DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #18696  autor: blom
 21 wrz 2005, 11:03
pantera pisze:
Michu pisze:a mi ceny sie podobaja.... telefoniki przesadzone , ale idealnie nigdy nie jest! Tzn jak chcialbym ulozyc oferte w e-planie to bede mogl skorzystac z tego dopiero po 26 wrzesnia?
poprostu chcialem ulozyc sobie nowy plan, no i ulozylem, ale w zwiazku z tym ze jest balagan, to napisano mi smsa a nastepnie zadzwoniono,zeby poinformowac, ze w ZWIAZKU Z BAŁAGANEM ;) ;) ;) bede mogl to zrobi dopiero po 26 wrzesnia ;) <śmiech na sali :] >
idz do ery lub plusa zero problem tylko po 2 latach jestes smiec a nie klient...

 #18702  autor: GregPepe
 21 wrz 2005, 11:32
elkanguro pisze:... ciesze sie ze nie zrezygnowali z formy jaka pojawila sie w Jednej Ideii tzn kwota zlotowek a nie minuty/smsy przez co nie wzrasta nam abonament przez wysylanie MMSow czy laczenie sie z WAPem, odbieranie maili itp...
Z tego co wyczytałm to łączenie sie z wap i internet jest brane z pakietów tylko wtedy gdy wybierzemy pakiet Wszyscy i na Wszystko, ale przy pakietach Orange i stacjonarne za internet i wap płaci się oddzielnie
sdz pisze:a informacja pod bezplatnym tel. o ilosci minuti sms byla czy wprowadzili???? wiem ze w erze sie za toplaci a nie wiem jak w plusie moze ktos odp???
W plusie mozna sobie sprawdzić w necie ile zostało do wygadania tylko jest pokazywana kwota netto.
Znasz moze ten numer w Erze, pod który trzeba zadzwonić żeby sprawdzić ile zostało jeszcze minut z abonamentu? Czy to działa w taryfach komfort?
Wojt2004 pisze:No podoba mi sie logo
Tu masz fajne logo Orange :)
LOGO

 #18703  autor: pantera
 21 wrz 2005, 11:32
idz do ery lub plusa zero problem tylko po 2 latach jestes smiec a nie klient...[/quote]

nie gadaj ;) ... w sierpniu przedłuzylem umowe z Era i za 35 zł dostalem 70 minut oraz SE T630 za 49 zł :) ,,,, moium zdaniem to byla dobra oferta, w zwiazku z czym nie poczulem sie jak smiec ....

 #18705  autor: pantera
 21 wrz 2005, 11:35
GregPepe pisze:
elkanguro pisze:...
Wojt2004 pisze:No podoba mi sie logo
Tu masz fajne logo Orange :)
LOGO
bolesne, ale prawdziwe :) .... no i fajne ;)

 #18706  autor: blom
 21 wrz 2005, 11:36
zmienili podejscie do ludzi po 2 latach bo sie bali orange ale okazala sie to zwykla mandaryna... nie amma tego numeru w erze w wcenniku u nich bedzie ale chyba jest platny 23gr dopiero w nowych taryfach jest za free

 #18708  autor: pantera
 21 wrz 2005, 11:42
jak mandaryna w sopocie ... piski i trzaski, a cała ta oferta do śpiewu nie podobna

 #18709  autor: blom
 21 wrz 2005, 11:43
Wojt2004 pisze:No podoba mi sie logo
Tu masz fajne logo Orange :)
LOGO[/quote]


BRAVO NAGRODA DNIA DLA CIEBIE :-D :-D :-D :-D

 #18720  autor: Michu
 21 wrz 2005, 12:03
hmmm swietne logo.... trzeba podsunać ORange pomysl, zeby starym uzytkownikom takie logo wyslali. W koncu są uczciwi:)

 #18732  autor: blom
 21 wrz 2005, 13:48
Michu pisze:hmmm swietne logo.... trzeba podsunać ORange pomysl, zeby starym uzytkownikom takie logo wyslali. W koncu są uczciwi:)
i innowacyjni i tani roaming maja... chyba w slowniku francuskiego tani oznacza drogi... a moze tylko w Bulgarii nie oznacza tak a tak nie.....

