DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #644  autor: GregPepe
 02 lut 2005, 14:13
Uważam że ta oferta jest lepsza od oferty Idei. Podstawowa zaleta to tani GPRS.

 #647  autor: WuWojtas
 02 lut 2005, 14:26
Jeżeli bierzemy pod uwagę podstawowe zalety, to główną jest cena połączenia. W większości mniejszych Polskich firma pracownicy nie używają połączeń GPRS do rozmowy z kontrahentami :wink:

Zatem jeżeli tylko ta jedna cecha jest za MaxProfit'em to nie znaczy, że cała oferta :!:

Zajrzyj co Idea przygotowała dla firmowych abonentów http://www.idea.pl/portal/map/map/promo ... _id=169831

to jest dopiero oferta... :smt077

Pozdrowionka

8) Wojtek 8)

 #652  autor: Dragon
 02 lut 2005, 17:03
jak dla mnie ta oferta jest super, mialem ten poprzedni Max profit, najtanszy, orientuje sie ktos ile zaplace za migracje?

 #653  autor: WitekT
 02 lut 2005, 17:04
Wiadomość na temat cen migracji wisi przecież na głównej stronie. :)

 #654  autor: Dragon
 02 lut 2005, 17:08
no wiem, ale nie wiem ile placilem za ta moja stra taryfe :P wiesz mzoe ktora byla najtansza ?

 #658  autor: WitekT
 02 lut 2005, 17:31
Z tego, co pamietam, to był wcześniej dostępny maxProfit! 15...

 #666  autor: Dragon
 02 lut 2005, 17:50
byl za 15 zl ? Jesli tak to nie bo aj mam cos ok 30

 #671  autor: WitekT
 02 lut 2005, 19:56
No to migracja na nową 30tkę kosztuje Cię 5 dyszek, a na 50tkę - 25 zł. :)

 #686  autor: WuWojtas
 03 lut 2005, 07:54
Zwracam honor! Już nie będę bronił Nowej Idei dla Firm. Poczytałem sobie artykuł "Nowe taryfy dla biznesu w Plus GSM" i zobaczyłem zalety.
Przede wszystkim - brak pustego abonamentu, czyli pakiety kwotowe wykorzystywane na wszystko :!:

Strefa Tanich Połączeń, gdzie za dodatkową złotówkę mogę rozmawiać wewnątrz sieci i na stacjonarne za 0,20 (+VAT)/min. :!: :twisted: W tym przypadku posiadanie w firmie stacjonarnej linii jest niepotrzebne (chyba, że do stałego łącza internetowego i faksu ) :wink:

Kontakt Plus - możliwość wybrania do 30 nr na stacjonarne i wewnątrz sieci, do których dzwonimy najczęściej - to jest to :!: Łatwo obliczyć, że opłaca się wybrać numer już w przypadku, gdy rozmawiamy z tym numerem od 1 - 1,5 minuty. Czyli praktycznie każdy numer, pod który dzwonimy częściej.

Najlepiej to wziąć najtańszy pakiet kwotowy - MP30 i korzystać z pakietów :lol:

Pozdrowionka

8) Wojtek 8)

 #687  autor: WitekT
 03 lut 2005, 09:12
Trzeba przyznać ofercie biznesowej Plusa, że ma chyba najmniej kruczków ze wszystkich. Nie ma "darmowych" połączeń, ale wszystko tanio i konkretnie rozliczane z pakietu kwotowego.

W ciągu tygodnia mają ukazać się nowe taryfy indywidualne - tam też taryfy Nowy Plus wejdą na stałę do cennika, ale mają dorzucić jakieś pakiety darmowych połączeń - tyle, że tańsze niż u konkurencji.