DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert telefonii stacjonarnej i VoIP
Wszystko, co dotyczy ofert telefonii stacjonarnej i VoIP

 #600228  autor: radzik9102
 10 gru 2012, 16:29
W Dialogu a w zasadzie w Netii jest za 27.99 zł brutto w promocji Wyspa Skarbów, jest on ciągle w sprzedaży i jest dostępny na łączach TP czyli tzw technologii WLR

 #601710  autor: Jules
 16 gru 2012, 23:12
najlepiej wybrać operatora działajacego na kabalach TP... nawet takiego który poza tel. nie oferuje nic innego - takie mniejsze firmy mają przeważnie korzystniejszą ofertę, bo bardziej zalezy im na każdym kliencie

 #605283  autor: Fernando
 02 sty 2013, 19:51
W Novum najtańsza opcja też jest za 29,90 PLN brutto plus jeszcze trwająca promocja świąteczna. Generalnie, przy tej obsłudze jaką oferuje Orange, to chyba lepiej wziąć gdziekolwiek indziej, w jakiejś mniejszej firmie, o ile tylko jest taka możliwość.

 #606669  autor: teleporterka
 09 sty 2013, 10:00
Z tego co mi wiadomo, to najniższy abonament na stacjonarny wynosi 28.00. A wiem stąd,ponieważ taka opłatę robi moja ciocia i tyle wynosi jej abonament.

Jem aby żyć, żyję aby jeść

 #606680  autor: Sharly
 09 sty 2013, 11:16
Potwierdzam,najtańszy abonament to Lepsza Domowa - Wyspa skarbów w Dialogu. 27,99 brutto bez jakichkolwiek minut(mozesz dobrac na infoli. 30 minut na stac. w calym kraju w cenie 1,99 brutto wiec suma laczna to 29,98 brutto)
- naliczanie minutowe
- koszt pol. wychodzacych w granicach kraju do wszystki op. na stacjonarki to 30 gr/min
- wychodzące na komórki 80 gr/min (Play drozszy o 5 gr)

Bez odrobiny hipokryzji - swiat nie potrafilby istniec

 #606788  autor: Rezo
 09 sty 2013, 17:31
NOM - plan taryfowy Dzwoń Oszczędnie - 27 zł brutto - umowa 30 miesięcy.
Plan ma wliczone 15 minut na połączenia lokalne i międzystrefowe, ale trzeba pamiętać że za każde zainicjowanie połączenia pobierana jest opłata 0,15 zł.

Jeśli pomogłem kliknij "pomógł" ;)
UnixStorm.org - stabilny hosting WWW

 #606804  autor: elkanguro
 09 sty 2013, 18:43
Zacznijmy od tego: jaki masz internet? Jeśli stabilne stałe łącze to najrozsądniejszym wyjście będzie jakiś VoIP. Osobiście korzystam z HaloNet gdzie utrzymanie numeru (także przeniesionego) kosztuje 1zł rocznie.

Virgin Mobile
--------------------------------------------
LTE Cyfrowy Polsat + HaloNet
--------------------------------------------
NaszaSiec.net 15 Mbps + HaloNet

 #606819  autor: Russski
 09 sty 2013, 19:59
Rozumiem że decydując się np. na "Nowa Taryfa Domowa" w t-mobile, otrzymując kartę sim do telefonu będę miał utrzymane łącze TP?

Dziś otrzymałem od orange gorszą ofertę niż tę którą mam więc szukam alternatywy w celu utrzymania łącza dla internetu neostrada.

 #606851  autor: Vieslav
 09 sty 2013, 21:15
Russski pisze: Rozumiem że decydując się np. na "Nowa Taryfa Domowa" w t-mobile, otrzymując kartę sim do telefonu będę miał utrzymane łącze TP?
Nie. Usługa musi być aktywna na linii TP, w tym przypadku linia zostanie deaktywowana, usługa zostanie przeniesiona na kartę sim.

 #606853  autor: Rezo
 09 sty 2013, 21:45
Vieslav pisze:
Russski pisze: Rozumiem że decydując się np. na "Nowa Taryfa Domowa" w t-mobile, otrzymując kartę sim do telefonu będę miał utrzymane łącze TP?
Nie. Usługa musi być aktywna na linii TP, w tym przypadku linia zostanie deaktywowana, usługa zostanie przeniesiona na kartę sim.
Ale opłata 29,24 zł za utrzymanie linii się pojawi, z tego co się orientuję...

Jeśli pomogłem kliknij "pomógł" ;)
UnixStorm.org - stabilny hosting WWW

 #606868  autor: Russski
 09 sty 2013, 22:32
No tak opłata za utrzymanie linii będzie bo na linii jest neostrada, najwyraźniej pozostaje mi skorzystać z tej oferty http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/ ... radycyjnej ominę opłatę utrzymania linii i dostanę dodatkowe minuty na stacjonarne, zgadza się?

