DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
 #1080804  autor: Shadow7777
 22 wrz 2019, 22:01
Dzień Dobry,

Po teście 4 kart na routerze b525 od Orange, jestem trochę zaskoczony. Mieszkam na wsi, miejscowość Kodrąb w radomszczańskim, ulica wolności i mam rzut beretem, niecały km do pachnącego nowością masztu Play którego nie ma nawet jeszcze na btsearch, który ma tam 3 częstotliwości. Sygnał kosa, sinr pod 20 a download kiedy bym nie testował max 20 Mbps na wysokich pasmach... drugi nadajnik to Orange/T-Mobile oddalony o prawie 3 km i tu T-MOBILE też wypadł biednie mimo agregacji 2 szybkich pasm bo poniżej 20 Mbps. Za to Orange, ten sam maszt przecież, leci download czasem nawet do 80 Mbps. Dziwne te wyniki, pokładałem spore nadzieje w maszcie Play bo mam z nim wręcz kontakt wzrokowy z domu, ale na nich opieram się z wyborem Orange.

Z racji wyników szukam czegoś co będzie szło po sieci Orange. Na oku mam starter Orange z allegro, 1TB na rok i 5 miesięcy za 300 zł, lub Orange flex i no limit na YouTube ale trochę boję się co będzie jak będę chciał ściągnąć kilka większych plików typu gry, bo mam też PC.

Czy oprócz tych dwóch ofert jest jeszcze coś wartego uwagi, z jak największą oferta GB ala no limit? Może konkurencja ma jednak dużo lepsza ofertę i warto rozważyć mimo słabszego downloadu?

Dziękuję za ew odpowiedzi.
 #1080812  autor: maroo
 23 wrz 2019, 08:55
Shadow7777 pisze:
22 wrz 2019, 22:01
Na oku mam starter Orange z allegro, 1TB na rok i 5 miesięcy za 300 zł,
Jeszcze niedawno ta oferta była za mniej niż połowę tej kasy. Sam ją chciałem kupić, ale się spóźniłem. Cena wzrosła chyba ze względu na zakończenie wakacyjnej promocji orange.
 #1080824  autor: Shadow7777
 23 wrz 2019, 12:25
Właśnie gdzieś mi się mignęło na forum, że był taki pakiet za 150 zł, ale niestety już go nie ma, tak samo jak nielimitowanego z T-Mobile. Jak zwykle, spóźniłem się 2-3 dni, więc tylko sobie o tym przeczytałem na forum :D

Tylko pytanie, teraz, jak żyć, co wybrać, jeśli mam super transfer na Orange, to brać ten 1 TB, czy kombinować coś z Orange flex, czy może jakieś inne kombinacje pakietów dla typowego internetu domowego?