DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
 #109056  autor: Rogal
 26 wrz 2006, 01:36
Iraklis Soloniki - Wisła Kraków :arrow: Miał to być łatwy przeciwnik, ale jak zawsze okazał się ze silny na Polski zespół i wygrał nie spodziewanie 1:0 na Rejmonta, w czwartek Wisła będzie mogła zmazać tą plame w meczu rewanżowym i awansować do następnej rundy ale pierwsze musi wygrać... w co bardzo wieże

Austria Wiedeń - Legia Warszawa :arrow: Austria klepie ostatnie miejsce w lidze a Legia nie może wygrać z III ligowym zespołem Stali Sanok, no to zanosi nam się na remis w Wiedniu, chociasz że Legii nie lubię ale nie miałbym nic przeciw temu gdyby awansowała to następnej rundy... ale na dzień dzisiejszy wydaje się to nie możliwe

 #109066  autor: Prometo
 26 wrz 2006, 07:59
Chociaż nie lubię Legii chciałbym, żeby do fazy grupowej awansowała i Legia i Wisła, to by było z pożytkiem dla wszystkich polskich zespołów (rankig UEFA).

 #109071  autor: Przemek
 26 wrz 2006, 08:03
Myślę, że jedyną drużyną, która ma jakiekolwiek szanse jest Legia. Z Koroną zagrała nieźle, miała sporo sytuacji, ale oni grali a Korona strzelała ;) a Wisła ma farta, że grała ze słabym Widzewem, zresztą Grzelak i tak mijał obrońców Wisły jak tyczki i z taką obroną to dostaną 3 w plecy, Legia pewnie też.

 #109190  autor: szczeka
 26 wrz 2006, 18:20
Wisla nie przejdzie :) Nie ma bata, chociaz bym nawet chcial, bo przyjemnie oglada sie polski zespol w PUEFA. Wisla ma wreszcie dobrego trenera, Drago to madry czlowiek, aczkolwiek raz mistrza zdobyl- a jak wiadomo nic dwa razy sie nie zdarza. Teraz mu nie pojdzie i za pare miesiecy bedzie OUT dla Drago. Przegraja z Iraklisem, pozniej baty z Legiunia, oczywiscie na tym meczu obecnosc obowiazkowa..

Legia z Austria powinna sobie poradzic.. ilez mozna nie wygrywac :) trzeba sie przelamac. Mnie bardzo martwi gra Rogera, ktory gral niesamowicie w tamtym sezonie, teraz to jest cien samego siebie..ale wierze w Niego.. brakuje troche napastnika, srednia wieku Legijnego ataku to 20 lat (Janczyk niedawno skonczyl 19, Elton jakis miesiac temu 21, Szalach tez ma ok. 21 i w sumie to pomocnik), nie mozna stawiac takiej odpowiedzialnosci na tak niedoswiadczonych snajperach...

 #109809  autor: Prometo
 28 wrz 2006, 23:02
Brawo Biała Gwiazda a Legia poległa.

 #109853  autor: Rogal
 29 wrz 2006, 01:36
Wiedziałem że Wisła wygra i wygrała :mrgreen: a Legia bez komentarza :lol: