DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #19096  autor: plusteczek
 22 wrz 2005, 18:39
Chciałem was powiadomić, iż sieć Orange okłamuje klientów fałszywymi komunikatami głosowymi jak się dzwoni do Ery. Podczas gdy abonent Ery ma wyłączony telefon i niema poczty, ani żadnego przekierunkowania występuje komunikat ”Iż niema takiego numeru”

Orange twierdzi, że są komunikaty Ery. Ale ja nie słyszę komunikatu Ery, ale Orange! Przecież można rozróżnić jaki komunikat z jakiej sieci pochodzi!!!

Konsultanci Ery twierdzą że to winna Orange!

Uwaga problem występuje już około miesiąca!

Chciałem pogratulować Sieć Orange za ciągłe problemy. Od początku mam problemy: Awaria sms, MMS, sprawdzaniem konta w Popie, Niemiła obsługa! Itd.

 #19097  autor: pantera
 22 wrz 2005, 18:42
eeeetam ;) ;) ;) ... przesadzasz ;) ;) ;) ... za pół roku będzie lepiej, przynajmniej z sms'ami ;) ... trochę cierpliwości :-D

 #19101  autor: plusteczek
 22 wrz 2005, 18:53
Człowieku ja juz mam dosyc.W Plusie takich Jaj nie było.

Chciałem pogratulować Panu Kalinowskiemu rzecznikowi Orange za Najgorsza Sieć pod wzgledem Awari o obsługi!!!!

 #19102  autor: plusteczek
 22 wrz 2005, 18:56
Ps: Orange Twierdzi że to te błedne komunikaty to Nie awaria!!! że to normalne.

Wiadomość taka dostałem dzwoniać na *22 i*100

 #19114  autor: D@rio
 22 wrz 2005, 19:47
Mówiłem że Idea/Orange to szmelc ;)

 #19135  autor: piotrz
 22 wrz 2005, 21:03
plusteczek pisze:Ps: Orange Twierdzi że to te błedne komunikaty to Nie awaria!!! że to normalne.

Wiadomość taka dostałem dzwoniać na *22 i*100
nieee...wcale....to tylko malutki błąd, przez który nie można się dostać do przyjaciól i rodziny... :twisted:

tak jak mója poprzednik uważam, że orange to szajzen!!! :-D
 #19138  autor: Th0mas
 22 wrz 2005, 21:08
plusteczek pisze:Chciałem was powiadomić, iż sieć Orange okłamuje klientów fałszywymi komunikatami głosowymi jak się dzwoni do Ery. Podczas gdy abonent Ery ma wyłączony telefon i niema poczty, ani żadnego przekierunkowania występuje komunikat ”Iż niema takiego numeru”

Orange twierdzi, że są komunikaty Ery. Ale ja nie słyszę komunikatu Ery, ale Orange! Przecież można rozróżnić jaki komunikat z jakiej sieci pochodzi!!!

Konsultanci Ery twierdzą że to winna Orange!

Uwaga problem występuje już około miesiąca!

Chciałem pogratulować Sieć Orange za ciągłe problemy. Od początku mam problemy: Awaria sms, MMS, sprawdzaniem konta w Popie, Niemiła obsługa! Itd.
Sprawdziłem u siebie... u mnie jest wszystko normalnie (testowane na karcie Ery): "Wzywany abonent ma wyłączony telefon lub jest poza zasięgiem". Wszystko więc w porządku. Co się tak czepiasz Orange?
 #19141  autor: pumba
 22 wrz 2005, 21:23
Th0mas pisze:
plusteczek pisze:Chciałem was powiadomić, iż sieć Orange okłamuje klientów fałszywymi komunikatami głosowymi jak się dzwoni do Ery. Podczas gdy abonent Ery ma wyłączony telefon i niema poczty, ani żadnego przekierunkowania występuje komunikat ”Iż niema takiego numeru”

Orange twierdzi, że są komunikaty Ery. Ale ja nie słyszę komunikatu Ery, ale Orange! Przecież można rozróżnić jaki komunikat z jakiej sieci pochodzi!!!

Konsultanci Ery twierdzą że to winna Orange!

Uwaga problem występuje już około miesiąca!

