DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
 #1056955  autor: Sig
 25 lis 2018, 16:09
Dzień dobry,

Zupełnie wypadłem z obiegu i może nie znam jakiejś dobrej oferty (na szybko przejrzałem wątki).
Muszę się przeprowadzić i w nowym miejscu już nie będę miałInternetu UPC :-/, tylko opcja mobilna.
Jak rozumiem T-Mobile Domowy za 49 zł miesięcznie wraz z Huawei B525s za 49 zł(jednorazowo) jest często polecany. Jest to jednak zobowiązanie terminowe, a pod nowym adresem mieszkałbym jakiś rok z hakiem.

Czy jest jakaś oferta na kartę, podobnie atrakcyjna co T-M? Z tego co widzę, to wszystkie oferty na kartę mają limity transferu, a potem lejki. Są jakieś z późniejszym lejkiem np. 5 Mbps, zamykające się w tych ok. 50 zł, czy niekoniecznie? Trudno mi przewidzieć zapotrzebowanie na dane, mając 120Mbps UPC nigdy na to nie patrzyłem...

Pewnie na T-M się skończy, bo wydaje się być bezkonkurencyjne (jedyny realna wada jak dla mnie to zobowiązanie terminowe), ale chciałbym być pewien.

Dzięki za sugestie i wyrozumiałość za oczywiste pytanie. Mocno na walizkach ostatnio jestem :-/.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.
 #1057391  autor: piotrzet
 27 lis 2018, 14:27
Jeśli chcesz opcję bez limitu danych to niestety ale nic innego nie ma ani na kartę ani bez umowy. Jedynie co pakiety 100-200GB ale to wydaje mi się jak na internet domowy zbyt mało.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png