DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1160891  autor: Adrian1991
 25 lis 2023, 09:56
Witajcie drodzy użytkownicy, jestem tutaj nowy jeżeli wstawiłem temat nie tutaj gdzie trzeba wybaczcie, ale przejdźmy do sedna 😅
Mam prace związaną z odbieraniem połączeń telefonicznych, posiadam kartę od pracodawcy, jest to karta abonamentowa. Pomimo tego że rzucam sporo reklamy telefony są w milczeniu. Czy jest jakiś sposób żeby sprawdzić czy nie przejmuje on moich połączeń, SMS? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam. Adrian
 #1160920  autor: Adrian1991
 26 lis 2023, 11:23
Poszperałem trochę w sieci i dowiedziałem się że mógł zostać zainfekowany poprzez odpowiedź na SMS rzekomo z firmy. Możecie podpowiedzieć co mogę w takiej sytuacji zrobić AVG premium nic nie wyszukuje, a karty nie mogę wymienić na nową bo jest nie na moje nazwisko. Proszę o pomoc
 #1160922  autor: Remington
 26 lis 2023, 11:59
Po co zakup. Nie wierzę, że jesteś w promilu ludzi biegłych w internecie lecz nieposiadających własnego telefonu choćby do kontaktu z rodziną. Zadzwoń z niego sto razy i zobacz jaki % połączeń nie dojdzie do skutku.
 #1160935  autor: Adrian1991
 26 lis 2023, 18:53
Dziękuję za odpowiedzi. Że też na to nie wpadłem :lol: sprawdzę to i się jeszcze odezwę. Ale na karcie nie ma raczej takiego wirusa który pozwalałby na czytanie wiadomości, wirus równie, nie potrafi robić SS z tego co robię na telefonie?
 #1160948  autor: kemsinenu
 27 lis 2023, 09:30
Jeśli OP podejrzewa jakieś machlojki w konfiguracji to można podejrzewać że jego prywatny numer, zapewne znany firmie, może być wyłączony z przekierowania. 5 zł to nie majątek