DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #19251  autor: Chirek
 23 wrz 2005, 16:03
mam pytanko zna ktos moze mniewiecej ceny telefonow w wymianie aparatow w plusie glownie interesuja mnie modele noki 7610 i 6630 z gory dzieki pozdrawiam

Obrazek

 #19253  autor: Wojt2004
 23 wrz 2005, 16:10
podaj troche wiecej szegolow, jaki masz abo. w jakim bedziesz przedluzal, pozatym oferta przy przedluzenia pozwala Ci na negocjacjie ceny telefonu, tylko tu naswoa sie nastepne pytanie, jakiej masz wysokosci rachunki

 #19272  autor: Dragon
 23 wrz 2005, 17:33
najlepiej by bylo gdybys sam zadzwonil do BOK i sie zapytal, oni ci odpowiedza, a jaka cena to zalezy od wysokosci rachunkow i uroku osobistego :P
 #19277  autor: Chirek
 23 wrz 2005, 17:53
średnia wysokośc rachunków wynosi cos ok.100 zlotych. Moge targować się o cene telefonu???

Obrazek

 #19278  autor: D@rio
 23 wrz 2005, 17:54
Powiedz jeszcze jaka masz taryfe, czy telefon jest na firme czy na os. fizyczna i oblicz srednia z 3 ost. rachunkow. Wtedy Ci udziele odpowiedzi...
 #19324  autor: Chirek
 23 wrz 2005, 20:47
Słuchaj telefon jest na osobe fizyczna wysokosc ostatnich trzech rachunkow to ok 100 zl a taryfa to niewiem czy pamietasz ale dwa lata temu na swieta wyszly te pakkiety kwotowe i ja wlasnie to mam

Obrazek

 #19394  autor: Dragon
 23 wrz 2005, 22:06
targowac sie zawsze mozesz, tylko tez nie zbyt nachalnei, przedstaw im jakeis argumenty zeby ci dali ten telefon taniej (np lepsza oferta konkurencji itp) a tak ogolnie to nie lciz na jaks super oferte bo rachunki po 100zl to tez ni specjalnego :)
 #19474  autor: D@rio
 24 wrz 2005, 00:47
Chirek pisze:Słuchaj telefon jest na osobe fizyczna wysokosc ostatnich trzech rachunkow to ok 100 zl a taryfa to niewiem czy pamietasz ale dwa lata temu na swieta wyszly te pakkiety kwotowe i ja wlasnie to mam
A wiec przy wymianie telefonu powiedz ze chcesz aby Ci zmienili taryfe na jedna z taryf NowyPlus (to Ci napewno zrobia...gratis) i wtedy ceny telefonow bedziesz mial porownywalne z bierzaca promocja "Dlugie Rozmowy" w PlusGSM. Powiedz tez ze chcesz aby przedluzenie umowy bylo zrobione bylo na zasadzie bierzacej promocji to wtedy dostaniesz takze usluge DWiW na 6/12 miesiecy. Co do cen telefonow to zajrzyj na strone PlusGSM. Generalnie mozesz podjac probe negocacji od tej ceny ale watpie czy Ci sie to uda. 100zl. to stosunkowo niskie rachunki a wiec nie wiem czy odpowiedni dzial ktory zajmuje sie przedluzaniem umow i rozpatrywaniem takich negocjacyjnych warunkow pojde Ci na reke ;) Mysle ze jesli nawet nie dostaniesz obnizenia progu ceny telefonu to i tak powinienies byc zadowolony.

P.S
Mokia 6630 to dosc wysokie ceny, mysle ze taniej niz 749zl. netto to nie bedzie ;) ale N6670 jakbys wzial sobie taryfe NowyPlus85/165 to cos ok. 200zl. pewnie daloby sie wywalczyc ;)
...a Nokia 7610 to cos ok. 449zl. netto to najmniej :) Stosunkowo zastanawiam sie dlaczego akurat na tym telefonie Ci zalezy :) bo w sumie nic ciekawego on nie reprezentuje. Ten telefon to poprostu efekt mody. Mysle ze mozna znalezc podobne zastepowalniki w duzo lepszej cenie, np. Motorola v547 czy Samsung E700...

