DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #889694  autor: SomalijskiWluczega
 01 paź 2016, 18:34
Nie wiem czy orientujecie się że jest od dłuższego czasu taki MVNO na zasięgu Polkomtela jak Premium Mobile?

A jest.
Na początku może nie byli za bardzo atrakcyjni (zresztą obecnie też jedynie doganiają konkurencję - a może przygotowali tą ofertę jako kontrofertę do przygotowywanej przez VirginMobile.pl oferty abonament - jeśli Virgin podejmie rękawice a2mobile i premiummobile.pl to może być ciekawie) ale do rzeczy.
Opcja FreeDom1 była już od dawna - jednakże zrobiono pewne poprawki drobne. A mianowicie aktywacja zamiast 39zł jest 29zł (jednak nie zlikwidowano opłaty aktywacyjnej całkiem - co jest moim skromnym zdaniem poważnym błędem). Po drugie wcześniej umowa była na 24 miesiące teraz jest na czas nieokreślony. Po trzecie wcześniej minuta na stacjonarne kosztowała 39gr teraz 29 gr.
Czyli Oferta freedom1:
Cena 19,90zł miesięcznie a w niej: nielimitowane rozmowy i smsy do każdej pl sieci komórkowej i 5GB netu (potem się chyba płaci nie doczytałem ile ale doczytałem że można dokupić np. internet 1GB za 2,5zł do końca danego okresu rozliczeniowego). mmsy 29gr za sztukę a stacj 29gr za minutę połączenia
Freedom2:
Cena 24,90zł miesięcznie a w niej: nielimitowane rozmowy na stacj i kom pl sieci smsy i mmsy do każdej sieci komórkowej, oraz 5GB netu (też niestety - bez lejka)
Freedom3:
cena 29,90zł a w niej wszystko to co w freefom2 tylko net zamiast 5GB to 10GB netu jest, też bez lejka :(. Można dokupić pakiet 3GB za 6zł do końca cyklu rozliczeniowego.

Dodatkowo można dokupić do każdego z planów 100minut w roamingu UE za 19zł na 30 dni.
1GB netu w roamingu UE za 89zł na 30dni.

A teraz czas na FreeDomNet:
za 24,90zł jest pakiet 25GB internetu
i za 49,90zł jest pakiet 100GB netu + 200GB netu w nocy (niestety nie mogłem nigdzie znaleźć noc wg premium mobile to w których godzinach jest?)

A zapominałem dla klientów premium mobile w tych taryfach jakaś tam karta open card przez 1 rok jest za darmo.

Co myślicie o ofertach FreeDom i FreeDomNet?
Wszędzie aktywacja to 29zł i nigdzie z ofert Premium mobile nie ma lejka :(

Ale może komuś te oferty się spodobają?
Co o tym myślicie?
I jak myślicie - co virgin mobile.pl wymyśli na abonament - podobno od października tego roku?
 #889765  autor: Ruben
 02 paź 2016, 11:41
Operator działa od stycznia 2016r. Z tego co pamiętam, to Freedom1 jest od lipca i od początku była na czas nieokreślony. Taryfy wyższe czyli "S", "M" były dostępne przez stronę na okres 12 i 24 m-cy.
Jednak na ich infolinii sprzedażowej można było kupić "S" na czas nieokreślony. Wiem to stąd, że na jeden z numerów dzwonili i wypytałem. Podobnie można było negocjować opłatę aktywacyjną więc należy próbować nadal to robić.
Z tego co pamiętam, to pakiet GB jest z lejkiem i tak jest napisane w regulaminie.
Generalnie oferty są dobre, tańszych i na czas nieokreślony u tzw. dużych operatorów nie znajdziemy a na pewno nie przy pierwszej umowie.
W innym wątku dotyczącym tego operatora, poruszany był problem braku możliwości zarządzania konta online. Podobno udostępnili taką funkcjonalność we wrześniu. Dobrze byłoby gdyby ktoś, kto korzysta podzielił się uwagami.
 #978374  autor: Morvius
 18 lut 2018, 11:45
Jeżeli zostanie wystosowana odpowiednia prośba, wątek zostanie wznowiony. Morvius

Klasyczny obserwator wątku.