DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
 #761647  autor: Vieslav
 09 lis 2014, 13:11
Mam kilka pytań odnośnie tej usługi. Jest to obecnie najkorzystniejsza oferta na rynku (oferta Play to dla mnie jedna wielka niewiadoma, a Plus ogranicza prędkość na LTE), stąd moje zainteresowanie.

1. Podpisuję umowę na internet mobilny za 69zł z nielimitowanym LTE i pakietem danych 40GB. Czy będąc w zasięgu LTE mimo wszystko pakiet danych się zmniejsza?
2. Jeśli wyczerpie pakiet danych w innej technologii (2G/3G) i znajdę się w zasięgu LTE to co się stanie? Prędkość będzie ograniczona?
3. Strona Orange mówi coś o wspólnym pakiecie danych. Mam komórkę na abonament w Orange. W jaki sposób to zadziała?

 #761649  autor: KC-KARLOS
 09 lis 2014, 13:27
Witaj Vieslav,
1 i 2. Pakiet GB zmniejsza się, po jego przekroczeniu, LTE działa w pełnej prędkości, 2G / 3G ma lejek (z wyłączeniem nocek).
3. To jest usługa Orange Free Net. Jeśli masz abonament w najnowszej ofercie, możesz dodać ten numer do wspólnego pakietu danych, który będzie wykorzystywany zarówno na karcie OFN jak i na karcie z taryfą głosową.

"24. Limit danych na konto abonenckie („Limit”) może być wykorzystany przez wszystkie kontrakty rozliczane na tym samym Koncie Abonenckim, na którym aktywny pozostaje kontrakt Orange Free Net. Plany taryfowe mogące korzystać z Limitu: Smart Plan na rozmowy (Smart Plan Halo), Smart Plan (Smart Plan Multi), Smart Plan Mix, Delfin II w Orange (abonament), Pelikan II w Orange (abonament), Pantera II w Orange (abonament), Delfin w Orange (abonament), Pelikan w Orange (abonament), Pantera w Orange (abonament), Orange Abonament, Orange Free, Orange Free Set."
-- źródło: http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary ... 449503.pdf

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #761653  autor: orson_dzi
 09 lis 2014, 13:48
Przy czym jeśli masz abonament Halo, Halo II lub Multi II lub Smart Plan Mix i II, to najpierw leci Bezpieczny Internet (z naliczeniem kosztów), a później Free Net.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)
 #770835  autor: daro526
 16 gru 2014, 21:03
jest dokladnie tak jak mowia przedmowcy pakiet 40gb wykorzystujesz w technologo 3g/2g natomiast jesli bedziesz korzystal z lte to pakietu nie ubywai dziala na pelnej predkosci. wspolny pakiet na konto wykorzystujesz dopiero po wykorzystaniu bezoiecznego internetu w telefonie oczywiscie za dodatkowa oplata

www.korzystnaoferta.pl