DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
 #83292  autor: amadeo
 01 lip 2006, 09:15
niewiem czemu ale się bardzo cieszę :smt006 :smt005 :smt006

Argentyna była o 10 minut od wyeliminowania gospodarzy. Niestety dla "Albicelestes" w 80. minucie meczu wyrównująca bramkę dla swojego zespołu strzelił Miroslav Klose. Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięć, zdecydować więc miały rzuty karne. Te lepiej wykonywali nasi zachodni sąsiedzi, którzy nie spudłowali ani razu przy dwóch niecelnych próbach zawodników desygnowanych przez trenera Pekermana. Niemcy nie byli od Argentyńczyków lepsi, wykazali się jednak zimną krwią w decydującym momencie.
Szkoda tym bardziej, że "Albicelestes" turniej rozpoczęli we wspaniałym stylu. Niestety, nie potrafili się z nim należycie pożegnać. Zachowanie niektórych zawodników w granatowych koszulkach po zakończeniu spotkania z Niemcami z pewnością nie mieści się bowiem w granicach bon ton. Porażki wkalkulowane są w każdą dyscyplinę sportu, a prawdziwych mistrzów poznaje się po tym, jak potrafią przyjąć nawet największe niepowodzenie. Dziś Argentyńczycy pokazali, że do mistrzostwa wiele im brakuje...

i dobrze się stało :smt005

 #83298  autor: ariels
 01 lip 2006, 09:59
A ja stawiałem jednak na Argentyne. Chociaż po zakończeniu meczu można było znowu obstawiac kto wygra.... na pięsci :mrgreen:

Obrazek

 #83376  autor: Rogal
 01 lip 2006, 16:39
Po meczu ćwierćfinału piłkarskich MŚ pomiędzy Niemcami i Argentyną doszło do bójki piłkarzy i działaczy - informuje "Gazeta Wyborcza".
Tuż po zakończonyn konkursie rzutów karnych na murawie rozpętała się bijatyka. Argentyńczycy twierdzą, że wszystko sprowokował Tim Borowski pokazując gest "uciszcie się" w kierunku argentyńskich kibiców. Kapitan reprezentacji Niemiec Michael Ballack twierdzi natomiast, że to piłkarze z Argentyny obrażali Niemców podczas rzutów karnych.

Incydentowi na pewno przyjrzy się FIFA. Jeśli uzna winę niemieckich piłkarzy może ich zdyskwalifikować przed meczem półfinałowym z Włochami.
"Byłem wściekły" - powiedział prezydent Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej Szwajcar Joseph Blatter w wywiadzie dla BBC, komentując bijatykę.

"Komisja dyscyplinarna FIFA ukarze prowodyrów tego incydentu. Nie mamy żadnego zrozumienia dla wydarzeń, które rozegrały się po zakończeniu karnych. Po meczu i dogrywce przyszła kolej na karne. One wyłaniają zwycięzcę i pokonanego. Futbol uczy wygrywać, ale trzeba uczyć się także przegrywać" - dodał Blatter.

Źródło - www.onet.pl
Poprostu było by bosko jakby Niemieccy pilkarze dostali zdyskwalifikowani na mecz z Włochami :D

 #83379  autor: orB
 01 lip 2006, 17:36
Sędzia Kalosz!!!

Moralnym zwycięzcą tego pojedynku jest Argentyna. Szwabom mecz wygrał siędzia, dwa karne w trakcie meczu i jeden na końcu - dla mnie skandal - sędziego na zbity pysk za takie coś bym wywalił - stronniczy jak cholera!

Zawsze im się udaje - jak dotąd mieli same łatwe pojedynki i jeden trudny który wygrał im sędzia. Jak ktoś oglądał mecz to widział że technicznie są beznadziejni, tylko faulowali non stop bo technicznie im daleeko do Argentyny i nie mogli ich kiwnąć. Gospodarzom zawsze sędzia pomaga(Korea, teraz Niemcy) i to mnie strasznie denerwuje, bo to jest już kaleczenie piłki nożnej i to na etapie finałów MŚ! Teraz szwaby - pora na lanie od makaroniarzy!

 #83389  autor: Irek
 01 lip 2006, 18:50
Całe szczęscie, że odpadli. Strasznie ich nie lubię. Nie mam jakoś zaufania do tego zespołu. Mój typ to finał Brazylia i Niemcy. :wink:

 #83473  autor: kalin
 02 lip 2006, 01:00
Boogu dzieki za Brazylia odpadla.Stado przereklamowanych aktorow.Doswiadczenie wzielo gore nad technika i o to chodzi! Nie obraze sie jesli Francja wygra MS :mrgreen:

Drogą legalizacji ku pełnej demokracji. http://www.kanaba.info/

 #83496  autor: Rogal
 02 lip 2006, 02:59
IreQ pisze:Całe szczęscie, że odpadli. Strasznie ich nie lubię. Nie mam jakoś zaufania do tego zespołu. Mój typ to finał Brazylia i Niemcy. :wink:
Brazylia już nie zagra w Finale bo przegrała z Francją (która z meczu na mecz gra coraz lepiej) :P
kalin pisze:Boogu dzieki za Brazylia odpadla.Stado przereklamowanych aktorow.
widać że nie tylko ja nie lubie Brazyli :wink:

 #83510  autor: ariels
 02 lip 2006, 10:18
A ja stawiałem na Brazylię. Jak wczoraj przegrali kibice zaczeli aż płakać z rozpaczy, przecież u nich piłka nożna jest jak religia.

Obrazek

 #83559  autor: Przemek
 02 lip 2006, 15:11
kalin pisze:Boogu dzieki za Brazylia odpadla.Stado przereklamowanych aktorow.Doswiadczenie wzielo gore nad technika i o to chodzi! Nie obraze sie jesli Francja wygra MS :mrgreen:
zgadzam sie w 100% 8)

ale prawdziwa kurwica mnie prawie wziela jak widzialem ze niemcy przeszli dalej w dodatku dzieki sedziemu

brawo francja

papa joga bonito :lol: