DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
 #884934  autor: xander21
 30 sie 2016, 15:27
Chyba nie do końca to ta promocja, bo konsultant mówił o braku opłaty za aktywację oferty. A tutaj piszę, że 19.99zł koszt. A poza tym nic o 90 dniach za free i możliwość wypowiedzenia.

Właśnie wziełem Internet. :D

Oczywiście przeczytam dokładnie umowę przed podpisaniem
 #884956  autor: xander21
 30 sie 2016, 17:18
Jestem_Janek pisze:Możesz napisać coś więcej? Jakieś kruczki w umowie? Zamówienie przez stronę www? Podałeś numer i oddzwonili? Po 100GB lejek? Pozdro
Zamówiłem koło 15tej, dziś. Potwierdzenie przyszło. Jak wyślą umowy na email to powiem więcej.
To taryfa internetu jak na stronce. Wybierasz co chcesz. Tylko, że masz aktywacje za 0zł i testowanie 90dni za 0zł. Możesz wypowiedzieć umowę. To oferta telefoniczna, na stronce nie możesz zamówić nic. Więc wszystko na umowię będzie pisać. :) Skusiłem się, zobaczymy jak będzie, najwyżej zrezygnuje. To tylko opcja ONLY SIM, bez urzadzenia.

taryfa Max lte do 100GB, lejek 2MBps. hspa+ masz bez limitu, podobno do 2TB. :D
 #884973  autor: zoltan666
 30 sie 2016, 19:30
Myślę, że te 3 miesiące testowania za darmo będą tylko wtedy jeśli nie zrezygnujesz. ;)
 #884979  autor: xander21
 30 sie 2016, 19:52
zoltan666 pisze:Myślę, że te 3 miesiące testowania za darmo będą tylko wtedy jeśli nie zrezygnujesz. ;)
Konsultant mi jasno powiedział, że przez 90dni za free i mogę w kazdej chwili zrezygnować. Nawet o tym piszę w linku, który dałem. :? pytałem się o aktywacje, też 0zł koszt. Zobacze umowę za 2 dni, to powiem co i jak. Tylko, że by kurier mi nie odjechał. :D A poza tym mam 14dni na odstąpienie od umowy. Więc zobaczymy.

ps. nie zauważyłem, bo czytałem z telefonu, ale jednak pisze w regulaminie, który dał kryniczanin o: "Abonent ma prawo odstąpić od Umowy zawartej podczas wizyty kuriera po złożeniu zamówienia na http://www.t-mobile.pl w terminie 90 dni. Termin liczy się od zawarcia Umowy. "

Więc jest ok. :D teraz musze się dokopać, do 0zł za 3 miesiące testowania.

Czy to moźliwe, że czegoś nie ma w regulaminie i to dopiero zobacze na umowie? szczególnie przy zamówieniach telefonicznych?
 #885392  autor: xander21
 01 wrz 2016, 18:30
Dziś był u mnie kurier. Przejrzałem całą umowę, nigdzie nie pisało jaki abonament i nic o darmowych 3 miesiącach. Tylko zgody marketingowe na tak, kara umowna 800zł, że się zgodziłem na cenniki podane na email. Nigdy nie widziałem tak niejasnej umowy. Normalnie t-mobile jest mistrzem w kantowaniu ludzi. Nie podpisałem tego cyrografu. Nigdy więcej nic z tej firmy nie podpisze. Konsultant mnie okłamał w kilku kwestiach.
 #885406  autor: xander21
 01 wrz 2016, 20:28
Dobrze, że kurier był wyrozumiały i ze mną oglądał umowę. Też się dziwił co to za cudo. :D ciekawe ile się ludzi nabrało i szybko podpisało bez czytania :(
 #885430  autor: Adam22
 01 wrz 2016, 22:28
Zostawilem dzis kontakt na WWW i oddzwonili.
Oferta jest nastepujaca:
- 3 msc za free moga dac za free tylko w sredniej ofercie z 50 GB. W najwyzszym formacie absolutnie nie wchodz iw rachube
- oplata aktywacyjna jest, nie mozna sie od niej uwolic (nawet jak juz sie jest abonentem)
- 90 dni na odstapienie od umowy

