DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #14119  autor: GregPepe
 27 sie 2005, 07:39
Cyrk się kręci każdy sąd gada co innego teraz 48% akcji PTC znowu ma "Elektrim Telekomunikacja". Dobrze że ceny idą w dół :)
Tylko z powodu tych zmian znowu z powodu zmiennych decyzji naszych władz tym razem sądowniczych gorzi nam wypłata odszkodowania

 #14120  autor: Bartosz
 27 sie 2005, 08:17
jak dla mnie Twój temat nic nie wnosi na formu ale skoro już piszesz to niech będzie. Jedyne co może się zmienić to to że nowy zarząd poprawi dynamike przyrostu nowych abonentów może poprzez jakieś zmiany w cenniku bo Era ma w chwili obecnej dość skomplikowaną ofertę :-D no i długo już nie podawała a raczej się nie chwaliła ilośćią klientów jak i aktywnych kart sim :evil: ale mimo to i tak ją lubie (ERE) :-D

 #14252  autor: GregPepe
 27 sie 2005, 19:17
O co ci chodzi -ze mój temat nic nie wnosi? Pisałem o czymś o czym na portali jeszcze nic nie było info się pojawiło pare godzin później.