DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
 #1024650  autor: P1otr_PL
 09 paź 2018, 06:25
Witam. Myślę że taki temat się przyda. Na moim przykładzie- ważność połączeń wychodzących do 25 października, LTE odnawiam 14.10 i ... mam parę stówek na koncie. Co z tym fantem zrobić? Proszę o propozycje, bo pewnie przyda się to jasno i klarownie wytłumaczone w osobnym wątku. Nie tylko mnie.
 #1024652  autor: darekka1983
 09 paź 2018, 07:15
Jeśli wystarcza Tobie 100GB na miesiąc to proponuję:
-doładowywać numer w ostatnim dniu poł.wychodzacych kwota 50zł. co ustawi ważność konta(poł.wychodzących) na 100dni. Przez ten czas wykupisz 4 pakiety po 100GB po 40zł. ważne za każdym razem 30dni. Licząc kaskę wydasz te 50zł. z doładowania i ze skarbonki wydasz następne 110zł. Ostatniego dnia poł.wychodzących znowu ładujesz za 50zł. aby mieć następne 100dni na kupowanie pakietu 100GB co 30dni. Powtarzasz te działania, aż do wydania zgromadzonych środków.
Inny sposób to zmiana oferty na np.Play RWK/OdNowa(tu kupisz np.pakiety minut lub internetu ważne bezterminowo i masz Stan Darmowy więc minuty wygadasz tylko poza sieć) i wydzwonienie kasy.

Oczywiście możesz ten pakiet 100GB ważny 30dni wykupić zaraz po końcu działania DILa i doładować konto w ostatnim dniu ważności poł.wychodzących.