DAJ CYNK
  • Dowcipy i inne zabawne historyjki... :)
Dowcipy i inne zabawne historyjki... :)

 #81776  autor: wendzior
 25 cze 2006, 13:06
zalezy jak kto to zinterpretuje :P

 #81797  autor: Przemek
 25 cze 2006, 14:08
ja jak slucham szpakowskiego to w trakcie jednego meczu wylapie z 10 takich idiotycznych tekstow,tego goscia nie da sie sluchac podobnie jak gmocha :evil:

 #81801  autor: Klusek
 25 cze 2006, 14:26
Shila pisze:Ostatnio podczas jakiegoś meczu, któryś z komentatorów w czasie akcji, która zakończyła się czerwona kartka mowi:

"I [jakiś tam piłkarz] wszedł w niego!!! Oj to musiało boleć!!!"

Z deka zboczone :P
Głodnemu chleb na myśli :P ;-)

Obrazek
Obrazek

 #81811  autor: Shila
 25 cze 2006, 14:48
Nie "glodnemu chleb na mysli" tylko to oznacza ze normalna jestem :P Moj kumpel kiedys opowiadal jakis tam kawal czy cos.. stałam z kolezanka, ona nie załapała (a bylo to dosc zboczone :D), ja tak.. i w koncu kolega stwierdzil ze moja kumpela jest inna bo kazdy kojarzyl ten kawal w sposob .. no zboczony :)

Taki mały OT

Co do Szpakowskiego, to racja.. ale przez to śmiesznie jest ;)

Telepolis.pl

 #81817  autor: Przemek
 25 cze 2006, 15:19
jak dla mnie to zalosne :P

 #81989  autor: wendzior
 26 cze 2006, 10:23
jak jest szpakowski na komentatora to zawsze wlaczam funkcje "mute" (wyciszenie :P ), albo przelaczam na inny kanal sportowy gdzie leci ten sam mecz. bo eurosport i polsat sport mają nawet fajnych komentów (w porowaniu to szpakowskiego :twisted: )

te tez sa dobre -
"I wzniósł teraz ręce do nieba, jakby Boga wzywał na świadka, ze przecież on nic złego nie zrobił i sędzia się myli"

"Messi! Messi! Messi i... pomarańczowa ściana..."
"Sylwetka jak u sprintera na 60, a może nawet na 100 metrów"
"Holendrzy, gdy atakują, to jest to takie ciężkie, takie wyrąbane wręcz siekierą"
ale to jest ostre na maxa - "De la Cruz jakby pomyślał: kopnę Rooneya raz czy drugi, sprawdzę czy faktycznie jest już w pełni zdrowy" - Tomasz Włodarczyk, Polsat :smt005

wejdzcie na http://sport.gazeta.pl/Mundial2006/1,73 ... s=1&ias=12
tu są wszystkie wpadki :P

 #82682  autor: Shila
 28 cze 2006, 19:36
Przemek, no nieźle :)

Ale Gmoch nie przeywższa Szpaka chyba pod względem tych cytatów :D

Przykład: Włodek Smolarek krąży jak elektron koło jądra Zbyszka Bońka.
Dariusz Szpakowski


Dobre jest to: ""I teraz kolejna sytuacja. Korner, bramkarz - nie wiem - muchy chyba łapie""

;)

Szkoda, że dzisiaj meczu nie ma.. znów by się pare wyłapało ;)

Ps. skoro już o komentatorach: to jeszcze wpadki: KLIK

Telepolis.pl

 #82764  autor: Rogal
 29 cze 2006, 00:44
Banda frajerów przyjechała sobie wywiesili tę szmate LEGIA, co za banda H@@a :smt005 :smt005 :smt005

 #82782  autor: Przemek
 29 cze 2006, 09:06
eee tam...czarna kawa lepsza,ma ktos? :P