DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #15381  autor: krato
 02 wrz 2005, 21:13
Witam wszystkich jest to mój pierwszy post na tym forum zobaczymy jakie bedą odpowiedzi :-D (a wazna to jest rzecz bo świadczy o profesjonalizmie użytkowników i ich merytorycznej znajomości tematu oraz wywiera znaczący wpływ na ocene forum i dalsze z niego korzystanie ). Telepolis.pl spodobał mi sie z uwagi na dosyć dobry RSS (wcześniej korzystałem z GSMonline.pl który jeszcze tego nie ma ) i "szybkie aktualizowanie wiadomości" - zobaczymy jak bedzie z forum ... ale do rzeczy. :D
W tym newsie http://www.telepolis.pl/news.php?id=3109 jest mowa o nowej usłudze Plusa która maja juz inni operatorzy :shock: Wszystko fajnie tylko że troche się interesujae gsm (niezbyt dużo ale i nie mało ) i nie słyszałem o tej usłudze w POPie a bardzo by mi sie przydała (miałem tak-taka i bardzo dobrze spełniała swoją funkcję).
W związku z tym chciałbym się dowiedziec jak to działa w Popie(m.in. jaką ma nazwę ) , jak to aktywować i czy będzie działało jesli mam wyłaczona pocztę głosową
P.S> Z komentarzy pod news widac że inni tez trochę nie wiedzieli o tym w Popie

Przejdź to Orange Flex - przed aktywowaniem pakietu w aplikacji w poprzedzającym screenie wpisz kod polecający TOMASZTXL4 - dostaniesz 50 zł zwrotu czyli prawie dwa miesiące za darmo.

 #15386  autor: Przemek
 02 wrz 2005, 21:16
Hmm chodzi zapewne o to co w Erze nazywa się "Kto tam?" czy coś takiego?Sorry, ale nie wiem czy to na pewno to 8)

 #15388  autor: Frasio
 02 wrz 2005, 21:19
Tak, to raczej o to chodzi.

Obrazek

 #15389  autor: Przemek
 02 wrz 2005, 21:21
A to nie wiem jak się w Popie nazywa,ale chciałem wiedzieć czy choć trochę się orientuję w tym temacie.A Popa nie mam już od ładnych paru lat 8)

 #15391  autor: Irek
 02 wrz 2005, 21:22
Zadzwoń pod numer *501 system sam poinforumje Cię jak włączyc tą usługę! Zapewne dasz radę!

"And one more thing..."

 #15404  autor: Th0mas
 02 wrz 2005, 21:35
krato przeczytaj komentarze pod tym newsem a się dowiesz ;)