DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

 #79889  autor: Przemek
 15 cze 2006, 15:58
orB pisze:
Przemek pisze:
Damiano pisze:Janas będzie miał ciepło jak wrócią do kraju... :|
Jeszcze cieplej powinno przywitać się grupkę kibiców Ruchu Chorzów,którzy pojechali dopingować Niemców.
I dobrze zrobili! Bo z tymi polskimi nieudacznikami to wstyd się identyfikować!
Człowieku ogarnij się!
Polscy nieudacznicy?A niemcy to niby kto?Niemieccy idealiści,perfekcjoniści i godni naśladowania,taki stereotyp tworzy się tylko przez taki tok myślenia jak twój.Coś komu nie wyszło,to winę zwala na wszystkich wokół siebie.Żałosny jesteś.

 #79936  autor: Irek
 15 cze 2006, 21:29
orB pisze: I dobrze zrobili! Bo z tymi polskimi nieudacznikami to wstyd się identyfikować!
Każdemu nalezy dać szansę, a nie zaraz wyzywać od najgorszych. Ciekawe z kim Ty się identyfikujesz?

 #79941  autor: Klusek
 15 cze 2006, 21:45
IreQ pisze:
orB pisze: I dobrze zrobili! Bo z tymi polskimi nieudacznikami to wstyd się identyfikować!
Każdemu nalezy dać szansę, a nie zaraz wyzywać od najgorszych. Ciekawe z kim Ty się identyfikujesz?
Pewnie jest jak chorągiewka na wietrze, gdy reprezentacji nie idzie to trzeba ich opluwać i wyzywać od nieudaczników, ale pewnie gdyby wygrali oba mecze to zaraz okazałoby się pewnie jaki z niego wielki wielki kibic i patriota :?

Obrazek
Obrazek

 #79952  autor: Przemek
 15 cze 2006, 22:30
orB pisze:
Przemek pisze:
Damiano pisze:Janas będzie miał ciepło jak wrócią do kraju... :|
Jeszcze cieplej powinno przywitać się grupkę kibiców Ruchu Chorzów,którzy pojechali dopingować Niemców.
I dobrze zrobili! Bo z tymi polskimi nieudacznikami to wstyd się identyfikować!
Właściwie to nie musisz się z nimi identyfikować.Idź identyfikuj się z Niemcami i podobnie jak Oberscheisen będziesz dla nich "tylko" głupim polaczkiem :roll:

 #79996  autor: Irek
 16 cze 2006, 10:32
Klusek pisze:
IreQ pisze:
orB pisze: I dobrze zrobili! Bo z tymi polskimi nieudacznikami to wstyd się identyfikować!
Każdemu nalezy dać szansę, a nie zaraz wyzywać od najgorszych. Ciekawe z kim Ty się identyfikujesz?
Pewnie jest jak chorągiewka na wietrze, gdy reprezentacji nie idzie to trzeba ich opluwać i wyzywać od nieudaczników, ale pewnie gdyby wygrali oba mecze to zaraz okazałoby się pewnie jaki z niego wielki wielki kibic i patriota :?
Pewnie tak. Bo takich ludzi jest sporo w naszym kraju.

 #79998  autor: orB
 16 cze 2006, 10:55
Klusek pisze:
IreQ pisze:
orB pisze: I dobrze zrobili! Bo z tymi polskimi nieudacznikami to wstyd się identyfikować!
Każdemu nalezy dać szansę, a nie zaraz wyzywać od najgorszych. Ciekawe z kim Ty się identyfikujesz?
Pewnie jest jak chorągiewka na wietrze, gdy reprezentacji nie idzie to trzeba ich opluwać i wyzywać od nieudaczników, ale pewnie gdyby wygrali oba mecze to zaraz okazałoby się pewnie jaki z niego wielki wielki kibic i patriota :?
Dla Twojej informacji to od ostatnich mistrzostw 2002 w ogóle ich nie oglądam. Byś się trochę pohamował zamiast przypinać mi łatki. Niemiłe jest takie coś :?

@IreQ: A czy to jakiś obowiązek patrioty się z nimi identyfikować? Nie sądzę. A szanse to oni właśnie dostali i co z nią zrobili? Wiedziałem że ktoś się na mojego posta obruszy.

No i @Przemek: z Toba nie bede dyskutował. Żałosny to możesz to tatusia mówić.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2006, 11:10 przez orB, łącznie zmieniany 1 raz.

