DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #10798  autor: Irek
 09 sie 2005, 22:14
Dzisiaj mogliśmy przeczytać info o obniżce cen zestawów POP. Przykładowo Samsung C100 kosztuje w tej chwili 227 pln. Czy to jest jakiś chwyt marketingowy Idei(Orange)? Jak myślicie?

"And one more thing..."

 #10800  autor: Wojt2004
 09 sie 2005, 22:21
Chyba raczej chwyt marketingowy chociaz wolabym aby cenny spadaly w calej ofercie (orange).Moze orange juz po cichu probuje zdobyc nowych klientow

 #10801  autor: WitekT
 09 sie 2005, 22:22
Na wszystkie aktualne ruchy Idei trzeba patrzeć przez pryzmat zbliżającego sięwielkimi krokami Orange. Mówiąc krótko i obrazowo - teraz w Idei jest jedna, wielka wyprzedaż starterów POPa (z telefonami lub bez) i telefonów niespersonalizowanych pod nową markę.

 #10855  autor: Bartosz
 10 sie 2005, 06:53
no tak bo jaby to wyglądało ,ze w salonie orange są zestawy pop idea :-D no ale czy nie za późno - może jeszcze obniżą ceny (choć jak dla mnie to mnie ich oferta nie interesuje i na mnie nie mają co liczyć ,że pomogę opróżnić im magazyn) - ale tak na marginesie to jakoś mnie zaczyna draźnić temat orange - większość podnieca się na samom myśl ,że wchodzi czy coś tam itp. mając nadzieje,ze jak już wejdzie to wszystko będzie po 1 groszu czy to min rozmowy czy zestaw pop z telefonem itp.

normalnie aż mi się niedobrze robi gdyż orange kojarzy mi się z taakim samym opem jakim jest idea tylko w obcym wydaniu - ale może ja nie umiem dostrzec ,ze taka jest ich polityka i na taki wizerunek ciężko pracują :wink:

 #10867  autor: Wojt2004
 10 sie 2005, 10:59
Rzeczywiscie podniecenie w zwiazku z wejsciem orange jest dosc duze, ale wynika to z tad ze ludzie oczekuja zmian, czegos lepszego. Lepiej by bylo gdyby okazalo sie ze wlasnie tak bedzie bo jezeli satnie sie inaczej to popierwsze my klienci starcimy,a po drugie firma nie zyska dobrej marki, mam tu na mysli Orange

 #10958  autor: Irek
 10 sie 2005, 21:13
Bartosz pisze:no tak bo jaby to wyglądało ,ze w salonie orange są zestawy pop idea :-D no ale czy nie za późno - może jeszcze obniżą ceny (choć jak dla mnie to mnie ich oferta nie interesuje i na mnie nie mają co liczyć ,że pomogę opróżnić im magazyn) - ale tak na marginesie to jakoś mnie zaczyna draźnić temat orange - większość podnieca się na samom myśl ,że wchodzi czy coś tam itp. mając nadzieje,ze jak już wejdzie to wszystko będzie po 1 groszu czy to min rozmowy czy zestaw pop z telefonem itp.

normalnie aż mi się niedobrze robi gdyż orange kojarzy mi się z taakim samym opem jakim jest idea tylko w obcym wydaniu - ale może ja nie umiem dostrzec ,ze taka jest ich polityka i na taki wizerunek ciężko pracują :wink:
Mylisz się Orange czy też Idea to jest dobra sieć. Zresztą jeden lubi teściową drugi synową.

"And one more thing..."

 #11814  autor: Piotr
 17 sie 2005, 08:29
He he he ale wiesz Jesito jak jest :D Niekiedy przyroda płata różnej figle :D Ja osobiście życzę Orange jak najlepiej bo może pojawienie się tej sieci na naszym rynku rozrusza zastaną dwójkę tj. Erę oraz Plusa które też zacznie zjeżdżać mocno w dół z cenami połączeń jak i aparatów.

Pozdrawiam.

 #11878  autor: Irek
 17 sie 2005, 13:54
Ja licze na jakiś promocje, ale chyba nie zaraz po wejści Orange na polski rynek. Zresztą to jest tylko licencja. Władze pozostaną takie same. Przynajmniej tak mi się wydaje!

"And one more thing..."

 #11887  autor: Piotr
 17 sie 2005, 15:53
Może na początku będzie głośno ale znając życie wszystko ucichnie po paru miesiącach.

A co do władz z tego co wiem nic na tym szczeblu się nie zmienia.