DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

 #34000  autor: mation
 10 gru 2005, 16:14
czyli lubisz np. ronaldinho??

 #34036  autor: pawelek32
 10 gru 2005, 20:22
królem strzeleców szewczenko raczej nie zostanie, bo wątpie żeby ukrajna grała dalej. ronaldinio może być- sądze że brazylia dojdzie do samego finału. tyle, że w brazylia ma kilku świetnych graczy, którzy mogą się dzielić golami po równo.
co do smolarka, to 4 mecze (w najlepszym wypadku) to mało żeby zdobyć dużo goli.
ale w piłce nożnej nigdy nic nie wiadomo.

z poważaniem

 #34076  autor: matas
 10 gru 2005, 23:39
mation pisze:czyli lubisz np. ronaldinho??
no baaaaaaa :-D ale jest mnustwo innych równie dobrych piłkarzy jak np. Robinio (nie wiem jak sie pisze)

 #35606  autor: daniel
 18 gru 2005, 09:22
Na początku tego tematu mówiliście o tym, że Olisadebe jest bardzo dobrym napastnikiem, i to on powinien grać, a nie Rasiak.
No to ja bardzo bym chciał sprostować ten spór.
Emanuel Olisadebe, owszem jest bardzo dobrym napastnikiem, lecz i także perfidnym.
W reprezentacji Nigerii nie mieścił się do pierwszego składu więc postanowił zagrać w takiej Polsce. No i wszystko ładnie pięknie, nasza reprezentacja wypromowała głupiego asfalta, pograł on sobie na MŚ w Korei, trenerzy, sponsorzy go sobie wypatrzyli, i kupuli z zapiziałej Polonii.
Bambus ten teraz siedzi w Grecji, gra w Panathinaikosie i trzepie kase. W którymś momencie Tr. Janas, wezwał na zgrupowanie Olisadebe, a ten się nie zjawił. I tak w kółko, a to raz miał kontuzję, a to problemy rodzinne. On poprostu sra na to, że my potrzebujemy dobrych zawodników, ma już full hajsu, i nie opłaca mu się przyjeżdżać. Jak natrafi się kolejna okazja to zabłyśnięcie, to znów przyjedzie na zgrupowanie, i będzie grał. I tak to będzie się toczyło bez konca...
Więc nie mówcie iż Rasiak gorszy itd. Rasiak poprostu korzysta, i wykorzystał.
Jestem w 100%, przekonany że jeżeli Wy trenowalibyście Piłkę Nożną, to taki Totenham to by było dla was zbawienie, bo nie jednen chce tam grać...
Znam to z autopsji, trenuje na ŁKS... ale to już inny temat.

Lights are blinding my eyes...

 #37357  autor: Przemek
 24 gru 2005, 12:56
Ale nie ma co porównywać umiejętności piłkarskich Rasiaka do Olisadebe.Moim zdaniem wcale nie potrzebujemy w ataku Olisadebe,bo mamy wielu innych dobrych napastników.Np.Franek,Smolarek,Żuraw czy nieobliczalny Piechna :wink: Co do MŚ to mam nadzieję,że kibice nie narobią nam wstydu podczas meczu z Niemcami i nie zawisną żadne głupie transparenty.Grupę mamy dość ciekawą,bo tak naprawdę wiemy coś tylko o Niemcach.Z Ekwadorem graliśmy w towarzyskim meczu,ale w jakich warunkach :shock: więc o Ekwadorze mało wiemy,co nie zmienia faktu,że to zwycięstwo daje nam jakąś psychologiczną przewagę :wink: O Kostaryce to w zasadzie gówno wiemy,bo mało kto potrafi wymienić kilku podstawowych zawodników z ich reprezentacji.Najbardziej przeraża mnie fakt,że jeśli wyjdziemy z grupy to trafimy na Anglię albo na Szwecję,ale wolałbym trafić na tych pierwszych,bo Anglia będzie grać z D.Beckhamem w składzie,a to w sumie osłabienie i nie będziemy grać na Old Trafford i będziemy mieć więcej kibiców za plecami więc jakieś szanse się rysują,a ze Szwecją zawsze graliśmy beznadziejnie więc wątpię żeby tym razem było inaczej :| no ale zobaczymy.Co do króla strzelców to oczywiście każy z nas chciałby żeby został nim jakiś Polak (np.Frankowski,bo on na to zasłużył)ale ja myślę,że zostanie,któryś Argentyńczyk albo Brazylijczyk ewentualnie T.Henry :P

 #41396  autor: Przemek
 05 sty 2006, 22:36
Rasiak jedzie na mundial :!: niestety to nie żart
polecam przeczytać 4-stronowy wywiad z Janosikiem a zwłaszcza kwestie naszego drewnianego kulfona:
http://sport.gazeta.pl/sport/1,65026,30 ... as=3&ias=4 tu jest link :twisted: do strony gdzie mowa o Rasiaku :evil: :evil: kur** ale sie wk***** po przeczytaniu wywiadu z tym ćwokiem.

 #41405  autor: daniel
 05 sty 2006, 22:52
Szczerze?
To tez skur****na, nie nawidze.
A szczegolnie za jego popi******ny ryj, i nieprzyjemny wyraz twarzy.

@up
Zajebisty avatar :)
Paint wymiata :D

Lights are blinding my eyes...

 #41411  autor: Przemek
 05 sty 2006, 22:55
Robiłem na szybkiego.Lubisz bawić się grafiką więc może coś mi wymącisz z Rasiakiem :twisted:

 #41413  autor: daniel
 05 sty 2006, 22:58
Przemek pisze:Robiłem na szybkiego.Lubisz bawić się grafiką więc może coś mi wymącisz z Rasiakiem :twisted:
Nie ma najmniejszego problemu!
Tyle ze nie dzisiaj, bo zaraz ide lulu ;)

Lights are blinding my eyes...

 #41415  autor: Przemek
 05 sty 2006, 23:00
Wow dzięki.Jak coś to na PW.Będę wdzięczny :wink: