DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 655 z 692
  • 1
  • 653
  • 654
  • 655
  • 656
  • 657
  • 692
 #1005853  autor: zito
 02 sie 2018, 12:43
Kwestia ocenna: P nie jest w mojej okolicy najszybszy, Tidala - jak mi powiedziano - nie dostane bo już wyjadłem 24 miesiące w poprzednim kontrakcie, zejdę z 60 do 40 miesięcznie (za 2 numery) i nie przywiążę się do sieci kolejnym 24 miesięcznym kontraktem.
Obiektywnym minusem jest lejek - ale i tak nie zbliżam się nawet do 7'demki którą mam obecnie - wiec nie planuje testować lejka na 10'siątce.
Indywidualna kwestia - jak tak to widzę.

....a i jeszcze 1'dno: za .5'łowę miesięcznej różnicy w abo kupię sobie rocznego Tidala za ~ 10 zł
 #1005909  autor: adalbert
 02 sie 2018, 16:05
Cześć,

Jestem indywidualnym użytkownikiem Play'a i kończy mi się umowa.
Chciałbym się dowiedzieć, w jaki sposób mógłbym otrzymać tańszą ofertę dla dwóch osób w jednym abonamencie (oferta duet). Poprzednio miałem abonament tylko dla siebie. Powiedzcie proszę, co muszę zrobić aby otrzymać tanią ofertę i na jaki upust mogę liczyć. Zależy mi na ofercie nielimitowanej (telefon i sms) + internet 15gb albo więcej.

Z góry dziękuję za informacje
Wojciech
 #1005914  autor: iphoneski
 02 sie 2018, 16:41
@zito Dostaniesz tidal, ja dostałem do przedłużenia i każdy dostaje. Dla mnie 10 giga w telefonie to mało, te 15 albo 20 musi być.
 #1005918  autor: zito
 02 sie 2018, 16:55
..tjaa uważaj! - przy ostatnim przedłużeniu tez tak mi mówili (T na cały okres!) po czym po 4 miesiącach... wyłączyli go mówiąc że usługa ma swój indywidualny czas trwania, który biegnie niezależnie od czasy obowiązywania umowy o abonament! i serio! kompletnie NIC nie dało się zrobić! NIC ich nie przekonywało - że w o3manych materiałach było napisane inaczej, że wprowadzono w błąd podczas podpisywania zobowiązania! OFF i djupa!
Może teraz jest inaczej?!
 #1006213  autor: piter20020
 05 sie 2018, 10:15
whstlr pisze:Informacyjnie, bo śledziłem ten wątek - dostałem 25/nieokreślony od razu w pierwszej rozmowie (choć fakt, że nie odbierałem od nich przez 3 tygodnie), po wypowiedzeniu umowy która również była na nieokreślony.

Pozdrowienia
Mógłbyś wrzucić link do regulaminu? Jest dostępny w aplikacji Play24.
 #1006282  autor: Mr. Allen
 05 sie 2018, 21:05
Witam, coś można fajnego wyrwać w Play za przedłużenie umowy z telefonem z małą dopłatą? Abo powiedzmy 60-70zł i telefon za małe pieniądze?
 #1006310  autor: IreuN
 06 sie 2018, 08:18
Cześć, mam teraz 25 zł = No Limit + 7 GB na czas nieokreślony. Czy jest teraz możliwość dostania tego samego, przy czym 10 GB również na czas nieokreślony?

No limit 4.0, 2GB za 50zł => No limit, 7GB za 25zł. ;)
 #1006315  autor: piotrzet
 06 sie 2018, 09:09
Serio chcesz przedłużać umowę w takiej ofercie jak u konkurencji dostaniesz to samo a nawet więcej i bez żadnego zobowiązania. Nawet na kartę w Play masz więcej za tą samą cenę

