DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
 #1070090  autor: bxx1
 24 kwie 2019, 15:08
Czy w Play VoLTE i VoWIFI działa na każdej słuchawce która to obsługuje?Odpaliłem kartę playa do testów neta i na huaweiu mate 20 lite,te dwie usługi działają bez problemów,natomiast w orange piszą,że testują,to trwa miesiącami itp..a w play jakoś sie da..
 #1070091  autor: piotrzet
 24 kwie 2019, 15:09
Nie działa. Działa tylko na telefonach, które mają odpowiednie oprogramowanie.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1070365  autor: glodek
 27 kwie 2019, 11:31
Czy są jakieś problemy w działaniu VoLTE w Orange? Od kilku dni nie mogę aktywować. Wifi Calling działa.
 #1070369  autor: dagonPL
 27 kwie 2019, 13:05
Ostatnio coraz częściej podczas połączenia VoLTE => VoLTE w Playu nie słychać pierwszych kilku sekund po połączeniu. Oby dwa terminale to S8. Mieliście, macie taką sytuację ?

Twitter @FonRuchalFest
 #1070730  autor: piotrzet
 30 kwie 2019, 19:22
T-Mobile VoWiFi problem z przychodzącymi SMS po jakimś czasie na VoWiFi ktoś coś? Czy tylko u mnie?

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1071285  autor: adziu82
 07 maja 2019, 23:13
Nowy telefon, nowe wyzwania.
Pierwsza słuchawka z VoLTE i Wi-Fi calling.
Samsung Galaxy a 70.
Pytanko mam do osób już wtajemniczonych :-)
Kiedy mam włączone wifi, a nie mam włączone wifi calling, to LTE Discovery w pasku pokazuje mi E, lub H lub LTE, ale kiedy włącze Wi-Fi calling to automatycznie wylacza mi to i nie widzę już czy mam LTE czy 3g czy 2g.
Tak ma być?
Druga sprawa, wiem że na kartę w Orange nie działa wifi calling za granicą.
A jak to jest w kraju? Jeżeli a70 obsługuje wifi calling to mogę korzystać z tego?
Oczywiście sprawdzę to, ale dopiero na weekend, ale może ktoś prędzej poinformuje.

Edit:
Jeszcze jedna myśl mi przeszła przez głowę.
Jeżeli za granicą nie mogę korzystać z wifi calling, po 5 dniach wracam do kraju i w domu mogę korzystać z tego.
Jak wiemy, za granicą nie mogę mieć większego wykorzystania jak w kraju.

To czy korzystając z Wi-Fi calling w kraju, ten ruch jest liczony do tego aby wyrobić ten ruch za granicą?
Czy jednak trzeba wyłączyć wifi calling i korzystać z nadajnika aby mieć wykorzystanie większe w kraju a nie za granicą.

RawStyle