaI) w dni robocze i święta o każdej porze - bez opłat
- połączenia z numerami komórkowymi Orange, T-Mobile, Plus w dni robocze, weekendy i święta o każdej porze - bez opłat
- połączenia z numerami komórkowymi Play w dni robocze, weekendy i święta o każdej porze bez opłat

- Dzwoniłem wczoraj do znajomej, która jest w Chorwacji na wczasach na jej numer komórkowy (PLUS GSM) - rozumiem że za takie połączenia nie będzie pobierało opłat (sprawdziłem dziś na Orange on-line i jest 0zł za tą rozmowę)? jesli ktoś ma komórkę zarejestrowaną w PL a jest na wczasach gdziekolwiek na świecie - to wtedy mogę dzwonić do niego za free? kasę by pobrało jakbym zadzwonił na numer komórkowy, który jest zarejestrowany zagranicą w obcej sieci?

- Jesli chodzi o rozmowy za free na komórki z sieci innych krajów to tylko do USA i Kanady? jak zadzwonie np. do Niemca na numer komórkowy to już pobierze kaskę?