DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1067  autor: EmilekW11
 20 lut 2005, 17:15
Witam

Czy może ktoś podać mi strony z informacjami na temat HISTORII TELEFONII KOMORKOWEJ

z góry dziękuje za pomoc.......

 #1068  autor: WitekT
 20 lut 2005, 17:40
Cóż, może tak mało skromnie, ale w tej kwestii polecam książkę mojego autorstwa. :))

Do nabycia w różnych Empikach i księgarniach, gdzie są stoiska mojego wydawcy, czyli Helionu. Wysyłkowo np. Merlin - http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/384576

Tam znajdziesz dokładnie to, czego szukasz.

 #1069  autor: EmilekW11
 20 lut 2005, 17:55
heh dzięki za zainteresowanie ale nie potrzebuje aż tyle informacji na ten temat ...... historia telefonii komórkowej potrzebna jest mi do szkoły musze zrobic z tego gazetke do gabloty a w tym wydaniu to mi sie do niczego nie przyda....

ale dzięki i pozdrawiam