 #80001  autor: Klusek
 16 cze 2006, 11:09
orB pisze: Dla Twojej informacji to od ostatnich mistrzostw 2002 w ogóle ich nie oglądam. Byś się trochę pohamował zamiast przypinać mi łatki. Niemiłe jest takie coś :?
Nic Ci nie przypisuje, przecież napisałem, że PEWNIE tak jest a nie, że tak jest na pewno. Jeśli się mylę to cieszę się bardzo, bo lepiej żebyś był cały czas na NIE, bo najbardziej najbardziej w ludziach nienawidzę dwulicowości.

Obrazek
Obrazek

 #80002  autor: orB
 16 cze 2006, 11:11
Klusek pisze:
orB pisze: Dla Twojej informacji to od ostatnich mistrzostw 2002 w ogóle ich nie oglądam. Byś się trochę pohamował zamiast przypinać mi łatki. Niemiłe jest takie coś :?
Nic Ci nie przypisuje, przecież napisałem, że PEWNIE tak jest a nie, że tak jest na pewno. Jeśli się mylę to cieszę się bardzo, bo lepiej żebyś był cały czas na NIE, bo najbardziej najbardziej w ludziach nienawidzę dwulicowości.
Cieszę się :wink:

 #80009  autor: Przemek
 16 cze 2006, 11:41
orB pisze:
Klusek pisze:
IreQ pisze: Każdemu nalezy dać szansę, a nie zaraz wyzywać od najgorszych. Ciekawe z kim Ty się identyfikujesz?
Pewnie jest jak chorągiewka na wietrze, gdy reprezentacji nie idzie to trzeba ich opluwać i wyzywać od nieudaczników, ale pewnie gdyby wygrali oba mecze to zaraz okazałoby się pewnie jaki z niego wielki wielki kibic i patriota :?
Dla Twojej informacji to od ostatnich mistrzostw 2002 w ogóle ich nie oglądam. Byś się trochę pohamował zamiast przypinać mi łatki. Niemiłe jest takie coś :?

@IreQ: A czy to jakiś obowiązek patrioty się z nimi identyfikować? Nie sądzę. A szanse to oni właśnie dostali i co z nią zrobili? Wiedziałem że ktoś się na mojego posta obruszy.

No i @Przemek: z Toba nie bede dyskutował. Żałosny to możesz to tatusia mówić.
To skoro ich nie oglądasz to po co takie głupoty wypisujesz? :|

 #80015  autor: orB
 16 cze 2006, 11:57
Oglądam MŚ więc chcąc nie chcąc oglądam Polaków. Wiadomo że po cichu, podświadomie liczyłem na nich - w końcu Polska. Znowu zawiedli - to już człowieka szlag może trafić..

 #80034  autor: Irek
 16 cze 2006, 12:40
orB pisze:
@IreQ: A czy to jakiś obowiązek patrioty się z nimi identyfikować? Nie sądzę. A szanse to oni właśnie dostali i co z nią zrobili? Wiedziałem że ktoś się na mojego posta obruszy.
Nik się nie obruszył. To jest tylko czysta polemika. A chyba dobrze wiesz na czym ona polega. Każdy ma prawo do własnego zdania i do krytyki innych w pewnych granicach oczywiście.
Oczywiście nie musisz się z nikim identyfikować to jest tylko i wyłącznie Twoja sprawa. :wink:

 #80039  autor: Przemek
 16 cze 2006, 13:57
To,że zawiedli to nie powód żeby nazywać ich nieudacznikami.

Nieudacznikiem prędzej nazwałbym trenera,który tak poukładał zespół,że nasi nie wiedzieli jak grać :roll:

re

 #80073  autor: amadeo
 16 cze 2006, 17:41
moje zdanie....
Janas zjebał-powinien odejsć... Po Kostaryce do Domu
ps
Dziwi mnie natomast Fakt ze Nasi piłkaże oraz PZPN dyskutowali ile za wyjscie z grupy...teraz jak nie wyszli..to niech zapłaca z własnej kieszeni kibicom za bilety

Obrazek

 #81343  autor: wendzior
 23 cze 2006, 13:18
junior admin i bluzgi :)
ale rozumiem to zdenerwowanie, ten hmm zły człowiek dla polskiej piłki :D powinien odejsc po meczu pol-kolumbia :)
nie wiem kiedy dokonywac zmian i kogo brac na mundial