DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
 #89603  autor: Przemek
 29 lip 2006, 01:00
W tym sezonie padło na ukraińskie drużyny,po tym jak w zeszłym sezonie odpadaliśmy z szwajcarskimi potentatami teraz zmierzymy się z Ukraińcami.
Najgorzej trafiła Legia,która jeśli przejdzie Islandczyków grać będzie z Szachtarem - prawdę mówiąc nie wierzę w jej awans,ale może pozytywnie mnie zaskoczy.
Oprócz Legii na Ukrainę pojedzie Wisła Płock,która będzie grać z Czarnomorecem Odessa - myślę,że powinni sobie poradzić.Wisła Kraków jedzie do Austrii,gdzie zmierzy się z SV Mattesbburgiem,tu również widzę awans polskiej drużyny :twisted:
Mam nadzieję,że po porażkach z potęgami mołdawskimi i białoruskimi kompromitacji Polaków nie będziemy musieli oglądać :x

Ciekaw jestem jak to w tym roku będzie wyglądać :roll:

 #89696  autor: kalin
 29 lip 2006, 14:46
Bedzie wygladac tak jak rok temu,no i dwa lata temu.Styl bedzie przypominac tez ten sprzed 3 lat.Wroze pelna kompromitacje i brak jakiegokolwiek polskiego zespolu w europejskich pucharach;] Dobrze ze juz dawno sie do tego przyzwyczailem i te wszystkie porazki juz mnie nie ruszaja :twisted:

Drogą legalizacji ku pełnej demokracji. http://www.kanaba.info/