DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #15166  autor: Th0mas
 01 wrz 2005, 13:33
Użytkownicy POPa mogą już usłyszeć nowy komunikat dzwoniąc pod *111. Damski głos informuje nas, że:

Już wkrótce sieć Idea oraz twoja obecna oferta POP połączą się z międzynarodową siecią Orange. Pamiętaj twój plan taryfowy oraz wszystkie usługi z których obecnie korzystasz pozostają bez zmian. Połączenia i smsy w ramach sieci Idea oznaczają teraz połączenia i smsy w całej sieci Orange w Polsce.

Użytkownikom Jednej Idei komunikat się jeszcze nie zmienił.

 #15170  autor: kulboj
 01 wrz 2005, 13:55
Z tych starych komunikatów,które można było usłyszeć na *111 to najbardziej podobał mi się taki:
"uwaga - pozostało ci JEDEN DNI" - hehe - niedopracowany szczegół :-)

 #15171  autor: WitekT
 01 wrz 2005, 13:57
Pozwoliłem sobie zrobić z tego newsa, jako źródło podpisałem forum.telepolis.pl. Może być? :)

 #15177  autor: Dragon
 01 wrz 2005, 14:42
na nastepny raz chyba mozesz dawac jako zrodlo np Th0mas :)

 #15179  autor: Th0mas
 01 wrz 2005, 14:58
WitekT pisze:Pozwoliłem sobie zrobić z tego newsa, jako źródło podpisałem forum.telepolis.pl. Może być? :)
Niech będzie mimo tego, że ten adres nadal mi nie działa :P

 #15180  autor: WitekT
 01 wrz 2005, 14:58
Hmmm... Tylko, że takie źródło nic nie mówi...

 #15182  autor: Th0mas
 01 wrz 2005, 15:00
WitekT pisze:Hmmm... Tylko, że takie źródło nic nie mówi...
Jak nie? :P Wpisz w Google Th0mas, od razu ja wyskakuję :-D i to na kilku pozycjach z rzędu (oczywiście zaznaczając szukaj tylko w polskim internecie ;) ) - te wszystki strony to moje konta. No ale oczywiście podpis forum.telepolis.pl mnie satysfakcjonuje ;)

 #15183  autor: WitekT
 01 wrz 2005, 15:05
Następnym razem będę zapodawał forum.telepolis.pl, nick - teraz też poprawiłem ;)

 #15184  autor: Dragon
 01 wrz 2005, 15:09
oto mi chodzilo :) albo np "uwazny czytelnik nick" ale raczej lepze jest to twoje
 #15193  autor: pumba
 01 wrz 2005, 16:11
Th0mas pisze:Użytkownicy POPa mogą już usłyszeć nowy komunikat dzwoniąc pod *111. Damski głos informuje nas, że:

Już wkrótce sieć Idea oraz twoja obecna oferta POP połączą się z międzynarodową siecią Orange. Pamiętaj twój plan taryfowy oraz wszystkie usługi z których obecnie korzystasz pozostają bez zmian. Połączenia i smsy w ramach sieci Idea oznaczają teraz połączenia i smsy w całej sieci Orange w Polsce.

Użytkownikom Jednej Idei komunikat się jeszcze nie zmienił.
Ponadto do użytkowników POPa rozsyłane są SMSy o treści:

"Wkrotce Idea laczy sie z Orange. Twoja obecna taryfa oraz uslugi pozostaja bez zmian i beda dostepne w sieci Orange. Szczegoly pod bezplatnym numerem *111."
Nadawca: POP

przepisałem to dokładnie jak w smsie bez polskich liter

 #15195  autor: zgreev
 01 wrz 2005, 16:11
albo
Th0mas (forum.telepolis.pl)

zamocni.pl - coming really soooooooooooon...

 #15229  autor: lm
 01 wrz 2005, 22:45
Idea łączy się z Orange

Już wkrótce Idea połączy się z jednym z największych operatorów komórkowych na świecie... dalej

- siecią Orange. Lata doświadczeń Orange oraz liczba Klientów, którzy zaufali tej marce dają pewność, że na tym połączeniu skorzysta każdy Klient Idei.

Idea zawsze starała się być firmą nowoczesną, dynamiczną, odpowiadającą na potrzeby swoich Klientów - zarówno poprzez innowacyjność swoich produktów jak i poprzez atrakcyjne ceny usług. Połączenie z Orange tego nie zmieni. Orange także będzie świadczyć usługi na najwyższym poziomie, a Klient pozostanie
w centrum zainteresowania.

Orange będzie też dbał o uczciwe oraz bezpośrednie relacje
z Klientami, będzie się starał mówić w sposób jasny i zrozumiały dla każdego.

Połączenie Idei z Orange ma ogromne szanse zmienić nie tylko rynek telefonii komórkowej w Polsce, ale również przyczynić się do pozytywnych zmian w życiu wszystkich Klientów Idei i Orange.

ze strony orange.pl

greetz >>>LM<<<

 #15233  autor: Th0mas
 01 wrz 2005, 23:39
lm, a po co to?

 #15236  autor: Wojt2004
 02 wrz 2005, 01:41
Th0mas pisze:lm, a po co to?
No trzeba naprawde uswiadomic klienta, ze marka Orange = Idea, a nawet wiecej Orange to ma byc cos lepszego, co z tego wyjdzie zobaczymy, spece od marketingu juz napewno wymyslil jak zrobic kampanie zebysmy postrzegali marke orange jak najlepiej

 #15245  autor: Th0mas
 02 wrz 2005, 07:10
No tak, ale o stronie Orange już było tu głośno, nawet screeny były, więc po co jeszczo kopiować zawartość strony i tu wklejać? :?