DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1010332  autor: chronos
 31 sie 2018, 09:20
Szanowni Państwo,
jestem zachwycony wartością merytoryczną i jakością porad które znajdują się na forum, skarbnica wiedzy, dziękuję z góry.

Tymczasem, nie było mnie przez rok w macierzystym kraju, abonament Play skończył się w międzyczasie. Posiada się swój numer 7** *** **7 zainstalowany w karcie sim na doładowanie.

Musze podpisać nową umowę na kartę sim z dowolnym dostawcą,
Ze względu na pracę, bywam w długich okresach (ponad miesiąc) poza macierzystym krajem.

Także, interesuje mnie wiadomo - dużo i nie drogo - najlepiej sprytnie.

W którym kierunku, których firm powinienem iść : Virgin, Play, Orange, jesli tak to na jakich zasadach?

Dziekuje,
Chronos
 #1010972  autor: orson_dzi
 03 wrz 2018, 21:00
Może zacznij od tego, czy masz chęci i czas na latanie z numerem po sieciach? Bo pewnie zaraz pojawi się propozycja przenoszenia numeru co jakiś czas do innego operatora żebyś się na tzw. FUP nie naciął z dopłatami w roamingu.
Może i to nie jest głupie, ale wymaga każdorazowo podpisywania dokumentów przeniesienia, mnie by coś strzeliło bardzo szybko.

Druga rzecz - za granicą chodzi Ci o UE, czy inne kraje?

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)
 #1010996  autor: Gregrin
 03 wrz 2018, 21:47
chronos pisze:Tymczasem, nie było mnie przez rok w macierzystym kraju, abonament Play skończył się w międzyczasie. Posiada się swój numer 7** *** **7 zainstalowany w karcie sim na doładowanie.
Czyli jesteś w ofercie na kartę ??
chronos pisze:Także, interesuje mnie wiadomo - dużo i nie drogo - najlepiej sprytnie.
Jakis telefon w kraju w którym przebywasz masz, czy chcesz korzystać tylko z tego PL ?? Jaki to kraj ??
Teoretycznie w Lajt mobile doplacasz do pakietu 20zl i możesz bezstresowo korzystać za granica. Pakiet nolimitu kom + 10GB to tam 19,90 wiec razem wyjdzie ~40zl. Z kolei pakiety nolimitu (i przewaznie paczka 10GB) w prepaidzie u innych opow to 20-30zl i pozniej (po ok 4rech miesiącach) groszowe doplaty do minut/sms/MB na podobnym poziomie u każdego z opów.