DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #8064  autor: koralowiec1
 06 lip 2005, 21:10
Może ktoś z Idei to poczyta i zmieni niektóre beznadziejne oferty tej sieci...

Kompletne nieporozumienie to ostatnia oferta WYBRANE KRAJE (porównajcie z Erą), albo grom usług dostępnych tylko dla nowych taryf (jakby o starych już zapomniano). Dalej: Szkoda, że nie ma możliwości na ich portalu swoich opiń publikować hehe. Sami by widzieli jak ludzie ich odbierają.
To na początek... Jak będzie zainteresowanie to możemy troszkę się powyżywać na tym operatorze... (albo na innym jak ktoś będzie miał potrzebę na się wyrzyć).

 #8098  autor: johnq
 07 lip 2005, 11:22
Mozemy sie powyzywac ewentualnie na plusie.

 #8100  autor: WitekT
 07 lip 2005, 11:56
A ja myślę, że na każdym operatorze można się powyżywać za coś. ;)

A w Plusie co Ci się konkretnie nie podoba?

 #8119  autor: johnq
 07 lip 2005, 21:41
WitekT: glownie to chodzi tu o prepaid. Gdy ktos ma okolo 1zl lub mniej (nie wiem dokladnie) to nie mozna zobaczyc swoich zapisanych numerow na karcie SIM! Jeszcze zasieg, w duzych miastach owszem moze jest duzy, ale ja mieszkam w dosyc malej miejscowosci i tu go prawie nie ma wogole. Nie to co Idea ktora ma anteny co 20-50km (no moze troche przesadzilem ale w moich okolicach mniej wiecej tak jest).

A ze za cos na kazdym operatorze mozna sie powyzywac to z tym sie zgadzam. :D Najlepiej na wszystkich naraz.

 #8120  autor: WitekT
 07 lip 2005, 21:42
Po pierwsze - z tego, co wiem, to na nowej platformie nie ma problemów z dostępem do książk na karcie SIM przy niskim stanie konta.

Po drugie - w jednych okolicach lepszy zasięg ma Plus, w innych Era, a jeszcze w innych Idea. W skali całego kraju wszystkie sieci mają podobny zasięg.

 #8121  autor: johnq
 07 lip 2005, 21:45
No to prawda wiem o tym, ale podalem bardziej na "swojej pozycji". Trzeba kupowac nowy starter zeby widziec te numery na karcie sim przy niskim stanie konta? Bo qmpel ma PLUSA prepaid i do tej pory nie widzi tych numerow.

 #8122  autor: WitekT
 07 lip 2005, 22:03
Szczegóły znajdziesz TU

 #8126  autor: Irek
 07 lip 2005, 22:25
WitekT pisze:A ja myślę, że na każdym operatorze można się powyżywać za coś. ;)
Tak, na każdego można coś znaleźć. Potrzeba nam jeszcze jednego operatora!

 #8127  autor: WitekT
 07 lip 2005, 22:26
I na niego znajdą się mometalnie jakieś haki. ;)

 #8129  autor: Irek
 07 lip 2005, 22:29
Mogą dążyć do doskonałości, ale i tak im się to nie uda! Jedno jest pewne: już bardziej źle już nie będzie!