DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1167284  autor: kszaq
 29 lut 2024, 15:18
Wiem, że dyskusja jest o ofercie abonamentowej, ale na czacie subskrypcji dostałem informację, że na "starych" subskrypcjach większy pakiet zostanie przy następnym odnowieniu, nie później niż do 31.03 - to oznacza, że subskrypcje odświeżające się wczoraj lub dzisiaj mogły jeszcze go nie otrzymać.
Karlos20 pisze:
29 lut 2024, 05:08
Sam bym przeszedł na spokojniejszą nju subskrypcję (mają dużo więcej GB na stałe w niskiej stawce miesięcznej), ale Flex nadal oferuje więcej możliwości. eSIM naokoło nadal trzeba ogarniać bez wygodnej karty-klona w razie potrzeby.
Uzyskanie eSIM w nju wiąże się z resetem stażu, a wymiana jest możliwa tylko na fizyczną SIM z oczekiwaniem na kuriera, albo znowu droga naokoło przez Orange i reset stażu. Dopóki nie będzie natywnego eSIM, ten rodzaj karty ma sens tylko przy korzystaniu z ofert Orange. Wydaje się, że eSIM dla operatora jest tańszy w obsłudze niż fizyczna karta SIM, więc jej brak w nju to kwestia tylko "prestiżowości" oferty...
Karlos20 pisze:
28 lut 2024, 22:59
a nowszą odsłonę pakietów roamingowych poza UE do subskrypcji wprowadzą po 31 marca, gdy wygaśnie promocja pakietów, zbliżonych dotychczas z Flexem.
Oby Twoje przewidywania się sprawdziły, bo pakiety przydadzą się w okresie wyjazdowym.
 #1167613  autor: kszaq
 07 mar 2024, 10:23
asziatko pisze:
29 lut 2024, 14:08
A dzisjaj mam pierwszy dzień nowego cyklu i nadal mam 20 GB, a nie 60 GB.
Okazuje się, powiększone pakiety danych są przyznawane niezależnie od daty rozpoczęcia cyklu - przychodzi SMS o zmianie i przyznawany jest pełny, powiększony już pakiet.
 #1167614  autor: asziatko
 07 mar 2024, 10:30
W dniu wczorajszym otrzymałem SMS'a jak również powiadomienie w aplikacji NJU Mobile że mam zwiększone GB z 20 na 60. Na drugim numerze NJU Mobile co jest ponad 2 lata dostępne jest 180 GB.

W Kontakcie,
Artur
 #1167617  autor: asziatko
 07 mar 2024, 11:28
W informacjach prasowych jak również zamieszczonych na www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-prom ... nju-mobile nie ma nic o karcie, także że może być tak że zmiana dotyczy tylko abonamentów.

W Kontakcie,
Artur
 #1167884  autor: Remington
 12 mar 2024, 14:40
Piekło nie zamarzło:
https://www.telepolis.pl/wiadomosci/tar ... korzystaja

A co z innymi ofertami w nju? Tu operator nie pozostawia złudzeń.

Jeśli korzystacie z innych ofert niż nju subskrypcja, to aby skorzystać z eSIM, musicie przenieść się do tej oferty. Proces jest szybki i bezpieczny

– namawia Orange.