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1006322  autor: iphoneski
 06 sie 2018, 10:19
IreuN pisze:Cześć, mam teraz 25 zł = No Limit + 7 GB na czas nieokreślony. Czy jest teraz możliwość dostania tego samego, przy czym 10 GB również na czas nieokreślony?
Możesz próbować, najlepiej wypełnij formularz z prośbą o kontakt na stronie i czekaj aż zadzwonią. Na czas nieokreślony może być cieżko ale 18 miesięcy powinieneś dostać bez problemu.
 #1006331  autor: zito
 06 sie 2018, 12:16
takie parametry na 18/24 dostaje się bez spinki przy pierwszej rozmowie.... no ale są one dzisiaj delikatnie mówiąc średnie...
- ale aby uzyskać je na czas nieoznaczony gdy do tej pory miało się umowę terminową to już jest wyzwanie!
 #1006337  autor: Karlos20
 06 sie 2018, 13:22
piotrzet pisze:Serio chcesz przedłużać umowę w takiej ofercie jak u konkurencji dostaniesz to samo a nawet więcej i bez żadnego zobowiązania. Nawet na kartę w Play masz więcej za tą samą cenę
Warto, a czemu by nie? z 7 na 10 GB szybszego neta, a potem lejek 1 mbps z możliwością dokupienia ekstra 10 GB za dychę. Na kartę albo lejek 8/16/32/64 kbps albo blokada neta lub zjadanie z konta - loteria. Tym bardziej, że przyszła aktualizacja apki Play24, która pokazuje aktualnie za ile GB dostaniemy 1 mbps, który jest bez limitu GB.
zito pisze:takie parametry na 18/24 dostaje się bez spinki przy pierwszej rozmowie.... no ale są one dzisiaj delikatnie mówiąc średnie...
- ale aby uzyskać je na czas nieoznaczony gdy do tej pory miało się umowę terminową to już jest wyzwanie!
opcja na czas nieokreślony - fajna, bo nie ma "uwiązania", lecz brak gwarancji warunków, jedna zmiana na minus, albo lepsza oferta (promocja) nawet w samym Playu czy RBM lub u konkurencji, to można w miesiąc się zawinąć.
Przy czasie określonym jest gwarancja warunków, a gdy coś będzie niekorzystnego, czas umowy skraca się do miesiąca, bo rezygnujemy bez kar.
A na serio Play doświadczeniem konkurencji nie robi aktualnie akcji typu "daj piątaka", więc woli nic nie ruszać obecnym Abonentom, więc czas umowy nie ma znaczenia. Są niskie ceny, trzeba korzystać.

Fakt, mam umowę na 18m (już pół roku minęło), ale od końca stycznia nic nowego na kartę lub w abonamentach się nie pojawiło, gdzie miałbym taniej poniżej 20/25 zł z nielimitowanymi GB i pełnym no-limitem w kraju oraz UE. Taka prawda.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1006430  autor: jarpen
 07 sie 2018, 09:46
Cześć,

Ponad 3 lata temu przedłużyłem mojej mamie abonament na FORMUŁA 4.0 Unlimited 250 MB (SIM) II + za 19,50.

Obecnej jest już dawno na bezterminowej.

Niestety 250 MB na dzień dzisiejszy to dla niej za mało.
Czy możecie mi podpowiedzieć czy są jakieś opcje jak abonament powyżej z większą ilością pakietu?
Myślę, że ~2GB zupełnie wystarczy.

Dzięki!

---

Przewertowałem kilka stron i widzę, że jest oferta za 25 zł/miesięcznie z nolimitem i 10GB.

Czy ona jest tylko na 24 miesiące czy da się krócej?
 #1006441  autor: jarpen
 07 sie 2018, 10:34
Burito pisze:Jest i oferta na 18 miesięcy, a jak dobrze ponegocjujesz to dostaniesz na czas nieokreślony...
Dzięki! No to zaczynam!
 #1006442  autor: Burito
 07 sie 2018, 10:35
Tak wyglądała moja droga do tej oferty, nie poddawaj się i nie wierz konsulom blefują...
Burito pisze:
Karlos20 pisze:Burito, strasz konkurencją, z tymi magicznymi 25 zł na czas nieokreślony itp. Dodaj, że zależy Tobie pozostanie w Play. Powinni zmienić zdanie. Ofertę na 18m powinieneś otrzymać. Wniosek MNP będzie w takiej sytuacji błędem, bo Ciebie już nie zatrzymają w sieci. No i wysyłaj z formularza kontaktowego: https://www.play.pl/oferta/formularz-kontaktowy/
albo zadzwoń pod 730 300 300 (numer darmowy, nie płacisz za połączenie, a łączy z OK PLAY). Wybierasz odpowiednio 5 - Oferty i 1 - Przedłużenie umowy.
Uda się!
Udało się :D :D Mam ofertę za 25 zł na czas nieokreślony :mrgreen: :mrgreen:

Dziś zadzwoniłem pod numer podany przez Karlosa20 i Pan konsultant stwierdził, że Play wycofał tą ofertę na czas nieokreślony i już jej nie będzie. Według niego wycofano także ofertę na 18 miesięcy. Poprosiłem go w trakcie rozmowy dwukrotnie o kontakt z przełożonym, po dłuższym oczekiwaniu odparł, że nadal nie ma dla mnie tej oferty. Radził abym szybko brał tą na 24 miesiące, bo również jest w trakcie wycofywania :lol: :lol:
Powiedziałem, że jak się znajdzie dla mnie oferta na czas nieokreślony to proszę o kontakt.

Za około 40 minut zadzwoniła do mnie Pani z PLAY, zaproponowała ofertę za 30 zł i na czas 24 miesięcy, odparłem, że mnie ona nie interesuje i chcę taką za 25 zł na czas nieokreślony. Po chwili sprawdzania odparła, że na moim koncie JEST TAKA OFERTA i może mi ją przydzielić. Normalnie CUD w PLAY, nie było a się znalazło, była wycofana a ktoś ją przywrócił :lol: :lol: :lol:

To mówię Pani, że przez te kilka tygodni byłem wprowadzany przez konsultantów co do tej oferty a tu nagle się znalazła ? Odparła "ja nie będę Pana okłamywać"....

No i czekam na aktywację tej oferty.

Dziękuję wszystkim za pomoc w jej uzyskaniu, nie wierzcie konsulom, bo blefują i perfidnie kłamią. W ostatnim miesiącu trwania umowy ta oferta się pojawia, a złożenie wypowiedzenia ułatwia jej otrzymanie.
Pozdrawiam.
 #1006444  autor: jarpen
 07 sie 2018, 10:41
Burito pisze:Tak wyglądała moja droga do tej oferty, nie poddawaj się i nie wierz konsulom blefują...
Dzięki za info!
W takim razie celuję w umowę na czas nieokreślony!
 #1006451  autor: Burito
 07 sie 2018, 11:15
Podstawa to złożenie wypowiedzenia dotychczasowej umowy. Taką ofertę na czas nieokreślony otrzymasz w ostatnich 2 tygodniach trwania umowy.
 #1006452  autor: zito
 07 sie 2018, 11:19
noooo gdyby mi taką dali to bym nawet był skłonny zostać z nimi.... ale nie chcą :]
a za 2 dni kończy mi się przygoda z P4 - więc izi izi bywa różnie
2 numery zasilą push'a
 #1006454  autor: jarpen
 07 sie 2018, 11:21
Burito pisze:Podstawa to złożenie wypowiedzenia dotychczasowej umowy. Taką ofertę na czas nieokreślony otrzymasz w ostatnich 2 tygodniach trwania umowy.
Ale ten numer już jest na bezterminowej.
 #1006457  autor: Burito
 07 sie 2018, 11:32
To nic przecież umowę bezterminową też możesz wypowiedzieć, bodajże z miesięcznym okresem.
zito pisze:noooo gdyby mi taką dali to bym nawet był skłonny zostać z nimi.... ale nie chcą :]
a za 2 dni kończy mi się przygoda z P4 - więc izi izi bywa różnie
2 numery zasilą push'a
A zadzwoń na nr 730 300 300 (numer darmowy, nie płacisz za połączenie, a łączy z OK PLAY). Wybierasz odpowiednio 5 - Oferty i 1 - przedłużenie umowy - daj im ostatnią szansę...

Powiedz im, że mają 2 dni na to aby cię zachęcić do pozostania w PLAY.
  • Strona 655 z 692
  • 1
  • 653
  • 654
  • 655
  • 656
  • 657
  • 692
  • 1
  • 653
  • 654
  • 655
  • 656
  • 657
  • 692