DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
 #799323  autor: hennd1
 30 kwie 2015, 22:24
Play dalej łapie w płapkę nieświadomych klientów:
Dalej(pomimo reklamacji klientów) w Eshopie w zestawie z Lumią 535
wysyłają Lenovo g50-30 z Celeronem N2840 zamiast Intela Pentium N3540
Tego pierwszego specyfikacją nigdzie na stronie play się nie chwalą bo
by tego nikt nie zamówił(nigdzie nie ma specyfikacji ) , a handlowcy dalej cyganią klientów ze zestaw zawiera laptopa Pentium N3540 z
A do tego
wysyłają w zestawie Lumie 535 z uszkodzonym dotykiem (wersja
oprogramowania 3.0.0.0)


tutaj jest chaczyk wo ichj ofercie:

Laptop LENOVO G50-30 (Intel N2840 2,16G)

http://www.x-kom.pl/p/220634-notebook-l ... in8-1.html


Nidzie nie ma mowy ma informacji na stronie Playa o Specyfikacji Laptop
LENOVO G50-30 (Intel N2840 2,16G)

tylko tym sie chwalą

Laptop LENOVO G50-30 (Intel Pentium 3530)


http://www.x-kom.pl/p/220581-notebook-l ... in8-1.html


Nie wiem czy to jest celowa Polityka Playa (czyszczenie magazynów), lecz
ja jako klient poczułem się bardzo rozczarowany,i podstępnie nabity w butelkę nie dajcie się nabrać na zestaw komunijny
 #799329  autor: hennd1
 30 kwie 2015, 22:45
Panie Marcinie K. telepolis widzę,że pan nie chce podjąć się tematu oszukiwanie klientów playa
Być może nie chce Pan sobie psuć dobrych Relacji z Rzecznikiem Gruszką , w końcu z nich żyjecie ,ale też jesteście Coś winni ludzią którzy Was czytają
 #799334  autor: hennd1
 30 kwie 2015, 23:07
wiecej na priva nie wiem jak tu załaczyć zrzuty i zdjecia

Witamy w Centrum Pomocy sklepu internetowego Play

Marcin Z. Support Agent
Dobrze


Marcin Z. Witam serdecznie Andrzej Desperak. W czym mogę pomóc?
……….jestem zinteresowany zetawem Laptop z internetem 4G LTE,
super smartfon
+ power bank gratis
Sprawdź szczegóły
jak jest konfiguracja tego laptopa
Marcin Z oto szczegoly calego zestawu: http://www.play.pl/t…en/?ESId=FULPRO36_89#data-opis
w zakladce dane techniczne znajduja sie wszystkie informacje
……tylko tam nic nie ma o procesorze
w zakładce też nic nie ma
Marcin Z. pelna specyfikacje tego laptopa moze Pan uzsykac na stronie producenta, firmy Lenovo, procesor to zterordzeniowy Intel Pentium 3530
……….nie ma danych procesora!!!
no to mnie oszulaliscie bo dostałem dzisiaj zestaw z dwurdzeniowym intel n28840
nr konta ………..
Marcin Z. jezeli ma Pan jakiekolwiek watpliwosci, moze Pan w takim wypadku odstapic od umowy - odsylajac zestaw na dane sklepu
………..moge prosic o telefon do działu reklamacji
 #799336  autor: hennd1
 30 kwie 2015, 23:14
A oto odpowiedź Playa na zgłoszenie

Szanowny Panie,

dziękuję za zgłoszenie przesłane za pośrednictwem poczty elektronicznej 24 kwietnia 2015 roku, dotyczące zamówienia. Potwierdzam jednocześnie otrzymanie wiadomości wysłanej za pośrednictwem poczty elektronicznej do Działu PR oraz Członka Zarządu sieci Play.

Uprzejmie informuję, że weryfikacja poruszonych przez Pana kwestii nie wykazała nieprawidłowości. Potwierdzam, że podczas korespondencji z konsultantem sklepu internetowego został Pan poinformowany o tym, że laptop Lenovo G50-30 wraz z modemem LTE posiada procesor Intel Pentium. Zwracam uwagę, że niniejsza wersja urządzenia nie jest dostępna w Ofercie limitowanej z telefonem Microsoft Lumia 535 oraz modemem HUAWEI E3372.

Przypominam, że w zamówionej przez Pana Ofercie z telefonem Microsoft Lumia 535 wyżej wymieniony model laptopa posiada procesor Intel Celeron. Zaznaczam, że informacja o konfiguracji sprzętowej urządzeń w wybranej przez Pana ofercie znajduje się na naszej stronie internetowej.
(konia z rzedem jak mi wskaze to moiejsce na stronie internetowej playa ze specyfikacją tańszego modelu celerona,nawet w dokumentach nie mam wpisanej dokładnej specyfikacji laptopa
 #799337  autor: hennd1
 30 kwie 2015, 23:22
sprawa dotyczy tego samego zestawu z laptopem ,lumią 535 i internetem mobilnym

komentarz z Bloga Rzecznika Play- na blogu jest orginał:

wkurzony abonent 30.04.2015 o 08:03

"Dlaczego w zestawach zlaptopem i internetem LTE i Lumią 535 sprzedajęcie Microsoft Lumię 535 z uszkodzonym dotykiem wersja 3.0.0.O
odsylam Wam to z powrotem w chol.....
Czy wy maCie ludzi za naiwnych
Zamawiacie same odpady z taśmy u producentów

i robicie promocję tylko na telefony których nie ma na stanie, albo te z wadą ukrytą.

Panie Rzeczniku niech się Pan tym zajmie"

Bez komentarza
 #799338  autor: p2225
 30 kwie 2015, 23:24
jak byk jest napisane:
Obrazek

5G3600+4CA+QAM256+MIMO4x4:
https://www.speedtest.net/pl/android/9862555658.png
 #799341  autor: hennd1
 30 kwie 2015, 23:35
pawelec2225

Nie rozumiesz Przekrętu Playa LENOVO G50-30
w tym przypadku(PLAYA) ma dwie wersje wyposarzenia z pentium 3530
tym się chwalą i naganiaja w e shopie

i 4000 zł tańsza wersję LENOVO G50-30 z celeronem N2840 tego wysyłają ( a nigdzie na stronie Playa nie majego dokładnej specyfikacji
ja takiego dostałem
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
 #799342  autor: hennd1
 30 kwie 2015, 23:41
komentarz ze strony Bloga Rzecznika Play:

"Abonent Play29.04.2015 o 09:22

Niech pisze bo nic tak nie wkurza jak robienie z ludzi idiotów i liczenie na jego niewiedzę bo może ktoś się nie zorientuje i opchniemy po cichu tańsze Celerony zamiast Pentium. Przeczytajcie sobie ofertę na stronie play i jest tam jasno i wyraźnie:

"15,6 calowy ekran laptopa idealnie nadaje się do oglądania
zdjęć i filmów w wysokiej rozdzielczości, a wydajny procesor Intel Pentium umożliwi długą i wydajną pracę."

Oczywiście Rzecznik "olał" powyższą sprawę.
Graja na czas chcą tego jak najwiecej opchną,ć tak samo sprawa dotyczy wadliwego dotyku w lumii 535 nikt normalny za taka cene tego by nie kupił
 #799377  autor: Niezgodna7
 01 maja 2015, 10:25
Mnie zastanawia oznaczenie tego sprzętu: czy pentium, czy celeron - jest takie samo, g50-30
A to już jest (jak dla mnie) podejrzane...
 #799391  autor: mikkel
 01 maja 2015, 11:11
Dlatego pleja omijam szerokim łukiem, sami kiedyś zwalczali "haczyki" a teraz sami stosują na potęgę, prawda jest taka że albo W3 albo wirtualni.
Swoją drogą nie rozumiem tych co kupują laptopy u operatorów jeśli w najlepszym przypadku finansowo wychodzi to tak samo jak 2 osobne zakupy, a jeszcze dziecku na komunię kupować? To już trzeba naprawdę nisko upaść. Ale co tam, idziemy na łatwiznę, 10 minut w salonie i sprawa odfajkowana. A operator łoi ludzi bo oni sami się do tego pchają i podpisują cyrografy na maksa niekorzystne bo im się nie chce przeznaczyć jednego dnia na pochodzenie i poszukanie najlepszego rozwiązania.
 #799395  autor: Sig
 01 maja 2015, 11:45
Nie można szarżować z ocenami, życie pisze różne scenariusze. Tak, takie oferty nie są atrakcyjne.
Głupota i ogólny brak zorientowania w temacie konsultantów Play mnie też nie dziwi, bo choć to już nie jest takie dno dna jak np. 4, czy 5 lat temu, to jednak nadal, co mogę potwierdzić praktyką kontaktową, z W4 są najgorsi pod tym względem, a z operatórów ogólnopolskich ogólnie to mogą o palmę "pierwszeństwa" tylko z Netią rywalizować... Wiadomo, płaca słaba, duża rotacja, brak zapału o tematu, studenciaki itd., ale jednak jakieś standardy powinny być.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.
 #799411  autor: Wiola_K
 01 maja 2015, 12:53
Ja mam ofertę z playa z laptopem ale bez fona i laptop jest z intel pentium. I bardzo się opłaca ta oferta bo raty za laptopa wynoszą tyle ile by kosztował w sklepie. Co do oznaczenia to zauważyłam że lenovo ma kilka tych samych modeli z różnymi parametrami.
 #799417  autor: Andrzej24
 01 maja 2015, 13:09
Jeśli kupowałeś na odległość to dlaczego od razu tego nie zwróciłeś? W końcu 14 dni masz na to więc w czym był problem?
 #799422  autor: hennd1
 01 maja 2015, 13:52
do Andrzej 24

Zwrócę mam czas( ja im tego nie odpuszczę) Nie widzę nigdzie spisku tylko widzę jak Play dalej rznie Klientów:

(Do walki z Wielkim Playem) używam tego internetu mobilnego od laptopa(zgodnie z prawem legalnie ,mam jeszcze tydzień czasu na zwrot przesyłki niezgodnej z zamówieniem i z telefonem z wadą fabryczna)


Niw ma jak to walczyć z korporacją o swoje prawa jego własną bronią (trzeba przyznać nieźle chodzi 32 mb przy max 5mb neostrady.


chodzi o to,żeby ostrzec tych mniej bystrych rodaków których już oszukali oraz,żeby nie oszukiwali dalej w eshopie mam dowody z wczoraj.
W ogóle chodzi o to żeby ludzi poważnie traktować

Panu Rzecznikowi Gruszka proponuje nową kampanię reklamową:

"Do tego"darmowy" internet play się

Nie ma ma jak to walczyć z Playem o swoje prawa jego własną bronią internetem LTE bez limitów ale z bidą laptopem

a marketingowcy z Playa

musza się natrudzić
"Znowu będzie drożej, ale oferta będzie tak skonstruowana, by klient pomyślał, że jest taniej!"
 #799429  autor: hennd1
 01 maja 2015, 14:24
do pawelec2225

W tym wypadku chodzi o to co napisalem powyżej

a marketingowcy z Playa
musza się natrudzić żeby klient przez ich sztuczki
"Będzie drożej, ale oferta będzie tak skonstruowana, by klient pomyślał, że jest taniej!"

Ja akurat potrzebowałem tego laptopa , telefonu i a przede wszystkim internetu mobilnego i modemu huawei 3372

Skonczyłem z neostrada za którą placiłem 80 zł (50+30) za realne 5mb
Dlatego ten zestaw w abo 110zł miesięcznie wydawal mi śię interesuący
Po odjęciu zakupu laptopa z pentium, telefonu,modemu huawei, powerbanku

internet mobilny kosztował by mnie 24,4 zł
Niestety wersja którą wysyłał Play z Celeronem 300 zł tańsza

podnosi cenę internetu mobilnego do 36,6 zł niesiecznie
Czyli drożej niż Play sam oferuje podstawowa wersję za 29.90 zł

http://www.play.pl/oferta/play-internet ... tylko-sim/

Ale Play dokładnie to zaplanował ,nie umiesczał specyfikacj Celerona i na stronie .wszędzie reklamował Lenovo g50-30 z silnym procesorem pettium, handlowcy w eshopie celowo klamali, naganiali klientów.
(nigdzie na stronie zestawu celowo nie podawali procesora w tym zamówieniu ,takze w papierach mamtylko zapis laptop lenovo g50-30 , dlatego pytałem się celowo handlarzy,udajac mało kumatego klienta pisali ze ma pentium.
Dopiero po mojej zadymie u Rzecznika Gruszki po umiescili małymi literami,ze jest celeron i wysłali nowa ściągawkę do pracowników jk maja ich informować.

Dodatkowo przejscie przez ich reklamacje to śmiech na sali ,po aferze jaka ropętałem zadzwonił jakiś waży gość i powiedział,że chce porozmawiać i ale informuje mnie ,że nagrywa tą rozmowę ja
go poinformowalem o tym samym , to szybciutko się rozłączył.

Informujcie ,że też nagrywacie rozmowę to or razu daja Wam spokój

A Rzecznika nie ma nawet nie odpisał na mojego meila tylko głupkowate komentarze na blogu pod , zresztą baluje gdzieś z celebrytami(rzekomo na uropie a ciągle umieszcza propagande na blogu, a nie potrafi odpisać na meila

Sorry za literówki, ale mam tragiczna klawiaturę
 #799439  autor: Andrzej24
 01 maja 2015, 15:02
Ty się dobrze doinformuj. Jakie zasady są do zwrotu w ciągu 14 dni, bo z tego co piszesz to liczysz na zwrot sprzętu po okresie próbnym czyli poużywasz i zwracasz a z tego co ja wiem to 14 dni masz prawo zwrócić lesz sprzęt w nienaruszonej postaci. Mogę się mylić bo regulaminu Play w tej kwestii nie czytałem.