Pozdrawiam ;)
 #19668  autor: Chirek
 24 wrz 2005, 22:45
dzieki za pomoc w mojej sprawie i mam pytanie co zrobic zeby zaczely pojaiwac sie kreseczki przy loginie

Obrazek

 #19674  autor: WitekT
 24 wrz 2005, 23:08
Pisać, pisać, pisać... Im więcej napiszesz, tym więcej kreseczek będziesz miał. :) Oczywiście pisać z sensem. :)

 #20437  autor: michusos
 27 wrz 2005, 18:14
Witam , też interesuje mnie wymiana aparatu. Parę pytań do znawców tematu.
Telefon mam od dwoch lat , rachunki srednio ok 110 zł, nigdy nie zaplacilem nizszego niz 90 zl. Interesuje mnie wiec taryfa 85

D@rio, Plus nie robi mi łaski że przy zakończonej umowie promocyjnej zmienia mi za darmo taryfe, a także, że wymieni mi aparat po cenie z bieżącej oferty (chyba że się myle poprawcie mnie)
1. Dlaczego więc przy wymianie jest zawsze taka walka, dlaczego telefon np k700i zamiast kosztowac mnie 199 zł Plus proponuje mi go za 349 ?????? Czy to jest poważne traktowanie stałego klienta? ( nie mówiąc o tym że w innych sieciach jest jeszcze tańszy)

2. W takim wypadku nie wiem co mam robić czy czekać na magiczną datę 10 października?? czy będzie już można faktycznie utrzymać swój numer w innej sieci?? ( sprawa numeru nie jest aż tak super ważna ), czy będzie jakiś kolejny przełom?

Najchętniej raczej został bym z przyzwyczajenia z Plusem, ale napewno nie na takich warunkach.

 #20438  autor: michusos
 27 wrz 2005, 18:17
jeszcze jedno :
Czy wchodzi jakaś nowa oferta cenowa na k700i lub k750i??

 #20552  autor: Wojt2004
 27 wrz 2005, 21:52
Wiec co do pierwszej kwesti to poprostu operator to nie caritas, nikt Ci nie zaproponuje odrazu super oferty, oni licza na naiwnosci.

Druga kwestia mozna poczekac na 10.10 tak z ciekawosci moze akurat cos drgnie, chociaz w tej chwili jestem sceptycznie nastawiony do tego

 #20581  autor: michusos
 27 wrz 2005, 22:53
wiem, że to nie caritas, sam jestem handlowcem , ale można sie zdenerwować, dzwonili do mnie juz z 3 razy po wypowiedzeniu umowy i za każdym razem dają coraz gorszą ofertę , więc nawet mi się już nie chce z nimi rozmaiwać.
Dzisiejsza oferta to k700i za 425 zł abonament nowy plus 85. Propozycja Pani która do mnie dzwoniła: Jeśli Pan bardzo będzie nalegał to ja złoże wniosek by obniżyć cenę telefonu do tej z promocji ( czy to jest jakaś łaska?????) czy procedury postępowania stworzone w sieci Plus GSM nakazują tym ludziom tak bezmyślnie proponowac takie rozwiązania, nawet w przypadku gdy klient ( w tym przypadku ja ) przez ich kretactwo sięgnął w końcu do standardowego cennika i wie jakie są możliwości ?

 #20583  autor: WitekT
 27 wrz 2005, 22:55
Oni liczą na naiwniaków, którzy tym pismem o obniżenie ceny za telefon poczują się traktowani wyjątkowo... :)

 #20610  autor: pyp
 28 wrz 2005, 09:23
Jeżeli chodzi o wymianę telefonu to ostatnio z tej opcji korzystałem przy przedłuzaniu umowy z plusem. Posiadałem taryfę Plus 40 z opcją "taniej poza szczytem", srednia z rachunków wynosiła około 50 zł. Zaproponowali mi dośc dużo ciekawych telefonów, oprócz telefonów dostałem od Plusa, zadarmo zmiane taryfy na NowyPlus 55, na rok czasu za free Darmowe Wieczory i Weekendy (w sumie 5 godzin miesięcznie), dodoatkowo starter simplusa (udało mi się wywyalczyć złoty numer). A telefon który sobie wybrałem to był SE k700i za 420 zł. Niestety próby negocjaci cen nie powiodły się. Ja osobiście z Plusa jestem zadowolony, miałem obawy co o przedłuzenie umowy i oferte którą mi przygotują ale jak mi juz ją przygotowali to byłem miło zaskoczony :)

Pozdrawiam - pYp

 #20733  autor: michusos
 28 wrz 2005, 14:27
może ja za dużo wymagam, ale nie kupię k700i za 425 zł przy moich rach, dokladnie 135 zl brutto/mies. Darmowe wieczory i weekendy są standardem w aktualnej promocji i telefon wtedy kosztuje mnei 199 wraz z zestawem bluetooth.