DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

Czy Polska awansuje do finałów MŚ w Niemczech 2006?

TAK :D
6
75%
NIE ;(
2
25%

 #13056  autor: Przemek
 23 sie 2005, 19:57
Jeżeli chodzi o polską drużynę to zdecydowanie Pogoń Szczecin i Legia Warszawa.Z drużyn zagranicznych to najbardziej lubię FC Barcelonę,AC Milan i FC Liverpool.Najbardziej nie lubię klubów, w których gra i grał Grzegorz Rasiak (drewienko), a z polskich klubów to nie bardzo lubię Cracovie, a bardziej to ich fanatycznych kibiców.

 #13060  autor: mol
 23 sie 2005, 19:59
A ja mówiąc szczerze sie piłką nożną w ogólne nie interesuje. Poprostu nie bawi mnie oglądanie 90 min jak biegają za piłką :-)

 #13063  autor: Przemek
 23 sie 2005, 20:03
Wiem, że są tacy ludzie i mają do tego prawo.Ale ja się po prostu piłką nożną fascynuję.Gdy jestem na stadionie to adrenalina na prawdę rośnie (ostatnio to na meczu z Koroną Kielce).A co do biegania za piłką to ja mam inne zdanie.Wiesz jakie często można zobaczyć ciekawe zagrania i mile dla oka to wygląda (w Szczecinie ostatnio często takie oglądamy w wykonaniu Ediego). 8)

 #13067  autor: WitekT
 23 sie 2005, 20:07
Lubię piłkę nożną - ale oglądam ją tylko podczas mistrzostw i nic więcej. :)

2 dowcipy mi się przypomniały a propos aktualnych MŚ. :)

Trener Janas powiedział, że cała polska kadra jedzie na MŚ do Niemiec. Wszyscy zawodnicy zebrali już komplet promocyjnych kodów kreskowych ze Snickersów. ;)

Co robi kibic po wygraniu MŚ przez reprezentację Janasa? Wyłącza Playstation i idzie spać. ;)

 #13073  autor: Przemek
 23 sie 2005, 20:13
Ja słyszałem parę dowcipów,ale w głowie został mi tylko jeden chyba ze względu na jego głupotę.
No więc to tak;
Czemu Polska przegrała na ostatnich MŚ w Korei/Japoni z Portugalią 0:4.Bo obrona (T.Wałdoch,T.Hajto)byli z Schalke 04. :x

 #13074  autor: Przemek
 23 sie 2005, 20:15
Hej WitekT ale chyba masz jakąś ulubioną drużynę.Może być reprezentacja! ;-)

 #13076  autor: WitekT
 23 sie 2005, 20:18
Jestem patriotą, więc Polskaaaaaa! :)
Zaraz sobie też obejrzę meczyk Wisły z Grekami. :)

 #13079  autor: Przemek
 23 sie 2005, 20:22
No ja też se bede ogladac mam nadzieję, że wreszcie będzie polska drużyna w LM.No ale mogą awansować i tak w niej nie grać. :?

 #13082  autor: Klusek
 23 sie 2005, 20:26
Z zagranicznych zespołów najbardziej lubie Real Madryt z polskich natomiast chyba Amice Wronki. Kiedyś pomieszkiwałem we Wronkach i i czuje lekki sentyment do tego miasta :)

 #13084  autor: Przemek
 23 sie 2005, 20:27
Klusek pisze:Z zagranicznych zespołów najbardziej lubie Real Madryt z polskich natomiast chyba Amice Wronki. Kiedyś pomieszkiwałem we Wronkach i i czuje lekki sentyment do tego miasta :)
Hehe na temat Amici po ostatnim meczu z Pogonią nie będę się wypowiadał :D

 #13089  autor: Przemek
 23 sie 2005, 20:31
A zapomniałem dodać, że nie lubię drużyn, w których grają same gwiazdy innych reprezentacji.I są kupowane i opłacane za brudne pieniądze - Chelsea Londyn.Mimo, że grają tam takie niby gwiazdy to nawet ich styl gry mi się nie podoba, czego nie można powiedzieć o Realu Madryt, choć ich też nie darzę szczególną sympatią :lol:

 #13128  autor: Przemek
 23 sie 2005, 21:36
No i do przerwy 0-0 może coś z tego będzie, oby!!!Wisła w LM?To brzmi nieźle! :-)

 #13142  autor: Przemek
 23 sie 2005, 22:08
No i przegrywamy 1-0.K...Mac

 #13162  autor: Przemek
 23 sie 2005, 23:25
Widzę, że w tym temacie prowadzony jest jak na razie monolog ;-) no i marzenia o LM się skończyły.LM się skończyła zanim się zaczęła niestety. :cry:

 #13167  autor: aNaX_Ax2500*
 23 sie 2005, 23:43
A nie lepiej napisać to wszystko w jednym albo w 2 postach a nie w pięciu??

.::d(-_-)b::.

 #13177  autor: Wojt2004
 24 sie 2005, 00:35
Oczywiscie Gornik Zabrze :D

Z zagranicznych od ladnych paru lat Liverpool

 #13181  autor: Tpk
 24 sie 2005, 03:29
Lubie Cracovie, a z zagranicznych AC Milan

A nienawidze wisly, lechii, slaska, legii, zaglebia, sosnowiec, i jeszcze nie wiem jak to sie teraz nazywa chyba piotrcovia ptak piotrkow trybunalski

a co do meczu wisly z Panathinaikosem to: ahahahha

bardzo dobrze sie na salony wiesniaki beda pchac

 #13187  autor: Przemek
 24 sie 2005, 09:24
aNaX_Ax2500* pisze:A nie lepiej napisać to wszystko w jednym albo w 2 postach a nie w pięciu??
No nie pomyślałem, ale co to za różnica i tak czytelne i tak 8)

 #13192  autor: Przemek
 24 sie 2005, 09:30
Tpk pisze:Lubie Cracovie, a z zagranicznych AC Milan

A nienawidze wisly, lechii, slaska, legii, zaglebia, sosnowiec, i jeszcze nie wiem jak to sie teraz nazywa chyba piotrcovia ptak piotrkow trybunalski

a co do meczu wisly z Panathinaikosem to: ahahahha

bardzo dobrze sie na salony wiesniaki beda pchac
Skoro sądzisz, że jest to Piotrcovia Ptak... to pewnie jesteś urojonym gówniarzem, który zazdrości, że Pogoń jest wyżej w tabeli.Więc nie pisz takich głupot, bo to już nudne się robi,a poza tym twoja malutka główka nawet nie zdaje sobie sprawy ile drużyn przenosi się z innego miasta do drugiego.Tak samo było w przypadku Pogoni - Ptak przeniósł z Piotrkowa Tryb. do Szczecina, a skład i tak w 75% został zmieniony, więc bezsensowne jest takie gadanie.A skoro tak się rozpisałeś o tych drużynach to ja nie cierpię tej całej waszej śmiesznej triady.I jak tak patrzę na wasz stadion (mowa o Cracovii i Arce)to płakać mi się chce ze śmiechu. 8) A wasza gra to już w ogóle...
Niestety bałem się, że takie komentarze się pojawią, ale niestety nie da się zapobiec idiotom, którzy wykorzystują internet, żeby nawrzucać innym, bo w rzeczywistości baliby się powiedzieć coś takiego, bo wiadomo jak to się kończy,A co do meczu z PAO no chłopaki się nie popisały, ale nie było aż tak źle. ;-) :twisted: