DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem w urządzeniach HTC - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co związane z Androidem w urządzeniach HTC - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #831570  autor: piotrek991116
 27 paź 2015, 20:17
Chciałbym dowiedzieć się o nim kilka rzeczy, bo mam zamiar wziąć na abonament jakiś telefon.

Ile bateria z tego telefonu wytrzyma? Bez korzystania z gier, aplikacji typu youtube, ipla, ogólnie bez oglądania filmów, telefon jest dla osoby lat 50 także to bardziej do rozmów, czasem sprawdzić coś na internecie.

Drugie pytanie. Czy będą sytuacje, że w pierwszych 6 miesiącach telefon się zatnie? Widzę, że ma 2GB ramu także nie powinien, ale wolę się upewnić, oczywiście telefon nie będzie zasyfiony grami, aplikacjami itp.

Z góry dziękuję za pomoc i również proszę o opinię co do telefonu.
 #834366  autor: Xy
 11 lis 2015, 08:56
Bateria jeżeli nie będzie mocno męczona to dwa dni wytrzyma. Jak same rozmowy + niewiele czasu na Sieci to tym bardziej potrzyma.
Czy będzie się zawieszał przez pierwsze pół roku? Za krótki okres by Andrzej miał się powiesić. Nawet moja stareńka Xperia Neo po takim czasie latała jeszcze bez zacięć, a przeróżnego śmiecia miała w sobie już dużo (zdjęcia, muzyka, aplikacje). Tutaj masz 2 GB pamięci, a co za tym idzie Android ma możliwość się: po pierwsze wykazać, po drugie ma miejsce na swoje ego ;-) Nie, to już nie te czas, że Android myśli i myśli... Żona ma od ponad roku Galaxy S4 i działa płynnie jak po wyjęciu z pudełka. Ja mam jako drugi telefon czteroletnią Xperię S z And. 4.1.2 i jej zdarza się pomyśleć lecz dramatu nie ma.
A jak będzie z HTC nie wiem, mam go od wczoraj. Ale już widzę, że się polubimy.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71