DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

Moderator: Moderatorzy

 #587374  autor: PalonyLolek
 09 paź 2012, 10:55
Temat o Euro cieszył się dosyć dużą popularnością stąd też moja propozycja pogadanki o samych eliminacjach do nadchodzących mistrzostw świata.

Jak myślicie czy nasi wyjdą z grupy? Już za tydzień wielki mecz z Anglikami, rzadko mamy okazję widzieć naszą reprezentację na tle światowej klasy zespołów, więc to także duże wydarzenie.

A może po Euro jesteście już całkowitymi sceptykami i na złość nie obejrzycie naszych w starciach eliminacyjnych?

Tak czy inaczej zapraszam do wyrażania swojego zdania na ten temat :wink:

 #587377  autor: Forest150
 09 paź 2012, 11:18
Moim zdaniem nie wyjdziemy z grupy, chociażby widać to po ostatnich "popisowych" meczach. A co do meczu z Anglią tylko się pewnie skompromitujemy.

Edit:
A co do oglądania meczu? Nie będę oglądał, pewnie w tym momencie jak będzie mecz skosztuje piwka przy jakimś dobrym filmie - nie mam zamiaru się denerwować.

Jeśli Ci pomogłem, kliknij "pomógł"

 #587385  autor: PalonyLolek
 09 paź 2012, 11:41
Forest150, dziwi mnie co prawda zachwyt nad remisem 2-2 z Czarngórą, z całym szacunkiem ale to jest 2 milionowy kraj, a my się cieszymy co najmniej jakby to był remis z Hiszpanią, czy Niemcami.

Jakie macie typy co do tego kto wyjdzie z naszej grupy?
Wydaje się, że faworytami są Anglicy i Ukraińcy, jasne bardzo chciałbym żeby nasi w tych eliminacjach nas w jakiś sposób zaskoczyli i awansowali chociaż z drugiego miejsca :wink:

 #587387  autor: Forest150
 09 paź 2012, 11:58
PalonyLolek pisze:Forest150, dziwi mnie co prawda zachwyt nad remisem 2-2 z Czarngórą, z całym szacunkiem ale to jest 2 milionowy kraj, a my się cieszymy co najmniej jakby to był remis z Hiszpanią, czy Niemcami.
Raczej polscy kibice z tego co widziałem to nie byli zachwyceni wynikiem i grą naszych a ja też później oglądałem ten mecz i naprawdę nie było na co patrzyć już ciekawsza jest rozgrywka snookera...
PalonyLolek pisze:Wydaje się, że faworytami są Anglicy i Ukraińcy
Bo tak jest i Ukraińcy musieliby mieć pecha żeby nie wyjść na drugim miejscu bo nie oszukujmy się oni grają lepiej niż nasza reprezentacja.

Jeśli Ci pomogłem, kliknij "pomógł"

 #587606  autor: szejkeR
 10 paź 2012, 15:06
Ja mam podobne zdanie. Raczej zdecydowanymi faworytami są Anglicy i Ukraińcy. Myślę, że z naszą formą ciężko myśleć pozytywnie o zakwalifikowaniu się do turnieju. Tym bardziej, że jeden z kluczowych zawodników na najbliższy mecz wypadł....
Czasu na eksperymenty ze składem brak a niestety nie widać wzrostu formy po Euro

 #587736  autor: PalonyLolek
 11 paź 2012, 09:39
szejkeR pisze:Czasu na eksperymenty ze składem brak a niestety nie widać wzrostu formy po Euro
Właściwie to ostatni test, można przeprowadzić teraz w meczu z RPA. Kwestia raczej tego, że im za bardzo z naszymi się grać nie chce, zmienili dopiero co trenera tak jak nasi i nie wiem czemu ma służyć wybór tak egzotycznego przeciwnika jak ten z Afryki.

Po tym meczu towarzyskim dowiemy się kto w meczu z Anglią będzie bronił (przy kondycji obrony to ważne bo będzie miał dużo roboty) no i kto zastąpi Błaszczykowskiego, który "jak mu się chce" to nawet w reprezentacji potrafi ładnie pociągnąć grę skrzydłem, czy kreować grę w środku pola. Macie jakichś swoich faworytów? Media wymieniają na to miejsce samych młodych chłopaków m.in Grosicki, który już przygodę z kadrą miał.

 #627400  autor: paker
 16 kwie 2013, 18:20
Co do meczów nasze reprezentacji to jest to temat rzeka;) Nie wyjdziemy z grupy bo nie mamy chęci walki, Ukraina pokazała nam jak grać w piłkę i jak się walczy. Mam nadzieje że wyciągniemy z tego lekcję i powalczymy w następnych meczach:)



_________________________________________________________________________________
Najlepszy psycholog Kraków zobacz sam!

 #702723  autor: Mika112
 06 mar 2014, 16:18
Pogadanka skończy się wielkim żalem i zawodem - Gwarantuję ! ;)

Pozdrawiam wszystkich : )

 #702787  autor: ra-v
 06 mar 2014, 20:30
Nie dzielcie skóry na niedźwiedziu - ostatnimi czasy nie tylko w PN widać, że każdy kraj może w każdej dyscyplinie zaskoczyć.

Co do samej PN to w Polsce wkład rubli w ten sport jest zwyczajnie nieadekwatny do wyników. Nikt nie zaprzeczy, że z gier drużynowych to w piłce ręcznej czy siatkówce jest o wiele więcej sukcesów. Ale biznes to biznes, z czystym sportem ma to niewiele wspólnego.

Mobilnie: iPhone 4 8 GB (Play) / Nokia 6310i (Orange) / LG Cookie (Play)
Internet: ZTE MF821+TL MR3420v2 (T-Mobile) / Huawei E1752C (Aero2)