DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #20108  autor: mucuss
 26 wrz 2005, 15:06
jak myślicie...w jaki sposób nasi operatorzy rozwiążą problem połączen wewnątrz-sieciowych w momencie wprowadzenia usługi przenoszenia numerów? Wiadomo ze te wykonywane w "sieci" są tańsze...

mucuss

 #20111  autor: Th0mas
 26 wrz 2005, 15:09
Ja sądzę, że operatorzy z rozróżnieniem problemu mieć nie będą, tylko abonenci.

 #20124  autor: kameT
 26 wrz 2005, 15:40
Ja myślę, że wprowadzą atrakcyjne oferty lojalnościowe i ... wprowadzą jakąś darmową usługę sprawdzającą kto w jakiej jest sieci :D A jaką? To nie wiem :P

 #20225  autor: Wojt2004
 26 wrz 2005, 21:44
Dokladnie nie moze byc tak zebys nie wiedzial ze dzwonisz np. do aboneta Plus, moze bedzie inny sygnal, lub jakis komunikat przed nawiazanie polaczenia

 #21032  autor: blom
 28 wrz 2005, 22:28
opy sa gotowe od wiekow w polsce robia tak wielka pompa bo cos wlaczymy - a tylko przelacza aby sie wlaczylo - przyre ale parwdziwe....
sieci gsm maja wiele zastosowan - ale nasze opy je wlaczaja stopniowo aby non stop robic niby fajnie ze cos nowego maja....

 #21087  autor: xlord
 29 wrz 2005, 08:50
O to chodzi, ze prawdopodobnie nie bedzie zadnego komunikatu, ze sie dodzwonilo do sieci X. Dlatego do lask znow wroca plaskie taryfy z dobrymi cenami, a nie jakies idiotyczne pakiety.

Pozdrawiam

 #21101  autor: blom
 29 wrz 2005, 10:57
xlord pisze:O to chodzi, ze prawdopodobnie nie bedzie zadnego komunikatu, ze sie dodzwonilo do sieci X. Dlatego do lask znow wroca plaskie taryfy z dobrymi cenami, a nie jakies idiotyczne pakiety.
ciekawe kto da 65gr w karcie do all z vat

 #21107  autor: GregPepe
 29 wrz 2005, 12:02
Myśle ze migracja nie bedzie az taka wielka zeby to był jakiś wielki problem. Numery na ktore dzwonimy najwiecej to raczej sa numery znajomych a wtedy wiemy raczej w jakiej sieci ta osoba jest.

 #21110  autor: xlord
 29 wrz 2005, 12:13
GregPepe pisze:Myśle ze migracja nie bedzie az taka wielka zeby to był jakiś wielki problem...

Otoz to. Szacuja to na jakies 7 - 10% na poczatku, a potem ponizej 3 %.

GregPepe pisze:...Numery na ktore dzwonimy najwiecej to raczej sa numery znajomych a wtedy wiemy raczej w jakiej sieci ta osoba jest.
generalnie tak, ale ja np. jesli sie przeniose to nie zamierzam obdzwaniac ludzi, zeby o tym poinformowac. Po to sie ktos przenosi z numerm, zeby wlasnie uniknac tego wszechinformowania. :-)

Pozdrawiam

 #21112  autor: blom
 29 wrz 2005, 12:17
migracja powinna byc za darmo! i w karcie i w abo - po zakonczeniu umowy promocyjnej....

ale polska to tylko wielka dziura na mapie europy Czechy Wegry Litwa Lotwa Estonia zrobily tyle od akcesji do Uni a polaczki na wiejskiej tylko sie z ludzi smieja bo nie wiedza co znaczy zyc za 2tys. czy 800pln jak maja min 11tys....