DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #5413  autor: kulboj
 10 maja 2005, 17:48
Zbędny bajer.Nie wróżę dużej popularności temu wynalazkowi.

 #5415  autor: gudcezar
 10 maja 2005, 17:55
No tak ere tylko na takie pierdoły stać, a cen połączeń nie ma komu obniżyć :wink:

 #5442  autor: Bartosz
 11 maja 2005, 09:24
a moim zdaniem usługa jest fajna tym bardziej np. dla firm gdyż można zrobić bardzo fajne informacje dla Klientów np. dodzwoniliście się do firmy X zajmującej się xxx :lol: tylko ile firm to wykorzysta ? A tak pozatym zawsze można zamówić tylko 1 piosenkę dla 1 osoby np. tej ukochanej której nie będzie trzeba powtarzać dzień w dzień ,ze ją się kocha tylko wybierze się odpowiednią piosenkę lub nagra samemu wiadomość którą będzie słyszała ;-) poprostu usługa jest skierowana jedynie dla tych którzy mają fajny pomysł na jej wykorzystanie a reszta nie musi z tego korzystać

 #5451  autor: xlord
 11 maja 2005, 14:45
Tu nie ma co krytykowac lub chwalic. Wymyslili kolejny gadzet i na bank znajda sie chetni na to. Beda zadowoleni i dobrze, a jesli ktos twierdzi, ze to glupota to nie musi wcale tego uruchamiac. Mi to nie jest potrzebne do szczescia na przyklad, wiec mi wisi :-D

Pozdrawiam

 #5542  autor: gudcezar
 13 maja 2005, 18:39
W heyah też mają to wprowadzić pod nazwą "szafa gra" . Z drugej strony fajnie jest jak do kogoś dzwonisz i słyszysz muze.

 #5776  autor: xlord
 20 maja 2005, 19:37
Muze tak, ale jesli to ma byc gadanka w stylu kiepskiej podrobki oszlifowanego tekstu a'la Walesa albo Linda to ja wysiadam. :shock:

Pozdrawiam