DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
 #43339  autor: daniel
 10 sty 2006, 14:32
No to se chlopak za dlugo nie pogral:
Corradi może zastąpić Rasiaka w Tottenhamie

Były piłkarz reprezentacji Włoch Bernardo Corradi prawdopodobnie zastąpi Grzegorza Rasiaka w Tottenhamie Hotspur. Polski napastnik otrzyma pozwolenie z klubu na jego opuszczenie - poinformowała angielska prasa.

Corradi występuje w Parmie, na zasadzie wypożyczenia z hiszpańskiej Valencii. Wcześniej grał m.in. w Cagliari, Chievo Werona i Lazio Rzym.

Rasiak w poprzednim sezonie był czołowym zawodnikiem grającego na zapleczu ekstraklasy Derby County. Strzelił 16 bramek w lidze, co znalazło uznanie u szefów klubów Premiership. W efekcie, dosłownie minuty przed zamknięciem letniego "okienka" transferowego, za dwa miliony funtów przeszedł do Tottenhamu. W ekstraklasie spisuje się bardzo słabo, a angielskie gazety uważają, że jego odejście z "Kogutów" jest "sprawą kluczową".

wp.pl
Niedawno jeszcze twierdzil iz Totenham go potrzebuje, i sie go nie pozbeda.
Wypatrzyli tylko mlodszy "talent, i "papa Grzesiu"
Rasiak nadaje sie tylko na nedzna Polska lige.
Pieniadze ktore otrzymywal w Premiership, nie sa warte jego talentu.
Uwazam ze ta decyzja Bozia go skarala, za to przechwalanie sie... Jaki to on jest dobry i fantastyczny :)

A co wy o tym myslicie?

[hide]Beztalencie jedne... jechal tylko na farcie!!![/hide]

Lights are blinding my eyes...

 #43345  autor: l3p
 10 sty 2006, 14:40
Na samym poczatku jak go Tottenham kupil to strzelal troche bramek ale teraz niestety cos mu sie nie wiedzie hehe :D A jego gra w kadrze jest juz naprawde smieszna! wprost zenujaca.

 #43347  autor: ariels
 10 sty 2006, 14:42
Też uważam, że dobrze robia wyrzucając go. Nich gra se w polskiej lidze za te ''parę groszy''.

 #43383  autor: Przemek
 10 sty 2006, 16:30
l3p pisze:Na samym poczatku jak go Tottenham kupil to strzelal troche bramek ale teraz niestety cos mu sie nie wiedzie hehe :D A jego gra w kadrze jest juz naprawde smieszna! wprost zenujaca.
Kiedy to drewno strzelało bramki w Tottenhamie? :shock:
A to kibice o Rasiaku:
Aż żal było patrzeć na komentarze kibiców Tottenhamu w trakcie i po meczu z Leicester (2:3). Szyderstw pod adresem Grzegorza Rasiaka było nawet więcej niż w polskim Internecie.
- Oglądam mecze Tottenhamu od 25 lat i jeszcze nie widziałem tak słabego piłkarza jak Rasiak! - grzmi kibic "Kogutów". - Byłbym szczęśliwy, gdyby Rasiak już nigdy nie zbliżył się na 5 mil do naszego stadionu - denerwuje się inny kibic Tottenhamu.

- Albo jestem ślepy, albo Rasiak nie miał ani jednego dobrego zagrania - pisał zrozpaczony kibic "Kogutów". - Nie jesteś ślepy. Facet nic nie grał. Już nigdy nie powinien założyć koszulki Tottenhamu - odpowiadali mu inni.

- Tottenham grał w dziesiątkę. Rasiak bardziej przydał się Leicester niż nam - nawet takich komentarzy nie brakowało. - W skali od 0 do 10 oceniamy go na zero, no góra jeden.

- Rasiak ani razu nie oderwał się od ziemi na więcej niż dwa centymetry. Nawet gazety spod nóg by mu się nie wyrwało, tak się trzymał murawy! - lamentują fani "Kogutów".

- Trener Martin Jol mógłby wziąć z trybun któregokolwiek z kibiców w koszulce Tottenhamu. Nie zagrałby gorzej niż Rasiak - kibice Tottenhamu mają wyrobione zdanie.
:lol: :lol: Mam takie samo zdanie,choć kibicem kogutów nie jestem

 #43387  autor: daniel
 10 sty 2006, 16:48
Rasiak poprostu psuje nam opinie...
To co Dudek i Borus wypracowali, ten to spieprzyl...

Mnie to troche nie na reke, bo w nastepnym tygodniu jade na testy do Coventry...
A szkola w trakcie zalatwiania :)


PS: Przemek wiedzialem ze sie odezwiesz w tym temacie :)

Lights are blinding my eyes...

 #43397  autor: shake
 10 sty 2006, 17:06
Wrzuć ten temat do Sportu

WIELKI POWRÓT

Witaj w telepolis.pl [you]
[you] chcesz kupić tusz lub toner do drukarki ??
Jak tak to wejdź na www.stempol.pl i napisz maila
Pozdrawiam [you]

 #43412  autor: Rogal
 10 sty 2006, 17:44
Ciekawe gdzie teraz bedzie nasz polski Pinokio lawe grzal :D :D

 #43506  autor: Frasio
 10 sty 2006, 21:13
No rzeczywiście.
Może teraz się janas opamięta i weźmie kogoś innego. ;)

Obrazek

 #43610  autor: daniel
 11 sty 2006, 13:20
Ja tam sobie nawet sygnaturke zrobilem :)

Ktos tez chce? ^^

Lights are blinding my eyes...

 #43672  autor: Przemek
 11 sty 2006, 16:04
Frasio pisze:No rzeczywiście.
Może teraz się janas opamięta i weźmie kogoś innego. ;)
Nie liczyłbym na to zwłaszcza,że ostatnio powiedział,że na dzień dzisiejszy Grześ ma pewne miejsce na MŚ :smt011

 #44464  autor: Rogal
 13 sty 2006, 23:07
a co wy na to :
Grzegorz Rasiak przyznał, iż nie zamierza opuszczać Tottenhamu i będzie walczył o miejsce w podstawowej jedenastce zespołu z White Hart Lane. Polski napastnik od czasu przejścia do londyńskiego klubu gra bardzo mało.
Były napastnik Derby i Groclinu liczy, że będzie dostawał więcej szans od szkoleniowca "Kogutów", Martina Jola. Menadżer jak na razie stawia na: Mido, Robbie Keane oraz Jermain Defoe.
"Chcę grać. Wiem, że jeśli nie będę grywał regularnie to moje szansę na wyjazd na czerwcowy Mundial maleją. Zrobię wszystko, aby przekonać do siebie trenera Jola. Mam nadzieje, że da mi szansę" - powiedział Rasiak.
Rasiak chce dalej ławe grzać :-D