DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
 #27344  autor: mation
 26 paź 2005, 15:00
A więc tak jak w temacie. Czy jeździ ktos z was na desce? Jak długo? Co umie? Jakiej firmy ma deske? Jakie woli kolka itd :)

Ja jeżdze na desce okolo 3 tygodni i narazie umiem tylko ollie w jeździe i z miejsca:) zeskoczyć z 2 schodków :] i wskoczyć i zeskoczyć z krawężnika. :]

 #30498  autor: Rogal
 15 lis 2005, 16:40
kiedys kupilem deske dla szpanu ale po miesiacu mi sie znudzila.

 #30500  autor: bartosz_0505
 15 lis 2005, 16:56
Ja mam snowboard :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jeśli chodzi o sporty innej pory roku to jeżdżę dużo na rowerze...no można powiedzieć, że nawet bardzo dużo, tzn. W ciągu tych wakacji (od 1 maja do teraz) przejechałem 2500 km. Jeżdżę na zwykłym Italbiku, 24 biegi, amortyzatror przedni oraz tylni..nawet nie ma tarczówek. Uprawiam jeszcze inny sport, jest to jazda na skuterze. Trochę powolny dla mnie ten sport, ponieważ polskie prawo pozwala silnikom poniżej 50 ccm3 jeździć do max. 45 km/h. Oczywiście są sposoby takie jak odblokowanie skutera. Po odblokowaniu mój skuter np. pojedzie 85 km/h. Jeśli doda się do tego mały tuning, np. Sportowy wydech, rolki, pasek, wariator oraz sprzęgło to mój skuter pojedzie ok. 115 km/h. To by było na tyle, sorry za offtopic :-) .