 #18980  autor: GregPepe
 22 wrz 2005, 08:41
sdz pisze:i innowacyjni i tani roaming maja... chyba w slowniku francuskiego tani oznacza drogi... a moze tylko w Bulgarii nie oznacza tak a tak nie.....
Nie wiem jak jest pozapromocją u innych ale w Orange jest promocja wybrany kraj 1,20 więc myśle że to dobra oferta co prawda było to już wcześniej ale jest dalej

 #18989  autor: yagi
 22 wrz 2005, 09:55
Mi podoba sie jak narazie tylko kolor - wole pomaranczowy od zoltego. Poza tym niechec do Centertela zostala... :twisted:

 #18991  autor: blom
 22 wrz 2005, 10:04
GregPepe pisze:Nie wiem jak jest pozapromocją u innych ale w Orange jest promocja wybrany kraj 1,20 więc myśle że to dobra oferta co prawda było to już wcześniej ale jest dalej
czyli jadac do Wloch - scinaja w Niemczech i Francji.... - Nie najkrótsza droga, ale można stolice zahaczyć i pozwiedzać... a Francji - eurotunelem do UK sie przejechac....

 #18992  autor: blom
 22 wrz 2005, 10:06
yagi pisze:Mi podoba sie jak narazie tylko kolor - wole pomaranczowy od zoltego. Poza tym niechec do Centertela zostala... :twisted:
jak oni chca tpse tez w orange zamienic to bedzie - orange i orange stacjonar "tyle" a reszta "bardzo bardzo tyle" :-D :-D

Swoja droga tpsa chyba tylko z neostrady i tranzytu połączeń żyje…

 #19024  autor: gudcezar
 22 wrz 2005, 15:00
Mnie zauroczył salon orange. Tak go zajebiście zrobili wszystko prawie w drewnie(ciemny chyba dąb) panele na podłogach odpowiednie oświetlenie sprawiło że aż chce mi sie tam iść, a oferta to inny temat:(

 #19117  autor: blom
 22 wrz 2005, 19:55
gudcezar pisze:Mnie zauroczył salon orange. Tak go zajebiście zrobili wszystko prawie w drewnie(ciemny chyba dąb) panele na podłogach odpowiednie oświetlenie sprawiło że aż chce mi sie tam iść, a oferta to inny temat:(
mrocznie w salonie mrocznie w cenniku....

 #19145  autor: DjDario
 22 wrz 2005, 21:28
Dzis odwiedzilem salon firmowy Orange i co sie okazalo? Dluga kolejka. Po pol godziny dobilem sie jednak to pracownika :-D

 #19152  autor: blom
 22 wrz 2005, 21:37
DjDario pisze:Dzis odwiedzilem salon firmowy Orange i co sie okazalo? Dluga kolejka. Po pol godziny dobilem sie jednak to pracownika :-D
dobiles powiadasz i cio prawy sierpowy :-D :-D :-D czy pocalunek od pieknej pani "orendż" swoaj droga na automatycznej informacji "orendż" - widac ze slowo bylo wstawiane chyba sie wymowy uczyli....

 #19191  autor: NMonster
 22 wrz 2005, 23:31
No cała infolinia jest "wstawiana" np. daty czy kwoty....a swoją droga Polacy i tak mówią [orange] zamiast [orendż] :-D

Nokia 3510i -> Nokia N-Gage -> Nokia 6670 -> Nokia 6120 Classic -> iPhone 3G 8GB

 #19209  autor: GregPepe
 23 wrz 2005, 08:36
DjDario pisze: Dluga kolejka. Po pol godziny dobilem sie jednak to pracownika :-D
Mam podobne pytanie jak sdz. Rozumie że chciałeś zobaczyć jak jest w środku ale po co z nimi gadać? Żeby ich zdołować i powiedzieć że zapomnieli promocje zrobić? :)

 #19221  autor: pantera
 23 wrz 2005, 11:58
GregPepe pisze:
DjDario pisze: Dluga kolejka. Po pol godziny dobilem sie jednak to pracownika :-D
Mam podobne pytanie jak sdz. Rozumie że chciałeś zobaczyć jak jest w środku ale po co z nimi gadać? Żeby ich zdołować i powiedzieć że zapomnieli promocje zrobić? :)

a poco promocja? ... sam fakt że przyszła do na ewropa ;) powinien byc dla nas wielka radoscią .... w sumie, to mam propozycje do nowego rzadu, zeby 19 wrzesnia był świetem narodowym, w zwiazku z tym ze wielkie pany z europy do nas przyszły :evil: