DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
 #777636  autor: Antyfcb
 13 sty 2015, 17:46
Ruben pisze:Antyfcb, kartę doładowujesz za 50 pln ponieważ ten nominał najbardziej się opłaca. Konto ważne 100dni i w ciągu tych 100dni możesz korzystać z usług np. pakiet Darmowy internet LTE (trzeba włączać, nie jest włączany z automatu).
Te 100GB to limit miesięczny, w danym okresie rozliczeniowym. Po 30 dniach włączasz usługę ponownie (kodem lub Play24). Nie jest pobierana opłata. Wymagany jest tylko stan konta min. 30 pln.
Po 100 dniach (o ile jeszcze będzie ta promocja) doładowujesz ponownie za 50 pln i masz kolejne 100dni na korzystanie z usług.
Wraz ze wzrostem popularności LTE w Play lejki będą częściej zakładane.
Dzięki za wyjaśnienie.

Siempre en mi corazón
 #777637  autor: mikkel
 13 sty 2015, 17:51
Generalnie chodzi o to że ta promocja jest aktywna gdy masz konto ważne na połączenia wychodzące. MUSISZ mieć minimum 30zł na koncie aby włączyć promocję na 30 dni (opłata NIE jest pobierana) oraz dodatkowo MUSISZ mieć przynajmniej kilka MB na koncie "normalnym".
Po 30 dniach promocja z automatu zostaje wyłączona i zaczyna pobierać "normalne" MB które dostałeś za doładowanie.

Jeżeli przedłużysz promocję przed wykorzystaniem całego normalnego pakietu to dobrze, jeśli nie to musisz doładować za minimum 5zł aby doszło Ci kilka MB i wtedy mając włączoną promocję możesz korzystać. W przeciwnym wypadku też, chyba, włączysz promocję ale, na pewno, nie będzie działać net.
 #777642  autor: Antyfcb
 13 sty 2015, 18:15
mikkel pisze:Generalnie chodzi o to że ta promocja jest aktywna gdy masz konto ważne na połączenia wychodzące. MUSISZ mieć minimum 30zł na koncie aby włączyć promocję na 30 dni (opłata NIE jest pobierana) oraz dodatkowo MUSISZ mieć przynajmniej kilka MB na koncie "normalnym".
Po 30 dniach promocja z automatu zostaje wyłączona i zaczyna pobierać "normalne" MB które dostałeś za doładowanie.

Jeżeli przedłużysz promocję przed wykorzystaniem całego normalnego pakietu to dobrze, jeśli nie to musisz doładować za minimum 5zł aby doszło Ci kilka MB i wtedy mając włączoną promocję możesz korzystać. W przeciwnym wypadku też, chyba, włączysz promocję ale, na pewno, nie będzie działać net.
Dzięki już wszystko wiem.

Siempre en mi corazón