 #607509  autor: teleporterka
 13 sty 2013, 12:39
Od Nowego Roku mogło coś się pozmieniać i żeby mieć tę pewność co do wysokości abonamentu, lepiej się upewnić pytając w odpowiednim punkcie. A dodatkowe minuty i tak się zawsze dostaje, w zależności od wysokości abonamentu. Im większy abonament tym więcej minut do wygadania. Pozdrawiam.

Jem aby żyć, żyję aby jeść
 #608224  autor: RobertS
 16 sty 2013, 15:05
marwed pisze:Witam. Chciałabym zapytać, czy wie ktoś gdzie jest najtańszy abonament na telefon stacjonarny? Chodzi głównie o to, aby utrzymać numer i odbierać telefony. Wszyscy mamy w domu komórki z których dzwonimy, ale zależy nam żeby mieć też stacjonarny, ponieważ często dzwoni do nas rodzina na telefon stacjonarny, poza tym w miejscu gdzie mieszkamy nie zawsze mamy zasięg z komórek. Z góry dziękuje za informacje.
Polecam muff.pl

Miesięcznie za utrzymanie numeru (nie zależnie od tego czy od muff czy przeniesionego do muffa) 1zł brutto.

Trzeba pamiętać tylko o tym, ze potrzebny jest dostęp do Internetu!

Robert Sababady
Dyrektor Projektu "muff"
Tam gdzie Internet, to tam jest muff

 #608231  autor: macc
 16 sty 2013, 15:40
najtańszy abonamet na telefon stacjonarny
dwa grosze,
halonet,
happycall i wielu innych operatorów telefonii voip

RobertS pisze:
Polecam muff.pl

Miesięcznie za utrzymanie numeru 1zł brutto.
miesięcznie to wcale nie tak mało jak są operatorzy u których rok tyle kosztuje.

 #609630  autor: marianek34
 24 sty 2013, 14:04
Witam,

Przyłącze się do tematu, gdyż mam podobny problem. Otóż interent mam NEO na lini TP, a telefon z Netii, jednak kończy mi się umowa na telefon, i myślę aby wziąć tą oferte z T:
http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/ ... owa/oferta

Mam jednak wątpliwości. Czy będę wtedy musiał płacić dodatkowe utrzymywanie lini TPsie? No ,bo niby ta oferta działa przez GSM.


Oraz ta:

http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/ ... radycyjnej

Z ta chyba nie będzie problemów? Będzie opłata z internet i za ten telefon?


Nurtuje mnie jeszcze to:
najtańszy abonamet na telefon stacjonarny


dwa grosze,
halonet,
happycall i wielu innych operatorów telefonii voip
Dwa grosze czy nawet złotówke?? Ale to chyba nie dla mnie bo musiął bym utrzymywać też linie TP , prawda co wiąże się i tak z opłatą ok 25zł? Jak to jest dokładnie?

Pozdro :)

 #609632  autor: Rezo
 24 sty 2013, 14:10
marianek34,
Nowa Taryfa Domowa - to oferta stacjonarna po GSM - trzeba płacić za utrzymanie łącza.
Telefon na tradycyjnej linii - płacić za utrzymanie łącza nie trzeba,
VOIP - opłata za utrzymanie łącza jest, z wyjątkiem niektórych planów Voip Orange.

Jeśli pomogłem kliknij "pomógł" ;)
UnixStorm.org - stabilny hosting WWW

 #609635  autor: marianek34
 24 sty 2013, 14:24
Dzięki mistrzu. Ciekawe czy Netia nie będzie roibić problemów odnośnie przejscia telefonem na T-Mobile.(WLR>WLR). Czytałem dosyć sporo o tym i niektórzy mają z tym problem. Wie ktoś może czy T-Mobile w takim przypadku załatwia wszystkie formalności, jak to miało miejsce z przechodzeni z Tp na Netie, wtedy netia wszytko robiła. Ja nawet nie wyszedłem z domu. ;)

 #609643  autor: Sharly
 24 sty 2013, 14:42
Wszystkie większe firmy świadczące tego typu usługi załatwiają formalności związane z przejściem na łączach wlr.
są oczywiście wyjątki takie jak lokalni usługodawcy wtedy klient jest zmuszony złożyć sam wypowiedzenie 30 dni przed zakończeniem trwającej umowy tak aby lojalka nie przeszła na czas nieokreślony.

Bez odrobiny hipokryzji - swiat nie potrafilby istniec

 #609720  autor: Maniek99
 24 sty 2013, 20:34
@marianek34
Netia pewnie nie będzie robić problemów, ale może robić T.
Tmobile nie podpisała odpowiednich porozumień i na linii TP umie przenosić numery tylko od i do TP.
Chyba że jakiś cud się stał i coś się w tej kwestii zmieniło.

 #609729  autor: Andrzej311
 24 sty 2013, 21:01
a musi być tel. Stacjonarny?