DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #15980  autor: Irek
 05 wrz 2005, 22:22
Tak wiem. Tylko mi chodziło o sam fakt, że nie miałem, żadnych problemów z wyłączniem poczty w POPie!

"And one more thing..."

 #16024  autor: GregPepe
 06 wrz 2005, 11:09
Dzisiaj miałem ciekawe zdarzenie w Telepunkcie w Lubinie. 9:55 kolejka stoi parę osób i czeka aż ktoś otworzy. Mija 10 wpuszczają, a tam 2-gie drzwi do telepunktu też zamknięte.
Pan Ochroniarz mówi:
Zebranie jest trzeba poczekać.
Normalnie, aż sprawdziłem datę w zegarku bo myślałem ze mnie przeniosło 30 lat do tyłu :)
To nie mogła jedna osoba zejść i obsługiwać wszyscy musieli siedzieć na zebraniu.

 #16039  autor: Th0mas
 06 wrz 2005, 13:27
Może jakieś zebranie w sprawie Orange?

 #16040  autor: Wojt2004
 06 wrz 2005, 13:32
Ta tylko jak sie nie myle to klient jest teraz najwazniejszy

 #16044  autor: WitekT
 06 wrz 2005, 13:40
Wojt2004 pisze:Ta tylko jak sie nie myle to klient jest teraz najwazniejszy
TP jeszcze za głęboko siedzi w komunie, szczególnie te stare baby z Telepunktów. ;)

 #16047  autor: Wojt2004
 06 wrz 2005, 13:44
WitekT pisze:
Wojt2004 pisze:Ta tylko jak sie nie myle to klient jest teraz najwazniejszy
TP jeszcze za głęboko siedzi w komunie, szczególnie te stare baby z Telepunktów. ;)
Odrazu mi sie przpomina kabaret Tey i numer "z tylu sklepu" :-D

 #16051  autor: WitekT
 06 wrz 2005, 13:55
DOKŁADNIE!!! :)

 #16059  autor: GregPepe
 06 wrz 2005, 14:20
Ogólnie ten Telepunkt jest OK, nie siedzą tam ludzie ktorzy mogli by pracować na stołówce filmu Miś, ale dzisiaj dali ciała i tyle

 #16064  autor: kulboj
 06 wrz 2005, 15:01
Z tymi no - telepunktami,to jest nie jasna sprawa.Niby zostały one stworzone aby załatwić wszystkie 3 rzeczy (czyli tel.stacjonarny,internet i komórka) w jednym miejscu.Natomiast sam znam kilka telepunktów gdzie ta reguła nie obowiązuje i są świadczone tylko usługi dla idei.Dziwne to trochę bo wystrój tych sklepów wskazuje na to,że możemy śmiało zamówić sobie plany tp.W jednym z takich telepunktów pani poinformowała mnie stanowczo,że to jest TELEPUNKT IDEA.
Ręce mi opadły. :-)

 #16940  autor: miszel79
 13 wrz 2005, 09:43
odnośnie BOK, dwie sytuacje, obie w sieci IDEA (a raczej w ich BOK'u)

Chciałem wyłączyć pocztę głosową- dzwonie *22 przedstawiam swoją prośbe, Pani do mnie sucho: "kod PUK poproszę", ja: nie pamiętam, moge podac inne swoje dane... niestety nic nie załatwiłem... Druga próba, pani pyta o PUK.. historia ta sama, ale po podaniu danych dodatkowych - adres etc. wszystko załatwione... zadowolony jestem, ale gdzie tu jakieś standardy?!

Sytuacja nr 2: koleżace po pdopisaniu umowy cesji na numer (przejecie czyjegos numeru) nie przeszly bezplatne minuty...a niby mialy przejsc (bledna infomacja uzyskana w salonie i BOK'u) - reklamacja wyslana faksem i listem poleconym - rozpatrzono obie:)))

jedna w sytuacji wyjatkowej przyznaje kolezance 150 min na rozmowy druga 299...

Konkluzja: czasami trafiam na bardzo sympatyczne osoby - milo jest pogadac... ale nie o to chodzi - kompetencje prawie zerowe, zadnych standardow... a mimo to moja ulubiona siec