WAZNE:
Oferta zwolnienia 3*msc NIE JEST ujeta na umowie, pomimo tego ze zwolnienie z oplaty bedzie. Trzeba ja sobie oczywiscie wczesniej "wynegocjowac" Kazda rozmowa z konsultantem jest nagrywana. Zapewnil mnie po stokroc, ze nie zaplace ani centa za ten okres 3 miechow. Spisalem jego namiary. Jak cos bede reklamowal. Tak czy owak za 90 dni mowie i ciao, arriverderci, tschuess ....daswidanja.
 #885527  autor: xander21
 02 wrz 2016, 14:24
Ja się na początku pytałem, czy 90dni jest darmowe. Konsultant powiedział, że tak, łącznie z aktywacją. Potem pytał się jaką taryfę wybieram i sporządziliśmy umowę. Nie poinformował mnie, że najwyższy abonament nie jest darmowy i okłamał mnie z aktywacją. :?
 #885679  autor: Adam22
 03 wrz 2016, 19:15
xander, jaka taryfe wybrales ? Czy zapewnial Cie, ze nie zaplacisz za aktywacje i pierwsze 3-miechy ? Napisz prosze. Jesli te warunki byly spelnione, to mogles spokojnie podpisac papiera. Tak jak mowilem, wszystkie rozmowy sa nagrywane.
 #885710  autor: xander21
 04 wrz 2016, 01:38
Adam22 pisze:xander, jaka taryfe wybrales ? Czy zapewnial Cie, ze nie zaplacisz za aktywacje i pierwsze 3-miechy ? Napisz prosze. Jesli te warunki byly spelnione, to mogles spokojnie podpisac papiera. Tak jak mowilem, wszystkie rozmowy sa nagrywane.
tak zapewniał mnie, że wszystko za free. Tylko już podpadł jak przyszły na email cenniki i 19,99zł aktywacja. :?
 #901472  autor: dogray
 24 gru 2016, 13:54
Uwaga jest to oszustwo internetowe! podpisałem umowę, ale w niej nie ma warunków promocji, tylko że możecie zrezygnować po 90 dniach. natomiast płacić trzeba, ale czy Wam oddadzą pieniądze po 90 dniach to nie łudźcie się, bo w umowie, ani w żadnym regulaminie tego nie ma. Oto korespondencja z [email protected]: "Szanowni Państwo, w dniu dzisiejszym podpisałem umowę na internet za 39 zł. Niestety w dosłanych przez Państwa dokumentach brakuje szczegółów promocji testowania internetu przez 90 dni za 0 zł. W związku z powyższym domniemam, że oferta jest zgodna z rozmową z Państwa pracownikiem z dnia 21.12.2016, czyli że przez okres testowania 90 dni nie ponoszę żadnych opłat od dnia dostarczenia umowy przez kuriera do 90-tego dnia po tym dniu Proszę o potwierdzenie warunków promocji testowania przez 90 dni za 0 zł, lub wskazanie, w którym punkcie i jakiego dokumentu widnieje, że nie obowiązują mnie opłaty przez 90 dni i po okresie testowania mogę z umowy zrezygnować. Moja troska wynika z faktu, że chciałbym przetestować Państwa ofertę i z niej skorzystać w miejscowości, w której zamieszkuję, jednak po zapoznaniu się z nią pisemnie różni się ona od oferowanej przez internet i telefonicznie. Zamówiłem ofertę internetowo, w związku z powyższym nie chciałbym się niemiło rozczarować w związku z niekompletnością Państwa oferty pisemnej z uszanowaniem" ODP: "Witam serdecznie Uprzejmie informuję, że zgodnie z regulaminem promocji 2.8 Abonent ma prawo odstąpić od Umowy zawartej podczas wizyty kuriera po złożeniu zamówienia na www.t - mobile.pl w terminie 90 dni. Termin liczy się od zawarcia Umowy. W przypadku Abonenta będącego Konsumentem pozostałe zasady odstąpienia, w tym sposób dostarczenia oświadczenia o odstąpieniu, są identyczne z trybem i warunkami podanymi w „Informacji przedkontraktowej dla umowy/ów o świadczenie usług”. W przypadku Abonenta niebędącego Konsumentem zasady te wynikają z odpowiedniego stosowania do niego przepisów ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta. W każdym przypadku oświadczenie o odstąpieniu od Umowy należy doręczyć na adres Operatora, a najlepiej: T - Mobile Polska S.A. - Sekcja obsługi zwrotów ul. Poznańska 251 05 - 850 Ołtarzew " MÓJ 2 EMAIL: "Szanowni Państwo, ten punkt regulaminu dotyczy czegoś innego, a mianowicie, że mogę zrezygnować w ciągu 90 dni. Proszę o potwierdzenie, że przez 90 nie płacę za usługę, lecz ją testuję, zgodnie z tym co pisałem wcześniej z uszanowaniem" ODP NR 2 "Witam Dziękuję za nadesłaną korespondencję. Uprzejmie informuję, że w tym konkretnym Regulaminie brak jest informacji o testowaniu internetu przez 90 dni za 0 złotych. Opłaty miesięczne będą zgodne z Regulaminem. "
 #901535  autor: adacomp
 25 gru 2016, 12:07
Jak zwykle "Te-Szwaby" lubią oszwabiać ludzi i swych abonentów
 #903402  autor: nelson
 03 sty 2017, 21:18
Jest to chyba najdroższy "darmowy" internet na świecie !

Przyszedł właśnie rachunek na 44zł za 7 dni aktywne :D
Obrazek

Ale od początku...

Przenosiłem teściową do t-mobile miesiąc temu. Zadzwonił konsultant w celu weryfikacji zamówienia i wcisnął jej przy okazji internet "darmowy 3 miesiące" i "że do 3 miesięcy można zrezygnować nic nie płacąc" :). Kurier przyjechał i podpisała.. Przeczytałem umowę w ten sam dzień i stwierdziłem, że lepiej się tego szybko pozbyć bo z umowy nic nie wiadomo. Odstąpienie od umowy razem z kartą wysłane 3 dni po jej podpisaniu. Myślałem, że na tym skończy się przygoda z tym darmowym internetem...

Dzisiaj przyszedł wyżej pokazany rachunek i byłem w szoku, że 7 dni testowania darmowego internetu może kosztować 44zł...

Przedmiot umowy (abo 39,99zł):
Obrazek
Ulga w umowie na 1500zł.
Nawet jeśli już liczą ten abonament to nie wiem skąd wzięli sumę 24zł za 7 dni...

Oczywiście nie zostawię tego tak i od razu pójdzie reklamacja.

Uważajcie.


Edit:
Reklamacja została uznana na pełny zwrot 44zł
 #914230  autor: mediolan
 05 mar 2017, 11:26
Konsultanci wprowadzają w błąd podczas rozmowy klientów... bo to co przychodzi kurierem nie odpowiada umowie przysłanej, zrobiłem odstąpienie w ciągu 14 dni oczywiście uznali bo nie mieli wyjścia, ale nie próbowałem czekac do 90 dni - bo to byłoby wypowiedzenie
do mnie faktura za 14 dni przyszła na 80 zł brutto ! skorygowali ją w całości na 0,00 zł