DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 12 z 12
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
 #1162025  autor: babciagienia1p
 23 gru 2023, 15:37
@88aska88
Od ponad miesiąca wersja www została drastycznie zubożona. Nie ma możliwości logowania e-mailem i nie ma możliwości dopisania numerów z więcej niż jednego Peselu. Może próbujesz dopisać numer z innym Peselem?
Jest możliwość podejrzenia numerów powiązanych z Peselem numeru którym się logowałaś, bez dopisywania. Trzeba kliknąć "Chcesz zarządzać również numerami powiązanymi z 888888888?.
 #1163029  autor: zalezok
 10 sty 2024, 22:33
Od ponad miesiąca w aktualnej aplikacji mobilnej Play24 mam komunikat o treści 'już za chwilę nowy rok, zobacz co cię czeka, sprawdź'. Po wybraniu 'sprawdź' jest informacja żeby potrzasnąć telefonem. Trzęsę codziennie i nic się nie dzieje :shock:
Ponadto nadal nie ma opcji dopisania do zarządzania usługą internetu od UPC.
Czy ktoś wie co powinno się pojawić po wytrzęsieniu? Może jakaś oferta dla obecnych klientów UPC bo obecna usługa za chwile mi się kończy i nie ma żadnych ofert przedłużeniowych.
 #1163232  autor: blacQ1
 15 sty 2024, 09:40
Nie wiem jak U was , u mnie nie działa dziś aplikacja Play24 pomoc przykładowo techniczna może ulepszają tą aplikację lub coś w tym kierunku dajcie znać czy wam działa🙂
  • Strona 12 z 12
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12