DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #18701  autor: kubako
 21 wrz 2005, 11:26
witam
czy mozeci mi powiedziec jak dlugo zwykle trwaja promocje w Plusie? tzn. kiedy bedzie jakas nowa, np. MaxProfit! VIII bo ta trwa od 3 tygodnii i ciekaw jestem kiedy bedzie uaktualniona. nie prosze o "tajne szczegoly" tylko ciekaw jestem jak dlugo zwykle trwa taka promocja :-)

 #18710  autor: WitekT
 21 wrz 2005, 11:44
Podejrzewam, że będzie trwała do okolic 10. października, kiedy to oficjalnie ma wejść przenośność numerów. Wszyscy 3 operatorzy będą wtedy kombinować z promocjami. ;)

 #18711  autor: pantera
 21 wrz 2005, 11:47
a mam pytanko, co do przenoszenia ,,, czy to fakt niezaprzeczalny, jak koniec swiata ;) czy znow cos moze nei wypalic i wsyztsko przesunie sie o kolejne miesiace? :)

 #18712  autor: kubako
 21 wrz 2005, 11:47
wstrzymam ie wiec z wymiana aparatu i poczekam na jakas ciekawa promocje. A kiedy Plus obchodzi urodziny? bo z tego co pamietam to wtedy sa najciekawsze oferty...

 #18714  autor: WitekT
 21 wrz 2005, 11:48
pantera pisze:a mam pytanko, co do przenoszenia ,,, czy to fakt niezaprzeczalny, jak koniec swiata ;) czy znow cos moze nei wypalic i wsyztsko przesunie sie o kolejne miesiace? :)
Idziesz 10. października do Ery z numerem Plusa. Jak Ci nie przeniosą (a pewnie się nie wyrobią), to pozywasz ich o odszkodowanie. :)

 #18715  autor: WitekT
 21 wrz 2005, 11:49
kubako pisze:wstrzymam ie wiec z wymiana aparatu i poczekam na jakas ciekawa promocje. A kiedy Plus obchodzi urodziny? bo z tego co pamietam to wtedy sa najciekawsze oferty...
1. października.

 #18716  autor: pantera
 21 wrz 2005, 11:53
WitekT pisze:
pantera pisze:a mam pytanko, co do przenoszenia ,,, czy to fakt niezaprzeczalny, jak koniec swiata ;) czy znow cos moze nei wypalic i wsyztsko przesunie sie o kolejne miesiace? :)
Idziesz 10. października do Ery z numerem Plusa. Jak Ci nie przeniosą (a pewnie się nie wyrobią), to pozywasz ich o odszkodowanie. :)

piknie :) ,,, ale kogo teraz stac zeby pozywac do sadu taka firme ;)

 #18717  autor: kubako
 21 wrz 2005, 11:56
pantera pisze:piknie :) ,,, ale kogo teraz stac zeby pozywac do sadu taka firme ;)
to zbierz koalicje i zlozcie pozew zbiorowy, tak jak np. w przypadku firm tytoniowych... :-) wystarczy jakas Erin Brokovic i zwyciestwo macie w kieszeni :-)

 #18723  autor: WitekT
 21 wrz 2005, 12:40
Zawsze można oddać sprawę do Sądu Polubownego przy URTiP. Wpłacasz bodajże 250 zł, a sprawa wygrana w cuglach. ;)