DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1161693  autor: molibden
 14 gru 2023, 14:44
Mam taki problem. Mój wuj ma umowę z Plus i nie wie o co chodzi a czytając tą umowę a sam nie bardzo potrafię mu pomóc. Wariant widoczny na fotce, zaznaczony czerwona ramką. Ja rozumiem z tego że 50gb ma co miesiąc w pełnym transferze a potem obcina mu do 1mb, tylko nie rozumiem co to jest za pakiet zaznaczony zieloną ramką. Czy rozumieć to w ten sposób że po wykorzystaniu 50gb przechodzimy na korzystanie z tego jednorazowego pakietu w ten sposób, że do końca okresu rozliczeniowego pobierzemy dajmy na to 2gb i pozostanie z niego 148gb i gdy włączy się kolejny okres rozliczeniowy to ma następne 50gm w pakiecie podstawowym do wyczerpania tego pakietu i znów przechodzi na korzystanie z tego jednorazowego pakietu i tym razem liczymy zużycie od 148gb?
W tej umowie nie ma cennika i nie wiem czy ten transfer z tego dodatkowego pakietu to jest darmowy lejek czy to oddzielnie się płaci? Nie wiem czy obrazek dobrze wejdzie wiec pod spodem link
Obrazek
https://zapodaj.net/plik-g4BDgfgJH9
 #1161705  autor: KC-KARLOS
 14 gru 2023, 19:03
To dodatkowy jednorazowy pakiet 150 GB otrzymany za przedłużenie umowy, ważny przez okres umowy. Jest wykorzystywany po wyczerpaniu pakietu podstawowego 50 GB. Jeśli ten bonusowy zostanie wyczerpany, to zawsze po zużyciu 50 GB z abonamentu będzie włączał się lejek 1 mbps, zwolniony transfer nie generuje ekstra opłat.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