Chciałem pogratulować Sieć Orange za ciągłe problemy. Od początku mam problemy: Awaria sms, MMS, sprawdzaniem konta w Popie, Niemiła obsługa! Itd.
Sprawdziłem u siebie... u mnie jest wszystko normalnie (testowane na karcie Ery): "Wzywany abonent ma wyłączony telefon lub jest poza zasięgiem". Wszystko więc w porządku. Co się tak czepiasz Orange?
u mnie tak samo jak u Th0masa czyli wszystko w porzadku a co do czego plusteczek to bym się nie ździwił jakby to była wina ery ja już spotkałem się z podobnymi sytuacjami właśnie w erze a co najgorsze było jak kiedyś mieli namieszne coś z SMSami i nie wiem jakim cudem jak wysyłałem smsa i to wewnątrz sieci to albo niedochodziły albo sms dochodził do odbiorcy ale z trescia sms ktory byl wyslany jako sms wczesniejszy i zeby doszedl odpowiedni sms to musialem zawsze wysylac o jeden wiecej i na poczatku era sie wypierala ze to ich problem ale jak powiedziałem im że to się dzieje tylko wewnątrz sieci czyli w erze to zwalili na telefon a wcześniej sprawdziłem to na 2 innych aparatach więc ich twierdzenie było niesłuszne ale wkońcu po czasei rozwiązali ten problem i przyznali się że mieli u siebie coś namieszane i bardzo przepraszali za to

 #19155  autor: blom
 22 wrz 2005, 21:44
WYJASNIENIE ZAISTNIALEJ SYTUACJI

- Orange/IDEA(R.I.P:() - zawsze dawala komunikat abonet ma wylaczony telefon lub znajduje sie poza obszarem dzialania naszych stacji ALE po wprowadzeniu w erze tego powiadamiania kto dzwonil czy jakos tak to si ekicka i gada ze nie ma numeru... WINA ery

- SMS - raporty sa zajebiste niedostarczono - jak na prawde oczekuje ..... plus i era potrawia oczekuje-doreczono a tu jest niedoreczono -niedoreczono jak niedoreczono lub niedoreczono - doreczono
zagmatwane jak cza

ale co tam system orange/IDEA ma wiekszy burdel i to bez kulek :):):):)

 #19158  autor: piotrz
 22 wrz 2005, 21:53
nie no, to składam OFICJALNE PRZEPROSINY dla orange, co nie zmienia faktu, że i tak nie kupie startera/telefonu od Orange :)

 #19159  autor: blom
 22 wrz 2005, 22:00
piotrz pisze:nie kupie startera/telefonu od Orange :)
ja popelnilem grzech i kupilem ok. 5 miechow temu gupiego siemensa i o dziwo siec preferowana orange... i tak 15 razy orange to orange tamto tylko czekam kiedy mi na hlr'ach zmienia.... ale juz mam se w sim+ choc tego strego jeszce widuje....

 #19169  autor: Th0mas
 22 wrz 2005, 22:22
sdz pisze: - SMS - raporty sa zajebiste niedostarczono - jak na prawde oczekuje ..... plus i era potrawia oczekuje-doreczono a tu jest niedoreczono -niedoreczono jak niedoreczono lub niedoreczono - doreczono
zagmatwane jak cza
Sorka, ale nic nie zrozumiałem z tego co napisałeś. Zrozumiałem tylko, że masz problemy z raportami. Zastanawiam sięczemu. ja nigdy nie miałem problemu :?

 #19173  autor: blom
 22 wrz 2005, 22:25
Th0mas pisze:
sdz pisze: - SMS - raporty sa zajebiste niedostarczono - jak na prawde oczekuje ..... plus i era potrawia oczekuje-doreczono a tu jest niedoreczono -niedoreczono jak niedoreczono lub niedoreczono - doreczono
zagmatwane jak cza
Sorka, ale nic nie zrozumiałem z tego co napisałeś. Zrozumiałem tylko, że masz problemy z raportami. Zastanawiam sięczemu. ja nigdy nie miałem problemu :?
po prostu jak sms "czeka" dostaje niedostarczono i za moment dostarczono...
w erze dostawalem oczekuje i potem dostarczono - nie mma problemow z sms'ami tylko sie przyczepilem tego

 #19177  autor: Th0mas
 22 wrz 2005, 22:29
To już chyba od telefonu zależy. W Sagemie takiego problemu nie ma. Raport pojawia się dopiero jak sms faktycznie dotrze.

 #19192  autor: NMonster
 22 wrz 2005, 23:35
Raporty w moich fonach - OK. A wiecie co mnie trapi w "naszej" sieci?? Najbardziej to że wyłączają informacje o stanie konta prawie co noc!! OK. godz.2 do ok.6 prawie zawsze pod *200 czy *500 jak sie chce dowiedziec o stanie kwoty deklarowanej (IJ25) mowi mily pan "Przepraszamy, w tej chwili dane nie są dostepne" cos takiego. U was tez tak jest?

Nokia 3510i -> Nokia N-Gage -> Nokia 6670 -> Nokia 6120 Classic -> iPhone 3G 8GB

 #19247  autor: Th0mas
 23 wrz 2005, 15:46
Zawsze możesz sprawdzić *124*# ;)