DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
 #1023675  autor: amigo007
 03 paź 2018, 14:40
Te całe "sposoby" to dla normalnego człowieka jakaś abstrakcja. Każda normalna osoba, mająca na głowie pracę, rachunki, i np. opiekę nad dziećmi nie będzie się bawić w takie kombinacje. To już jest jakiś "hardcor" dla pojedynczych zapaleńców. Mało kto tak korzysta. Promil promila. I o to playowi chodzi, aby wszyscy płacili normalnie za usługi. Bez żadnych kombinacji. Trzeba spłacać kredyty, więc play zaciska śrubę.. Mi osobiście też nie chce się tak kombinować. Zapłaciłem w fakt mobile za odpowiednią ilość potrzebnych pakietów. I tak w Polsce mamy bardzo tani internet mobilny. Ostatnio byłem u rodziny w Niemczech, i tam to jest dopiero lipa. Pakiety po np. 1 czy 2gb to standard mobilnie. I to za pieniądze typu 10-15 euro miesięcznie. Ja za 50zł wykupiłem w fakt mobile 100gb internetu i jest super, z możliwością przedłużania tego :-)
 #1023722  autor: JFK2016
 03 paź 2018, 20:13
amigo007 pisze:Te całe "sposoby" to dla normalnego człowieka jakaś abstrakcja. Każda normalna osoba, mająca na głowie pracę, rachunki, i np. opiekę nad dziećmi nie będzie się bawić w takie kombinacje. To już jest jakiś "hardcor" dla pojedynczych zapaleńców. Mało kto tak korzysta. Promil promila. I o to playowi chodzi, aby wszyscy płacili normalnie za usługi. Bez żadnych kombinacji. Trzeba spłacać kredyty, więc play zaciska śrubę.. Mi osobiście też nie chce się tak kombinować. Zapłaciłem w fakt mobile za odpowiednią ilość potrzebnych pakietów. I tak w Polsce mamy bardzo tani internet mobilny. Ostatnio byłem u rodziny w Niemczech, i tam to jest dopiero lipa. Pakiety po np. 1 czy 2gb to standard mobilnie. I to za pieniądze typu 10-15 euro miesięcznie. Ja za 50zł wykupiłem w fakt mobile 100gb internetu i jest super, z możliwością przedłużania tego :-)
Ja mam z tego niezły ubaw :D , routery LTE-A za 500-1000zł pokupione do darmowego LTE, a nie stać na pakiety danych prepaid/abonament internetowy. Na gwiazdkę abonenci Play bedą posiadali do dyspozycji normalnie działającą sieć ( kończy mi się abonament voice, zapraszają 6 miesiącami za free, wreszcie będzie można skorzystać...).