DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1165717  autor: kriso29
 09 lut 2024, 11:58
Celem wprowadzenia, a więc miałem telefon na abonament, umowa wygasła 2 lata temu, a telefon działa cały czas, a więc tym samym przeszedłem na umowę bezterminową. W sumie prywatny telefon jest mi potrzebny tylko do smsów, aby potwierdzać transakcje bankowe i w związku z tym chciałbym przenieść numer na kartę.
Pytanie:
Czy w takim stanie rzeczy mam po prostu kupić zestaw startowy i go uruchomić, czy muszą to jakoś załatwić z Plusem?
 #1165730  autor: KC-KARLOS
 09 lut 2024, 12:47
kriso29: złóż wypowiedzenie umowy z przejściem na kartę, trwa miesiąc. To tyczy się umowy na abonament, również przy karcie z taryfą zerową, która operator wciska do każdego urządzenia branego na raty, rozliczane co miesiąc.
Jeśli masz kartę mix - przejście na kartę odbywa się smsem o treści PNK na 2699 i trwa do 7 dni.
Przy tych opcjach nie jest konieczny zakup nowej karty, bo ta obecna będzie działać po przejściu na kartę.
W razie dodatkowych wątpliwości, zapytaj się doradcy w punkcie Plusa/PolsatBox.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