DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
 #987228  autor: mpiter
 05 kwie 2018, 11:00
Zależy jak ci wypadnie okres rozliczeniowy. Możesz podpisać umowę 5 kwietnia, a mieć okres rozliczeniowy np. 18, to jest losowe w nju. Ja mam umowę podpisaną 6 listopada, a okres rozliczeniowy mam od 25.
 #987668  autor: maniek89
 07 kwie 2018, 15:06
Oni chyba mają kilka okresów rozliczeniowych w zależności od tego, kiedy podpiszesz umowę i tak Cię wrzucają - wcześniej miałem Orange Free NET i okres rozliczeniowy od 19 dnia miesiąca do 18, po wypowiedzeniu umowy zamówiłem w nju nowy numer z ofertą internetową i wrzucili mnie w dokładnie taki sam okres. Gdy okres rozliczeniowy będzie niepełny, pierwsza faktura będzie niższa - ja pierwszą dostałem bodajże na 11,23 zł.
 #989940  autor: aster
 21 kwie 2018, 00:33
Używa ktoś tę taryfę w połączeniu z dodatkowym pakietem 9GB za 9zł? Zastanawiam się czy można spokojnie używać tych pakietów np. w pierwszych 3 miesiącach, kiedy to min. miesięczny rachunek i tak wynosi 9zł.

Standardowo ta taryfa zje ponad 9zł już przy zużyciu 48MB, tak więc jeśli ktoś zamierza korzystać z netu lecz nie potrzebuje więcej niż 9GB to wydaje się rozsądne by wyposażyć się w taki pakiet. Inaczej zamiast 9zł wybulimy 29zł.

A ponieważ dopuszczone jest wykupienie kilku takich pakietów to teoretycznie nawet przy zużyciu np. 27GB lepiej wydać 27zł na pakiety.

Czy te pakiety chodzą bezproblemowo w taryfie internetowej, ktoś używa je może w ten sposób?